Cuponline använder cookies
Läs mer
Caperio Cup 2013
Spånga Hockey
,
Ishockey
IVT-hallen / Spånga
IVT-hallen / Spånga
Ishockey
30 dec 2013
U 10
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
RELIT Hockey Cup (U12)
Skoda Stockholm Cup U13 - INSTÄLLD!
Spånga Hockey Games (A) U14 Lätt/medel
Spånga hockey U11 cup
Skoda Stockholm Cup
Rickard Rakell Trophy - STHLM
Spånga Hockey Cup (LÄTT U12)
Spånga Hockey CUP U11
Hockeykarnevalen 2015
Caperio Cup 2013
Caperio Cup 2013
Caperio Cup U12 2013
Caperio Cup 2013
Allhelgonacupen 2013
Spånga Hockey Höstcup U-11
CoopKonsum SpångaTorgCup
Spånga Goal Hockeyshop Cup
Caperio Cup 2012
Caperio Cup 2012
Caperio Cup 2012
Caperio Cup 2012
Allhelgonacupen 2012
Spånga Hockey Höstcup U-10
Goal Hockey Shop Cup
GOAL HOCKEY SHOP CUP U9
CAPERIO - CUP U10 2011
CAPERIO - CUP U-11 2011
CAPERIO - CUP U-12 2011
CAPERIO - CUP U-13 2011
Scanomat Cup U9 2011
Spånga Hockey U12 Cup
Cramo Cup
Goal Hockey Shop Cup
Spånga Hockey Team 99 Cup
Scanomat Cup
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Matcher
Matchdag
måndag 30 december (2013)
More filters
Klass
U10
Grupp
A
B
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Cafésidan
Klocksidan
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2013-12-30
1
U10
A
08:00
Klockan
tmp
Spånga Vit
Hässelby/Kälvesta Gul
Spånga Vit vs Hässelby/Kälvesta Gul
2
-
3
3
U10
A
08:40
Klockan
tmp
Södertälje SK
Värmdö Röd
Södertälje SK vs Värmdö Röd
3
-
2
5
U10
A
09:30
Klockan
tmp
Ekerö Blå
Spånga Vit
Ekerö Blå vs Spånga Vit
3
-
2
7
U10
A
10:10
Klockan
tmp
Hässelby/Kälvesta Gul
Södertälje SK
Hässelby/Kälvesta Gul vs Södertälje SK
2
-
2
9
U10
A
11:00
Klockan
tmp
Värmdö Röd
Ekerö Blå
Värmdö Röd vs Ekerö Blå
8
-
1
11
U10
A
12:00
Klockan
tmp
Spånga Vit
Södertälje SK
Spånga Vit vs Södertälje SK
2
-
1
13
U10
A
12:50
Klockan
tmp
Hässelby/Kälvesta Gul
Värmdö Röd
Hässelby/Kälvesta Gul vs Värmdö Röd
2
-
4
15
U10
A
13:30
Klockan
tmp
Södertälje SK
Ekerö Blå
Södertälje SK vs Ekerö Blå
4
-
4
17
U10
A
14:20
Klockan
tmp
Värmdö Röd
Spånga Vit
Värmdö Röd vs Spånga Vit
7
-
0
19
U10
A
15:00
Klockan
tmp
Ekerö Blå
Hässelby/Kälvesta Gul
Ekerö Blå vs Hässelby/Kälvesta Gul
7
-
1
21
U10
16:15
Klockan
tmp
Spånga Vit
Hässelby/Kälvesta Svart
Spånga Vit vs Hässelby/Kälvesta Svart
4
-
5
23
Semi 1
U10
17:00
Klockan
tmp
Värmdö Röd
Göta/Traneberg
Värmdö Röd vs Göta/Traneberg
7
-
3
25
U10
17:55
Klockan
tmp
Södertälje SK
Spånga Blå
Södertälje SK vs Spånga Blå
3
-
5
26
Match om 3:e
U10
18:50
Klockan
tmp
Göta/Traneberg
Ekerö Blå
Göta/Traneberg vs Ekerö Blå
2
-
10
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad