Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Wings X-mas Cup U10 2013
Wings HC Arlanda
,
Hokejs
Märsta, Pinbackshallen
Märsta, Pinbackshallen
Hokejs
29 dec 2013
U10 (-04)
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Galerija
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lukas Prskalo Cup
Praska Cup
Wings Cup U10
Wings Cup U11
Wings Cup
Wings Cup U11
Wings Cup U12
Wings Cup U11
Wings Cup U10
Wings Cup U11
Wings Cup U12
Wings Cup
Wings cup
Wings Cup
Wings Cup U11
Wings Cup
Wings Cup
Wings Cup
Wings Cup U14
Wings Cup U13
Wings Cup U11
Wings Cup U12
Wings Cup U8
Wings Cup U10
Wings X-mas Cup U10 2013
Wings Cup U9
Wings Cup U13
Wings Cup U12
Wings Cup U11
Wings Cup U10
Wings Cup U9
Bauer Euro Invite AAA/AA U13
Bauer Euro Invite AAA/AA U15
Wings Cup U10
Wings Cup U12
Wings Cup U13
Wings Cup U11
Wings Cup U9
Wings x-mas cup 2011
Skanska Challenge
Wings Cup U10 2011
Wings Cup 2011
Wings X-mas Cup U14 Elit
Wingscupen
Wings X-mas Cup 2009
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Spēles
Spēles diena
svētdiena 29 decembris (2013)
More filters
Vecuma grupa
U10
Apakšgrupa
Grupp A
Grupp B
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
A-Hallen
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
29.12.2013
1
U10
Grupp A
09:00
A-Hallen
Kolo
1
tmp
Wings HC Team 04
Almtuna IS
Wings HC Team 04 vs Almtuna IS
4
-
2
2
U10
Grupp B
09:50
A-Hallen
Kolo
2
tmp
Haninge Anchors Team 04
Västerås IK
Haninge Anchors Team 04 vs Västerås IK
15
-
2
3
U10
Grupp A
10:55
A-Hallen
Kolo
3
tmp
Almtuna IS
Hässelby/Kälvesta
Almtuna IS vs Hässelby/Kälvesta
0
-
8
4
U10
Grupp B
11:45
A-Hallen
Kolo
4
tmp
Västerås IK
Järfälla HC
Västerås IK vs Järfälla HC
1
-
6
5
U10
Grupp A
12:50
A-Hallen
Kolo
5
tmp
Wings HC Team 04
Hässelby/Kälvesta
Wings HC Team 04 vs Hässelby/Kälvesta
2
-
6
6
U10
Grupp B
13:40
A-Hallen
Kolo
6
tmp
Haninge Anchors Team 04
Järfälla HC
Haninge Anchors Team 04 vs Järfälla HC
8
-
3
7
Semifinal 1
U10
14:45
A-Hallen
Kolo
7
tmp
Hässelby/Kälvesta
Järfälla HC
Hässelby/Kälvesta vs Järfälla HC
7
-
0
8
Semifinal 2
U10
15:35
A-Hallen
Kolo
8
tmp
Haninge Anchors Team 04
Wings HC Team 04
Haninge Anchors Team 04 vs Wings HC Team 04
6
-
1
9
5-6 Plats
U10
16:50
A-Hallen
Kolo
9
tmp
Almtuna IS
Västerås IK
Almtuna IS vs Västerås IK
1
-
2
10
3-4 Plats
U10
17:45
A-Hallen
Kolo
10
tmp
Järfälla HC
Wings HC Team 04
Järfälla HC vs Wings HC Team 04
6
-
2
11
Final
U10
18:55
A-Hallen
Kolo
11
tmp
Hässelby/Kälvesta
Haninge Anchors Team 04
Hässelby/Kälvesta vs Haninge Anchors Team 04
4
-
7
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad