Cuponline uses cookies to improve the user experience
Читать больше
Team Sportia Cup 2013 U10
Linköping HC
,
Хоккей
Linköping
Linköping
Хоккей
9 mar 2013
U 10 (-03)
Start
Информация
Новости
Правила
Арены
Возрастные группы / Подгруппы
Команды
Игры
Таблицы
Статистика
Галерея
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Folke Filbyter Cup 2024
*Stångebro Cup 2024*
* Kallerstad Cup 2024 - en ytterzonscup!! *
Folke Filbyter Cup 2023
Stångebro Cup 2023
Kallerstad Cup 2023
*Folke Filbyter Cup 2022*
Stångebro Cup 2022
Kallerstad Cup 2022
Folke Filbyter Cup 2021
Stångebro Cup
Kallerstad Cup 2021
Folke Filbyter Cup 2020
Stångebro cup 2020
Kallerstad Cup 2020 - Elektrikern AB i Linköping
Folke Filbyter Cup 2019
Estelle Cup
LHC DamJunior Ishockey Cup by Scandic
Stångebro cup 2019
MaintMaster Kallerstad Cup 2019
CCM Folke Filbyter Cup
Välkommen till Stångebro Cup 2018
CCM Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup 2017
CCM Folke Filbyter Cup 2016
Stångebro cup 2016
Kallerstads Cup
Estelle Cup Lucia 2015
CCM Folke Filbyter Cup 2015
Stångebro Cup 2015
Team Sportia Cup
Reebok Folke Filbyter Cup 2014
Stångebro cup 2014
Team Sportia Cup 2014
Reebok Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup
Team Sportia Cup 2013 U10
Folke Filbyter Cup (FFC)
Stångebro Cup
TEAM SPORTIA CUP
Folke Filbyter Cup 2011
Alltransport cup
Team Sportia Cup 2011
Folke Filbyter Cup 2010
Alltransport Cup 2010
Team Sportia Cup 2010
Folke Filbyter Cup 2009
Stångebro Cup 2009
Folke Filbyter Cup 2008
Folke Filbyter Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Спонсор
Better Hockey
Игры
День игры
суббота 9 марта (2013)
More filters
Возрастная группа
U10
ÖVRIGT
Подгруппа
Nord
Syd
Väst
Öst
Тип игры
Игра подгруппы
Плей-офф
Арена
Cloetta Center
Stångebrohallen
Träningshallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2013-03-09
1
U10
Nord
08:00
CC
Omgång
1
tmp
Linköping HC : JH
Nyköpings Hockey : Svart
Linköping HC : JH vs Nyköpings Hockey : Svart
3
-
2
4
U10
Nord
08:30
CC
Omgång
1
tmp
IK Oskarshamn
Djurgårdens IF
IK Oskarshamn vs Djurgårdens IF
0
-
0
7
U10
Öst
09:00
CC
Omgång
1
tmp
Västervik IK
SDE Hockey
Västervik IK vs SDE Hockey
1
-
1
9
U10
Nord
09:30
CC
Omgång
2
tmp
Nyköpings Hockey : Svart
Djurgårdens IF
Nyköpings Hockey : Svart vs Djurgårdens IF
0
-
3
0
SPOLNING
ÖVRIGT
10:00
CC
Omgång
0
tmp
vs
0
-
0
13
U10
Väst
10:20
CC
Omgång
2
tmp
Vita Hästen : Svart
Almtuna IS
Vita Hästen : Svart vs Almtuna IS
0
-
3
16
U10
Öst
10:50
CC
Omgång
2
tmp
Nyköpings Hockey : Vit
SDE Hockey
Nyköpings Hockey : Vit vs SDE Hockey
1
-
2
19
U10
Syd
11:20
CC
Omgång
3
tmp
Södertälje SK
Vita Hästen : Röd
Södertälje SK vs Vita Hästen : Röd
4
-
0
21
U10
Väst
11:50
CC
Omgång
3
tmp
Nynäshamn HC
Vita Hästen : Svart
Nynäshamn HC vs Vita Hästen : Svart
1
-
0
0
SPOLNING
ÖVRIGT
12:20
CC
Omgång
0
tmp
vs
0
-
0
25
Kvart 1: 9-16
U10
13:20
CC
Omgång
4
tmp
IK Oskarshamn
Finspång AIK
IK Oskarshamn vs Finspång AIK
3
-
0
28
Kvart 2: 1-8
U10
13:50
CC
Omgång
4
tmp
Södertälje SK
Djurgårdens IF
Södertälje SK vs Djurgårdens IF
0
-
1
29
Kvart 3: 9-16
U10
14:20
CC
Omgång
4
tmp
Linköping HC : NH
Nyköpings Hockey : Vit
Linköping HC : NH vs Nyköpings Hockey : Vit
4
-
0
31
Kvart 3: 1-8
U10
14:50
CC
Omgång
4
tmp
Almtuna IS
Västervik IK
Almtuna IS vs Västervik IK
2
-
0
0
SPOLNING
ÖVRIGT
15:20
CC
Omgång
0
tmp
vs
0
-
0
34
Semi 2: 13-16
U10
15:40
CC
Omgång
5
tmp
Nyköpings Hockey : Vit
SDE Hockey
Nyköpings Hockey : Vit vs SDE Hockey
1
-
0
36
Semi 2: 9-12
U10
16:10
CC
Omgång
5
tmp
Linköping HC : NH
Vita Hästen : Svart
Linköping HC : NH vs Vita Hästen : Svart
4
-
0
37
Semi 1: 5-8
U10
16:40
CC
Omgång
5
tmp
Linköping HC : FJ
Södertälje SK
Linköping HC : FJ vs Södertälje SK
4
-
1
39
Semi 1: 1-4
U10
17:10
CC
Omgång
5
tmp
Linköping HC : JH
Djurgårdens IF
Linköping HC : JH vs Djurgårdens IF
2
-
3
SO
0
SPOLNING
ÖVRIGT
17:40
CC
Omgång
0
tmp
vs
0
-
0
43
Final: 11-12
U10
18:00
CC
Omgång
6
tmp
Vita Hästen : Röd
Vita Hästen : Svart
Vita Hästen : Röd vs Vita Hästen : Svart
2
-
1
0
PRISUTD. 11-12
ÖVRIGT
18:30
CC
Omgång
0
tmp
vs
0
-
0
46
Final: 3-4
U10
18:40
CC
Omgång
6
tmp
Linköping HC : JH
Nynäshamn HC
Linköping HC : JH vs Nynäshamn HC
3
-
2
48
Final: 1-2
U10
19:20
CC
Omgång
6
tmp
Djurgårdens IF
Almtuna IS
Djurgårdens IF vs Almtuna IS
1
-
0
0
PRISUTD. 1-4
ÖVRIGT
19:50
CC
Omgång
0
tmp
vs
0
-
0
0
SPOLNING
ÖVRIGT
20:00
CC
Omgång
0
tmp
vs
0
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Распечатать
Better Hockey
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad