16-10-2010
|
1
Gruppspel
|
U10
A
|
08:30
|
Plan 1
Kierros
1
tmp
|
Älta Tigers Team 01
|
Huddinge IK
|
Älta Tigers Team 01
vs
Huddinge IK
1
-
4
|
|
2
Gruppspel
|
U10
A
|
08:30
|
Plan 2
Kierros
1
tmp
|
Nacka HK Lag 1
|
Saltsjöbadens IF Lag Vit
|
Nacka HK Lag 1
vs
Saltsjöbadens IF Lag Vit
4
-
0
|
|
3
Gruppspel
|
U10
B
|
08:30
|
Plan 3
Kierros
1
tmp
|
Saltsjöbadens IF Lag Blå
|
Nacka HK Lag 2
|
Saltsjöbadens IF Lag Blå
vs
Nacka HK Lag 2
3
-
3
|
|
4
Gruppspel
|
U10
B
|
08:30
|
Plan 4
Kierros
1
tmp
|
Flemingsbergs IK
|
Göta Traneberg Stars Team 01
|
Flemingsbergs IK
vs
Göta Traneberg Stars Team 01
3
-
0
|
|
5
Gruppspel
|
U10
A
|
09:00
|
Plan 1
Kierros
1
tmp
|
Sollentuna Hockeyklubb team 01
|
Älta Tigers Team 01
|
Sollentuna Hockeyklubb team 01
vs
Älta Tigers Team 01
1
-
0
|
|
6
Gruppspel
|
U10
A
|
09:00
|
Plan 2
Kierros
1
tmp
|
Nacka HK Lag 1
|
Huddinge IK
|
Nacka HK Lag 1
vs
Huddinge IK
2
-
2
|
|
7
Gruppspel
|
U10
B
|
09:00
|
Plan 3
Kierros
1
tmp
|
Saltsjöbadens IF Lag Blå
|
Tumba Hockey
|
Saltsjöbadens IF Lag Blå
vs
Tumba Hockey
0
-
2
|
|
8
Gruppspel
|
U10
B
|
09:00
|
Plan 4
Kierros
1
tmp
|
Flemingsbergs IK
|
Nacka HK Lag 2
|
Flemingsbergs IK
vs
Nacka HK Lag 2
2
-
0
|
|
9
Gruppspel
|
U10
A
|
09:40
|
Plan 1
Kierros
1
tmp
|
Saltsjöbadens IF Lag Vit
|
Sollentuna Hockeyklubb team 01
|
Saltsjöbadens IF Lag Vit
vs
Sollentuna Hockeyklubb team 01
1
-
5
|
|
10
Gruppspel
|
U10
B
|
09:40
|
Plan 2
Kierros
1
tmp
|
Göta Traneberg Stars Team 01
|
Tumba Hockey
|
Göta Traneberg Stars Team 01
vs
Tumba Hockey
1
-
0
|
|
11
Gruppspel
|
U10
A
|
10:25
|
Plan 1
Kierros
1
tmp
|
Älta Tigers Team 01
|
Nacka HK Lag 1
|
Älta Tigers Team 01
vs
Nacka HK Lag 1
0
-
2
|
|
12
Gruppspel
|
U10
B
|
10:25
|
Plan 2
Kierros
1
tmp
|
Saltsjöbadens IF Lag Blå
|
Flemingsbergs IK
|
Saltsjöbadens IF Lag Blå
vs
Flemingsbergs IK
0
-
5
|
|
13
Gruppspel
|
U10
A
|
10:55
|
Plan 1
Kierros
1
tmp
|
Huddinge IK
|
Saltsjöbadens IF Lag Vit
|
Huddinge IK
vs
Saltsjöbadens IF Lag Vit
7
-
0
|
|
14
Gruppspel
|
U10
B
|
10:55
|
Plan 2
Kierros
1
tmp
|
Nacka HK Lag 2
|
Göta Traneberg Stars Team 01
|
Nacka HK Lag 2
vs
Göta Traneberg Stars Team 01
3
-
0
|
|
15
Gruppspel
|
U10
A
|
11:25
|
Plan 1
Kierros
1
tmp
|
Sollentuna Hockeyklubb team 01
|
Nacka HK Lag 1
|
Sollentuna Hockeyklubb team 01
vs
Nacka HK Lag 1
2
-
3
|
|
16
Gruppspel
|
U10
B
|
11:25
|
Plan 2
Kierros
1
tmp
|
Tumba Hockey
|
Flemingsbergs IK
|
Tumba Hockey
vs
Flemingsbergs IK
2
-
1
|
|
17
Gruppspel
|
U10
A
|
12:20
|
Plan 1
Kierros
1
tmp
|
Saltsjöbadens IF Lag Vit
|
Älta Tigers Team 01
|
Saltsjöbadens IF Lag Vit
vs
Älta Tigers Team 01
8
-
2
|
|
18
Gruppspel
|
U10
B
|
12:20
|
Plan 2
Kierros
1
tmp
|
Göta Traneberg Stars Team 01
|
Saltsjöbadens IF Lag Blå
|
Göta Traneberg Stars Team 01
vs
Saltsjöbadens IF Lag Blå
3
-
2
|
|
19
Gruppspel
|
U10
A
|
12:50
|
Plan 1
Kierros
1
tmp
|
Huddinge IK
|
Sollentuna Hockeyklubb team 01
|
Huddinge IK
vs
Sollentuna Hockeyklubb team 01
1
-
1
|
|
20
Gruppspel
|
U10
B
|
12:50
|
Plan 2
Kierros
1
tmp
|
Nacka HK Lag 2
|
Tumba Hockey
|
Nacka HK Lag 2
vs
Tumba Hockey
4
-
2
|
|
21
Match om plats 9
|
U10
|
13:35
|
Plan 1
Kierros
2
tmp
|
Älta Tigers Team 01
|
Saltsjöbadens IF Lag Blå
|
Älta Tigers Team 01
vs
Saltsjöbadens IF Lag Blå
5
-
2
|
|
22
Match om plats 7
|
U10
|
13:35
|
Plan 2
Kierros
3
tmp
|
Göta Traneberg Stars Team 01
|
Saltsjöbadens IF Lag Vit
|
Göta Traneberg Stars Team 01
vs
Saltsjöbadens IF Lag Vit
13
-
2
|
|
23
Semi 1
|
U10
|
14:25
|
Plan 1
Kierros
4
tmp
|
Nacka HK Lag 1
|
Nacka HK Lag 2
|
Nacka HK Lag 1
vs
Nacka HK Lag 2
6
-
2
|
|
24
Semi 2
|
U10
|
14:25
|
Plan 2
Kierros
6
tmp
|
Flemingsbergs IK
|
Huddinge IK
|
Flemingsbergs IK
vs
Huddinge IK
2
-
10
|
|
25
Match om plats 5
|
U10
|
15:40
|
Plan 2
Kierros
7
tmp
|
Sollentuna Hockeyklubb team 01
|
Tumba Hockey
|
Sollentuna Hockeyklubb team 01
vs
Tumba Hockey
4
-
5
|
|
26
Match om plats 3
|
U10
|
16:40
|
Plan 2
Kierros
8
tmp
|
Nacka HK Lag 2
|
Flemingsbergs IK
|
Nacka HK Lag 2
vs
Flemingsbergs IK
4
-
2
|
|
27
Final
|
U10
|
16:40
|
Plan 1
Kierros
9
tmp
|
Nacka HK Lag 1
|
Huddinge IK
|
Nacka HK Lag 1
vs
Huddinge IK
1
-
9
|
|