Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
Autotalo Juntikka Cup U10
Tornion IHC
,
Ishockey
Tornio
Tornio
Ishockey
23 - 24 sep 2023
U10
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Lag
Kamper
Tabeller
Statistikk
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Autotalo Juntikka Cup U10
TIHC kevätturnaus U8
Autotalo Juntikka Cup
Uuden vuoden turnaus 2022
Jouluturnaus 2021
SMA Mineral CUP
Neste-Oil Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Kamper
Kampdag
lørdag 23 september (2023)
søndag 24 september (2023)
More filters
Klasse
JL I
JL J
JL K
JL L
JL M
JL N
Lohko A
Lohko B
Lohko C
Lohko D
Lohko E
Lohko F
Lohko G
Lohko H
Sijoitusottelut
Gruppe
11-12
13-14
15-16
17-18
19-20
21-22
23-24
5-6
7-8
9-10
finaali
Jatkolohko I
Jatkolohko J
Jatkolohko K
Jatkolohko L
Jatkolohko M
Jatkolohko N
Lohko A
Lohko B
Lohko C
Lohko D
Lohko E
Lohko F
Lohko G
Lohko H
pronssi
Kamptype
Gruppespill
Sluttspill
Hall
Kahvion pääty
tulostaulun pääty
#
Tid
Hal
Hjemmehold
Udehold
Resultat
24.09.2023
37
JL J
Jatkolohko J
08:30
Rnd
1
tmp
Tornion IHC valkoinen
K-laser musta
Tornion IHC valkoinen vs K-laser musta
0
-
10
39
JL K
Jatkolohko K
09:00
Rnd
1
tmp
Oulun Kärpät punainen
Tornion IHC punainen
Oulun Kärpät punainen vs Tornion IHC punainen
2
-
3
41
JL I
Jatkolohko I
09:30
Rnd
1
tmp
Tornion IHC sininen
K-Laser keltainen
Tornion IHC sininen vs K-Laser keltainen
0
-
8
43
JL M
Jatkolohko M
10:15
Rnd
1
tmp
Kemin Lämärit
Rovaniemen Kiekko musta
Kemin Lämärit vs Rovaniemen Kiekko musta
2
-
11
45
JL N
Jatkolohko N
10:45
Rnd
1
tmp
HTUHC valkoinen
HTUHC musta
HTUHC valkoinen vs HTUHC musta
9
-
5
47
JL L
Jatkolohko L
11:15
Rnd
1
tmp
Oulun Kärpät musta
Rovaniemen Kiekko Sininen
Oulun Kärpät musta vs Rovaniemen Kiekko Sininen
7
-
2
49
JL N
Jatkolohko N
12:00
Rnd
1
tmp
HTUHC musta
Oulun Kärpät valkoinen
HTUHC musta vs Oulun Kärpät valkoinen
1
-
12
51
JL L
Jatkolohko L
12:30
Rnd
1
tmp
Rovaniemen Kiekko Sininen
Kajaanin Hokki punainen
Rovaniemen Kiekko Sininen vs Kajaanin Hokki punainen
1
-
4
53
JL M
Jatkolohko M
13:00
Rnd
1
tmp
Rovaniemen Kiekko musta
Pellon Kiekko
Rovaniemen Kiekko musta vs Pellon Kiekko
3
-
10
55
JL K
Jatkolohko K
13:45
Rnd
1
tmp
Tornion IHC punainen
K-Laser punainen
Tornion IHC punainen vs K-Laser punainen
4
-
9
57
JL I
Jatkolohko I
14:15
Rnd
1
tmp
K-Laser keltainen
K-Laser valkoinen
K-Laser keltainen vs K-Laser valkoinen
8
-
1
59
JL J
Jatkolohko J
14:45
Rnd
1
tmp
K-laser musta
K-laser sininen
K-laser musta vs K-laser sininen
7
-
6
61
Sijoitusottelut
23-24
15:30
Rnd
2
tmp
Kemin Lämärit
HTUHC musta
Kemin Lämärit vs HTUHC musta
4
-
2
63
Sijoitusottelut
19-20
16:00
Rnd
2
tmp
Rovaniemen Kiekko keltainen
HTUHC valkoinen
Rovaniemen Kiekko keltainen vs HTUHC valkoinen
2
-
4
65
Sijoitusottelut
15-16
16:30
Rnd
2
tmp
Tornion IHC punainen
Rovaniemen Kiekko Sininen
Tornion IHC punainen vs Rovaniemen Kiekko Sininen
6
-
3
67
Sijoitusottelut
11-12
17:15
Rnd
2
tmp
K-Laser punainen
Oulun Kärpät musta
K-Laser punainen vs Oulun Kärpät musta
4
-
5
69
Sijoitusottelut
7-8
17:45
Rnd
2
tmp
Tornion IHC sininen
Tornion IHC valkoinen
Tornion IHC sininen vs Tornion IHC valkoinen
1
-
8
71
Sijoitusottelut
pronssi
18:15
Rnd
2
tmp
K-Laser keltainen
K-laser sininen
K-Laser keltainen vs K-laser sininen
3
-
7
Kampen igang
Kampen ikke startet
Kampen afsluttet
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad