Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Zäta Cup 2011
Timrå IK
,
Jääkiekko
Timrå
Timrå
Jääkiekko
25-27 mars 2011
U10
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Anton Lander Cup 2024 U11
Anton Lander Cup 2024 U12
Lillstrimma Cup 2024 U13
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsori
XJ Entreprenad AB
Otteluita
Ottelupäivä
perjantai 25 maaliskuuta (2011)
lauantai 26 maaliskuuta (2011)
sunnuntai 27 maaliskuuta (2011)
More filters
Luokka
U10
Ryhmä
A
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
EON Arena
Lill-Strimma hallen
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
27.3.2011
19
U10
A
08:00
A-hall
Kierros
0
tmp
AIK Hockey
Sollentuna HC
AIK Hockey vs Sollentuna HC
7
-
2
20
U10
A
08:00
B-hall
Kierros
0
tmp
Hudik Hockey
MODO Hockey
Hudik Hockey vs MODO Hockey
1
-
7
21
U10
A
09:30
A-hall
Kierros
0
tmp
Östersunds IK
Björbo IF
Östersunds IK vs Björbo IF
0
-
10
22
Semifinal
U10
12:15
A-hall
Kierros
0
tmp
Björbo IF
Sollentuna HC
Björbo IF vs Sollentuna HC
10
-
4
23
Semifinal
U10
12:15
B-hall
Kierros
0
tmp
MODO Hockey
AIK Hockey
MODO Hockey vs AIK Hockey
6
-
5
24
3:e pris
U10
15:00
B-hall
Kierros
0
tmp
Sollentuna HC
AIK Hockey
Sollentuna HC vs AIK Hockey
3
-
6
25
Final
U10
15:00
A-hall
Kierros
0
tmp
Björbo IF
MODO Hockey
Björbo IF vs MODO Hockey
4
-
5
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Tulosta
Metso Paper Sweden AB
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad