Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Ivar Persson Cup
Vankiva IF
,
Jalkapallo
Vankiva
Vankiva
Jalkapallo
9 - 10 aug 2014
Pojkar & flickor födda 2002-2006
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Ivar Persson Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsori
Lindens MediaIT
Otteluita
Ottelupäivä
lauantai 9 elokuuta (2014)
sunnuntai 10 elokuuta (2014)
More filters
Luokka
F10
F12
F9
P10
P11
P12
P8
P9
Ryhmä
F10 Grupp 1
F12 Grupp 1
F9 Grupp 1
P10 Grupp 1
P10 Grupp 2
P10 Grupp 3
P10 Grupp 4
P11 Grupp 1
P11 Grupp 2
P12 Grupp 1
P8 Grupp 1
P9 Grupp 1
P9 Grupp 2
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
A
B
C
D
E
F
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
10.8.2014
1
Gruppspel
P10
P10 Grupp 1
09:00
C
tmp
Eskilsminne IF 1
Vankiva IF/Hässleholms IF Vit
Eskilsminne IF 1 vs Vankiva IF/Hässleholms IF Vit
8
-
2
3
Gruppspel
P10
P10 Grupp 2
09:40
C
tmp
Eskilsminne IF 2
Vankiva IF/Hässleholms IF Grön
Eskilsminne IF 2 vs Vankiva IF/Hässleholms IF Grön
2
-
1
5
Gruppspel
P10
P10 Grupp 3
10:20
C
tmp
Röstånga IS
Åsums BK
Röstånga IS vs Åsums BK
0
-
3
7
Gruppspel
P10
P10 Grupp 1
11:00
C
tmp
Eskilsminne IF 1
Åhus HBK
Eskilsminne IF 1 vs Åhus HBK
4
-
3
9
Gruppspel
P10
P10 Grupp 3
11:40
C
tmp
Röstånga IS
IF Centern
Röstånga IS vs IF Centern
0
-
7
11
Gruppspel
P10
P10 Grupp 2
12:20
C
tmp
Eskilsminne IF 2
Nosaby IF
Eskilsminne IF 2 vs Nosaby IF
9
-
1
13
Gruppspel
P11
P11 Grupp 1
13:00
C
tmp
Åsums BK
Tollarps IF
Åsums BK vs Tollarps IF
2
-
3
15
Gruppspel
P11
P11 Grupp 2
13:40
C
tmp
Bjärnums GOIF
Hästveda IF
Bjärnums GOIF vs Hästveda IF
1
-
9
16
Gruppspel
P10
P10 Grupp 4
14:20
C
tmp
Markaryds IF
Vinslövs IF
Markaryds IF vs Vinslövs IF
2
-
2
18
Gruppspel
P11
P11 Grupp 1
15:00
C
tmp
IFK Hässleholm Gul
Tollarps IF
IFK Hässleholm Gul vs Tollarps IF
1
-
1
18
Gruppspel
P10
P10 Grupp 2
15:40
C
tmp
Vankiva IF/Hässleholms IF Grön
Nosaby IF
Vankiva IF/Hässleholms IF Grön vs Nosaby IF
6
-
0
20
Särspel 2
P10
16:20
C
tmp
Vinslövs IF
IF Centern
Vinslövs IF vs IF Centern
3
-
2
21
Semi 1
P11
17:00
C
tmp
Hässleholms IF Vit
IFK Hässleholm Svart
Hässleholms IF Vit vs IFK Hässleholm Svart
4
-
0
22
Semi 1
P10
17:40
C
tmp
Eskilsminne IF 1
Vinslövs IF
Eskilsminne IF 1 vs Vinslövs IF
4
-
1
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Tulosta
Quooker - den kokande vattenkranen
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad