Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Spåret Cup Höstlov
Spårvägens FF
,
Fodbold
Skarpnäck
Skarpnäck
Fodbold
24 okt - 31 okt 2015
U 04 - U 07
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Spåret Cup
Mini Tiger Cup 2018
Mini Tiger Cup
Höstlovscupen 2016
Mini Tiger Cup 2016
Spåret Cup Höstlov
Mini Tiger Cup
Spåret Cup
Mini Tiger Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Kampe
Kampdag
lørdag 24 oktober (2015)
lørdag 31 oktober (2015)
More filters
Klasse
U04
U05
Gruppe
Grupp 1 04
Grupp 1 05
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
Konstgräs 1
Konstgräs 2
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
31-10-2015
119
U05
Grupp 1 05
10:00
KG1
Omgång
4
tmp
Norsborgs IF
Bagarmossen/Kärrtorp
Norsborgs IF vs Bagarmossen/Kärrtorp
3
-
0
120
U05
Grupp 1 05
10:00
KG2
Omgång
4
tmp
Vendelsö IK Röd
Enskede IK Röd 2
Vendelsö IK Röd vs Enskede IK Röd 2
0
-
4
121
U05
Grupp 1 05
10:30
KG1
Omgång
4
tmp
Spårvägens FF
Enskede IK Röd 1
Spårvägens FF vs Enskede IK Röd 1
3
-
3
122
U04
Grupp 1 04
11:00
KG1
Omgång
4
tmp
Spårvägens FF
Nockebyhovs IF
Spårvägens FF vs Nockebyhovs IF
3
-
0
123
U04
Grupp 1 04
11:30
KG2
Omgång
4
tmp
Apollon Solna
Haninge/Brandbergen
Apollon Solna vs Haninge/Brandbergen
3
-
1
124
U04
Grupp 1 04
11:30
KG1
Omgång
4
tmp
Hammarby IF 04:2
Sköndals IK
Hammarby IF 04:2 vs Sköndals IK
2
-
1
125
U05
Grupp 1 05
12:00
KG1
Omgång
5
tmp
Bagarmossen/Kärrtorp
Enskede IK Röd 2
Bagarmossen/Kärrtorp vs Enskede IK Röd 2
0
-
3
126
U05
Grupp 1 05
12:00
KG2
Omgång
5
tmp
Vendelsö IK Röd
Spårvägens FF
Vendelsö IK Röd vs Spårvägens FF
3
-
1
127
U05
Grupp 1 05
12:30
KG1
Omgång
5
tmp
Enskede IK Röd 1
Norsborgs IF
Enskede IK Röd 1 vs Norsborgs IF
1
-
4
128
U04
Grupp 1 04
13:00
KG1
Omgång
5
tmp
Sköndals IK
Spårvägens FF
Sköndals IK vs Spårvägens FF
1
-
1
129
U04
Grupp 1 04
13:00
KG2
Omgång
5
tmp
Nockebyhovs IF
Haninge/Brandbergen
Nockebyhovs IF vs Haninge/Brandbergen
0
-
3
130
U04
Grupp 1 04
13:30
KG1
Omgång
5
tmp
Apollon Solna
Hammarby IF 04:2
Apollon Solna vs Hammarby IF 04:2
0
-
1
131
Match om 5:e
U05
13:30
KG2
Omgång
6
tmp
Vendelsö IK Röd
Spårvägens FF
Vendelsö IK Röd vs Spårvägens FF
2
-
4
132
Final
U05
14:00
KG1
Omgång
6
tmp
Norsborgs IF
Enskede IK Röd 1
Norsborgs IF vs Enskede IK Röd 1
2
-
3
133
Match om 3:e
U05
14:00
KG2
Omgång
6
tmp
Enskede IK Röd 2
Bagarmossen/Kärrtorp
Enskede IK Röd 2 vs Bagarmossen/Kärrtorp
4
-
3
134
Final
U04
14:45
KG1
Omgång
6
tmp
Hammarby IF 04:2
Apollon Solna
Hammarby IF 04:2 vs Apollon Solna
3
-
4
135
Match om 3:e
U04
14:45
KG2
Omgång
6
tmp
Haninge/Brandbergen
Sköndals IK
Haninge/Brandbergen vs Sköndals IK
2
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad