Cuponline uses cookies to improve the user experience
Read more
Genrepet 2023
Hertzöga BK
,
Soccer
Ilanda IP Karlstad
Ilanda IP Karlstad
Soccer
1 okt 2023
U9
Start
Information
News
Rules
Arenas
Classes / Groups
Teams
Games
Tables
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Genrepet 2024
10-åringarnas Cup 2024
Genrepet 2023
Mästarcupen
Mästarcupen 2018
Mästarcupen 2017
Mästarcupen 2016
Mästarcupen 2015
Mästarcupen 2014
Mästarcupen 2013
10-åringarnas Cup 2012
Mästarcupen 2012
Bravida 10-åringarnas cup 2011
Mästarcupen 2011
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Games
Gameday
Sunday 1 October (2023)
More filters
Class
Flickor 2014
Pojkar 2014
Group
Grupp 1 - flickor
Grupp 1 - pojkar
Grupp 2 - flickor
Grupp 2 - pojkar
Grupp 3 - flickor
Grupp 3 - pojkar
Grupp 4 - flickor
Grupp 4 - pojkar
Grupp 5 - flickor
Grupp 5 - pojkar
Grupp 6 - flickor
Grupp 6 - pojkar
Grupp 7 - pojkar
Grupp 8 - pojkar
Grupp 9 - pojkar
Type of game
Group play
Playoffs
Arena
Buskhaga
Erik Olssons Fastighetsförmedling
EY
ICA Skåre
Karlstad Specialist- och Allmäntandvård
Länsförsäkringar Fastighetsförmedlling
Ninetech
XL Bygg
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
10/1/2023
19
Pojkar 2014
Grupp 4 - pojkar
08:45
Ninetech
Omgång
0
tmp
Hammarö FK Syd
Norrstrands IF Vit
Hammarö FK Syd vs Norrstrands IF Vit
20
Pojkar 2014
Grupp 4 - pojkar
09:30
Ninetech
Omgång
0
tmp
Säffle SK Orange
Råtorps IK Vit
Säffle SK Orange vs Råtorps IK Vit
75
Flickor 2014
Grupp 4 - flickor
10:15
Ninetech
Omgång
0
tmp
QBIK Blå
IF Kil Blå
QBIK Blå vs IF Kil Blå
76
Flickor 2014
Grupp 4 - flickor
11:00
Ninetech
Omgång
0
tmp
Norrstrands IF Vit
Arvika Fotboll Röd
Norrstrands IF Vit vs Arvika Fotboll Röd
5
Pojkar 2014
Grupp 1 - pojkar
11:45
Ninetech
Omgång
0
tmp
Hertzöga BK Gul
IFK Kristinehamn Blå
Hertzöga BK Gul vs IFK Kristinehamn Blå
6
Pojkar 2014
Grupp 1 - pojkar
12:30
Ninetech
Omgång
0
tmp
Grums IK FK Röd
Norrstrands IF Blå
Grums IK FK Röd vs Norrstrands IF Blå
85
Flickor 2014
Grupp 6 - flickor
13:15
Ninetech
Omgång
0
tmp
Råtorps IK
QBIK Vit
Råtorps IK vs QBIK Vit
86
Flickor 2014
Grupp 6 - flickor
14:00
Ninetech
Omgång
0
tmp
IFK Skoghall Blå
Fiskevik IF Grön
IFK Skoghall Blå vs Fiskevik IF Grön
63
Flickor 2014
Grupp 2 - flickor
14:45
Ninetech
Omgång
0
tmp
Norrstrands IF Röd
Karlskoga SK
Norrstrands IF Röd vs Karlskoga SK
64
Flickor 2014
Grupp 2 - flickor
15:30
Ninetech
Omgång
0
tmp
IFK Skoghall Vit
Östra Deje IK
IFK Skoghall Vit vs Östra Deje IK
72
Flickor 2014
Grupp 3 - flickor
16:15
Ninetech
Omgång
0
tmp
IFK Kristinehamn
IF Kil Vit
IFK Kristinehamn vs IF Kil Vit
71
Flickor 2014
Grupp 3 - flickor
17:00
Ninetech
Omgång
0
tmp
Hertzöga BK Gul
Skattkärrs IF
Hertzöga BK Gul vs Skattkärrs IF
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Print
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad