Cuponline uses cookies to improve the user experience
Читать больше
Caperio Cup 2013
Spånga Hockey
,
Хоккей
IVT-hallen / Spånga
IVT-hallen / Spånga
Хоккей
30 dec 2013
U 10
Start
Информация
Новости
Правила
Арены
Возрастные группы / Подгруппы
Команды
Игры
Таблицы
Статистика
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
RELIT Hockey Cup (U12)
Skoda Stockholm Cup U13 - INSTÄLLD!
Spånga Hockey Games (A) U14 Lätt/medel
Spånga hockey U11 cup
Skoda Stockholm Cup
Rickard Rakell Trophy - STHLM
Spånga Hockey Cup (LÄTT U12)
Spånga Hockey CUP U11
Hockeykarnevalen 2015
Caperio Cup 2013
Caperio Cup 2013
Caperio Cup U12 2013
Caperio Cup 2013
Allhelgonacupen 2013
Spånga Hockey Höstcup U-11
CoopKonsum SpångaTorgCup
Spånga Goal Hockeyshop Cup
Caperio Cup 2012
Caperio Cup 2012
Caperio Cup 2012
Caperio Cup 2012
Allhelgonacupen 2012
Spånga Hockey Höstcup U-10
Goal Hockey Shop Cup
GOAL HOCKEY SHOP CUP U9
CAPERIO - CUP U10 2011
CAPERIO - CUP U-11 2011
CAPERIO - CUP U-12 2011
CAPERIO - CUP U-13 2011
Scanomat Cup U9 2011
Spånga Hockey U12 Cup
Cramo Cup
Goal Hockey Shop Cup
Spånga Hockey Team 99 Cup
Scanomat Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Игры
День игры
понедельник 30 декабря (2013)
More filters
Возрастная группа
U10
Подгруппа
A
B
Тип игры
Игра подгруппы
Плей-офф
Арена
Cafésidan
Klocksidan
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
30.12.2013
1
U10
A
08:00
Klockan
tmp
Spånga Vit
Hässelby/Kälvesta Gul
Spånga Vit vs Hässelby/Kälvesta Gul
2
-
3
3
U10
A
08:40
Klockan
tmp
Södertälje SK
Värmdö Röd
Södertälje SK vs Värmdö Röd
3
-
2
5
U10
A
09:30
Klockan
tmp
Ekerö Blå
Spånga Vit
Ekerö Blå vs Spånga Vit
3
-
2
7
U10
A
10:10
Klockan
tmp
Hässelby/Kälvesta Gul
Södertälje SK
Hässelby/Kälvesta Gul vs Södertälje SK
2
-
2
9
U10
A
11:00
Klockan
tmp
Värmdö Röd
Ekerö Blå
Värmdö Röd vs Ekerö Blå
8
-
1
11
U10
A
12:00
Klockan
tmp
Spånga Vit
Södertälje SK
Spånga Vit vs Södertälje SK
2
-
1
13
U10
A
12:50
Klockan
tmp
Hässelby/Kälvesta Gul
Värmdö Röd
Hässelby/Kälvesta Gul vs Värmdö Röd
2
-
4
15
U10
A
13:30
Klockan
tmp
Södertälje SK
Ekerö Blå
Södertälje SK vs Ekerö Blå
4
-
4
17
U10
A
14:20
Klockan
tmp
Värmdö Röd
Spånga Vit
Värmdö Röd vs Spånga Vit
7
-
0
19
U10
A
15:00
Klockan
tmp
Ekerö Blå
Hässelby/Kälvesta Gul
Ekerö Blå vs Hässelby/Kälvesta Gul
7
-
1
21
U10
16:15
Klockan
tmp
Spånga Vit
Hässelby/Kälvesta Svart
Spånga Vit vs Hässelby/Kälvesta Svart
4
-
5
23
Semi 1
U10
17:00
Klockan
tmp
Värmdö Röd
Göta/Traneberg
Värmdö Röd vs Göta/Traneberg
7
-
3
25
U10
17:55
Klockan
tmp
Södertälje SK
Spånga Blå
Södertälje SK vs Spånga Blå
3
-
5
26
Match om 3:e
U10
18:50
Klockan
tmp
Göta/Traneberg
Ekerö Blå
Göta/Traneberg vs Ekerö Blå
2
-
10
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Распечатать
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad