5.1.2020
|
0
A Kvartsfinal 1
|
U12
|
10:00
|
KARLSTAD
tmp
|
Djurgårdens IF
|
Strömsbro HC
|
Djurgårdens IF
vs
Strömsbro HC
3
-
4
SO
|
|
0
B Kvartsfinal 1
|
U12
|
10:00
|
SUNNE
tmp
|
Kungälvs IK
|
IFK Täby HC
|
Kungälvs IK
vs
IFK Täby HC
3
-
0
|
|
0
C Kvartsfinal 1
|
U12
|
10:00
|
FORSHAGA
tmp
|
Färjestad BK Grön
|
Vålerenga IF
|
Färjestad BK Grön
vs
Vålerenga IF
3
-
4
|
|
0
D Kvartsfinal 1
|
U12
|
10:00
|
KIL
tmp
|
Kils AIK
|
Kristinehamns HT
|
Kils AIK
vs
Kristinehamns HT
4
-
0
|
|
0
E Kvartsfinal 1
|
U12
|
10:00
|
FILIPSTAD
tmp
|
Forshaga IF
|
Hammarö HC
|
Forshaga IF
vs
Hammarö HC
11
-
4
|
|
0
F Kvartsfinal 1
|
U12
|
10:00
|
SÄFFLE
tmp
|
Säffle HC
|
Furuset Hockey
|
Säffle HC
vs
Furuset Hockey
4
-
3
SO
|
|
0
F Kvartsfinal 2
|
U12
|
11:05
|
SÄFFLE
tmp
|
Manglerud Star
|
Hasle Løren
|
Manglerud Star
vs
Hasle Løren
3
-
1
SO
|
|
0
E Kvartsfinal 2
|
U12
|
11:05
|
FILIPSTAD
tmp
|
Filipstads IF
|
Södertälje SK
|
Filipstads IF
vs
Södertälje SK
1
-
2
SO
|
|
0
D Kvartsfinal 2
|
U12
|
11:05
|
KIL
tmp
|
Arvika HC
|
BIK Karlskoga
|
Arvika HC
vs
BIK Karlskoga
2
-
3
|
|
0
C Kvartsfinal 2
|
U12
|
11:05
|
FORSHAGA
tmp
|
Osby IK
|
Färjestad BK Vit
|
Osby IK
vs
Färjestad BK Vit
4
-
6
|
|
0
B Kvartsfinal 2
|
U12
|
11:05
|
SUNNE
tmp
|
FOC Farsta
|
Hisingen IK
|
FOC Farsta
vs
Hisingen IK
3
-
1
|
|
0
A Kvartsfinal 2
|
U12
|
11:05
|
KARLSTAD
tmp
|
Åker/Strängnäs HC
|
Stenungsund HF
|
Åker/Strängnäs HC
vs
Stenungsund HF
3
-
2
OT
|
|
0
A Match om 5:e plats
|
U12
|
12:30
|
KARLSTAD
tmp
|
Djurgårdens IF
|
Stenungsund HF
|
Djurgårdens IF
vs
Stenungsund HF
4
-
3
|
|
0
B Match om 5:e plats
|
U12
|
12:30
|
SUNNE
tmp
|
IFK Täby HC
|
Hisingen IK
|
IFK Täby HC
vs
Hisingen IK
6
-
1
|
|
0
C Match om 5:e plats
|
U12
|
12:30
|
FORSHAGA
tmp
|
Färjestad BK Grön
|
Osby IK
|
Färjestad BK Grön
vs
Osby IK
4
-
6
|
|
0
D Match om 5:e plats
|
U12
|
12:30
|
KIL
tmp
|
Kristinehamns HT
|
Arvika HC
|
Kristinehamns HT
vs
Arvika HC
0
-
2
|
|
0
E Match om 5:e plats
|
U12
|
12:30
|
FILIPSTAD
tmp
|
Hammarö HC
|
Filipstads IF
|
Hammarö HC
vs
Filipstads IF
1
-
5
|
|
0
F Match om 5:e plats
|
U12
|
12:30
|
SÄFFLE
tmp
|
Furuset Hockey
|
Hasle Løren
|
Furuset Hockey
vs
Hasle Løren
1
-
4
|
|
0
F Semifinal 1
|
U12
|
13:40
|
SÄFFLE
tmp
|
Sunne IK/IFK Munkfors
|
Säffle HC
|
Sunne IK/IFK Munkfors
vs
Säffle HC
6
-
2
|
|
0
E Semifinal 1
|
U12
|
13:40
|
FILIPSTAD
tmp
|
Trollhättan HC
|
Forshaga IF
|
Trollhättan HC
vs
Forshaga IF
2
-
4
|
|
0
D Semifinal 1
|
U12
|
13:40
|
KIL
tmp
|
AIK
|
Kils AIK
|
AIK
vs
Kils AIK
3
-
3
SO
|
|
0
C Semifinal 1
|
U12
|
13:40
|
FORSHAGA
tmp
|
Spånga IS
|
Vålerenga IF
|
Spånga IS
vs
Vålerenga IF
0
-
3
|
|
0
B Semifinal 1
|
U12
|
13:40
|
SUNNE
tmp
|
Flemingsbergs IK
|
Kungälvs IK
|
Flemingsbergs IK
vs
Kungälvs IK
2
-
4
|
|
0
A Semifinal 1
|
U12
|
13:40
|
KARLSTAD
tmp
|
Linköpings HC
|
Strömsbro HC
|
Linköpings HC
vs
Strömsbro HC
5
-
2
|
|
0
A Semifinal 2
|
U12
|
14:45
|
KARLSTAD
tmp
|
Trelleborg Vikings
|
Åker/Strängnäs HC
|
Trelleborg Vikings
vs
Åker/Strängnäs HC
1
-
0
|
|
0
B Semifinal 2
|
U12
|
14:45
|
SUNNE
tmp
|
Hanhals Kings
|
FOC Farsta
|
Hanhals Kings
vs
FOC Farsta
4
-
3
|
|
0
C Semifinal 2
|
U12
|
14:45
|
FORSHAGA
tmp
|
Eisbären Berlin
|
Färjestad BK Vit
|
Eisbären Berlin
vs
Färjestad BK Vit
6
-
2
|
|
0
D Semifinal 2
|
U12
|
14:45
|
KIL
tmp
|
Lørenskog IK
|
BIK Karlskoga
|
Lørenskog IK
vs
BIK Karlskoga
1
-
3
|
|
0
F Semifinal 2
|
U12
|
14:45
|
SÄFFLE
tmp
|
Holmen Hockey
|
Manglerud Star
|
Holmen Hockey
vs
Manglerud Star
4
-
5
|
|
0
E Semifinal 2
|
U12
|
14:45
|
FILIPSTAD
tmp
|
Jar Hockey
|
Södertälje SK
|
Jar Hockey
vs
Södertälje SK
5
-
0
|
|
0
E Match om 3:e plats
|
U12
|
16:15
|
FILIPSTAD
tmp
|
Trollhättan HC
|
Södertälje SK
|
Trollhättan HC
vs
Södertälje SK
1
-
3
|
|
0
F Match om 3:e plats
|
U12
|
16:15
|
SÄFFLE
tmp
|
Säffle HC
|
Holmen Hockey
|
Säffle HC
vs
Holmen Hockey
3
-
9
|
|
0
D Match om 3:e plats
|
U12
|
16:15
|
KIL
tmp
|
AIK
|
Lørenskog IK
|
AIK
vs
Lørenskog IK
7
-
2
|
|
0
C Match om 3:e plats
|
U12
|
16:15
|
FORSHAGA
tmp
|
Spånga IS
|
Färjestad BK Vit
|
Spånga IS
vs
Färjestad BK Vit
2
-
4
|
|
0
B Match om 3:e plats
|
U12
|
16:15
|
SUNNE
tmp
|
Flemingsbergs IK
|
FOC Farsta
|
Flemingsbergs IK
vs
FOC Farsta
3
-
1
|
|
0
A Bronsmatch
|
U12
|
16:15
|
KARLSTAD
tmp
|
Strömsbro HC
|
Åker/Strängnäs HC
|
Strömsbro HC
vs
Åker/Strängnäs HC
2
-
3
|
|
0
A Final
|
U12
|
17:20
|
KARLSTAD
tmp
|
Linköpings HC
|
Trelleborg Vikings
|
Linköpings HC
vs
Trelleborg Vikings
7
-
1
|
|
0
B Final
|
U12
|
17:20
|
SUNNE
tmp
|
Kungälvs IK
|
Hanhals Kings
|
Kungälvs IK
vs
Hanhals Kings
1
-
5
|
|
0
C Final
|
U12
|
17:20
|
FORSHAGA
tmp
|
Vålerenga IF
|
Eisbären Berlin
|
Vålerenga IF
vs
Eisbären Berlin
2
-
1
|
|
0
D Final
|
U12
|
17:20
|
KIL
tmp
|
Kils AIK
|
BIK Karlskoga
|
Kils AIK
vs
BIK Karlskoga
2
-
3
|
|
0
F Final
|
U12
|
17:20
|
SÄFFLE
tmp
|
Sunne IK/IFK Munkfors
|
Manglerud Star
|
Sunne IK/IFK Munkfors
vs
Manglerud Star
3
-
5
|
|
0
E Final
|
U12
|
17:20
|
FILIPSTAD
tmp
|
Forshaga IF
|
Jar Hockey
|
Forshaga IF
vs
Jar Hockey
1
-
7
|
|