Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Genrepet 2023
Hertzöga BK
,
Futbols
Ilanda IP Karlstad
Ilanda IP Karlstad
Futbols
1 okt 2023
U9
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Genrepet 2024
10-åringarnas Cup 2024
Genrepet 2023
Mästarcupen
Mästarcupen 2018
Mästarcupen 2017
Mästarcupen 2016
Mästarcupen 2015
Mästarcupen 2014
Mästarcupen 2013
10-åringarnas Cup 2012
Mästarcupen 2012
Bravida 10-åringarnas cup 2011
Mästarcupen 2011
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
svētdiena 1 oktobris (2023)
More filters
Vecuma grupa
Flickor 2014
Pojkar 2014
Apakšgrupa
Grupp 1 - flickor
Grupp 1 - pojkar
Grupp 2 - flickor
Grupp 2 - pojkar
Grupp 3 - flickor
Grupp 3 - pojkar
Grupp 4 - flickor
Grupp 4 - pojkar
Grupp 5 - flickor
Grupp 5 - pojkar
Grupp 6 - flickor
Grupp 6 - pojkar
Grupp 7 - pojkar
Grupp 8 - pojkar
Grupp 9 - pojkar
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Buskhaga
Erik Olssons Fastighetsförmedling
EY
ICA Skåre
Karlstad Specialist- och Allmäntandvård
Länsförsäkringar Fastighetsförmedlling
Ninetech
XL Bygg
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
01.10.2023
73
Flickor 2014
Grupp 4 - flickor
08:45
EY
Omgång
0
tmp
QBIK Blå
Norrstrands IF Vit
QBIK Blå vs Norrstrands IF Vit
74
Flickor 2014
Grupp 4 - flickor
09:30
EY
Omgång
0
tmp
IF Kil Blå
Arvika Fotboll Röd
IF Kil Blå vs Arvika Fotboll Röd
15
Pojkar 2014
Grupp 3 - pojkar
10:15
EY
Omgång
0
tmp
Hammarö FK Nord
Säffle SK Blå
Hammarö FK Nord vs Säffle SK Blå
16
Pojkar 2014
Grupp 3 - pojkar
11:00
EY
Omgång
0
tmp
Karlstad Fotboll Svart
Skattkärr IF Vit
Karlstad Fotboll Svart vs Skattkärr IF Vit
23
Pojkar 2014
Grupp 4 - pojkar
11:45
EY
Omgång
0
tmp
Hammarö FK Syd
Råtorps IK Vit
Hammarö FK Syd vs Råtorps IK Vit
24
Pojkar 2014
Grupp 4 - pojkar
12:30
EY
Omgång
0
tmp
Säffle SK Orange
Norrstrands IF Vit
Säffle SK Orange vs Norrstrands IF Vit
61
Flickor 2014
Grupp 2 - flickor
13:15
EY
Omgång
0
tmp
Norrstrands IF Röd
IFK Skoghall Vit
Norrstrands IF Röd vs IFK Skoghall Vit
62
Flickor 2014
Grupp 2 - flickor
14:00
EY
Omgång
0
tmp
Karlskoga SK
Östra Deje IK
Karlskoga SK vs Östra Deje IK
70
Flickor 2014
Grupp 3 - flickor
14:45
EY
Omgång
0
tmp
IF Kil Vit
Skattkärrs IF
IF Kil Vit vs Skattkärrs IF
69
Flickor 2014
Grupp 3 - flickor
15:30
EY
Omgång
0
tmp
Hertzöga BK Gul
IFK Kristinehamn
Hertzöga BK Gul vs IFK Kristinehamn
35
Pojkar 2014
Grupp 6 - pojkar
16:15
EY
Omgång
0
tmp
Arvika Blå
Kils AIK 1
Arvika Blå vs Kils AIK 1
36
Pojkar 2014
Grupp 6 - pojkar
17:00
EY
Omgång
0
tmp
Hammarö FK Öst
Karlstad Fotboll Vit
Hammarö FK Öst vs Karlstad Fotboll Vit
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad