Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Bauer Euro Invite, HELSINKI
Blues Juniors
,
Ishockey
Espoo, Helsinki, Finland
Espoo, Helsinki, Finland
Ishockey
31 jul - 3 aug 2014
2004,2003,2002,2001,2000,1999
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Nordic Hockey Trophy 2019
Blues Juniors Tournament 2019
Espoo Hockey Trophy 2019
Blues Juniors D1 kutsuturnaus
Esa Tikkanen Five Rings Tournament
Blues G1 loppiaisturnaus
BJR SuperPark Cup 2017
Blues Pajulahti 2016
BJRHT 2016 U12 (-04)
Esa Tikkanen Cup 2016
Tulevaisuuden Tähdet
test
Bauer Euro Invite, HELSINKI
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Kampe
Kampdag
fredag 1 august (2014)
lørdag 2 august (2014)
søndag 3 august (2014)
More filters
Klasse
2000
2001
2002
2003
2004
U16
Gruppe
2000
2001
2002
2003
2004
DIVISION A
DIVISION A
DIVISION A
DIVISION A (1-3)
DIVISION A (1-3)
DIVISION A (4-6)
DIVISION A (4-6)
DIVISION A (4-6)
DIVISION A(1-3)
DIVISION B
DIVISION B
U16
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
Leppävaara CCM
Leppävaara Reebok
Malmi 1
Malmi 2
Matinkylä 2
Matinkylä 3
#
Tid
Hal
Hjemmehold
Udehold
Resultat
03-08-2014
13
2002
08:00
Malmi 1
Rnd
2
tmp
Bauer Selects
Espoo Selects 2
Bauer Selects vs Espoo Selects 2
4
-
3
21
2003
08:00
CCM
Rnd
2
tmp
Bauer Selects
Kärpät
Bauer Selects vs Kärpät
4
-
3
21
2001
08:00
MK2
Rnd
2
tmp
Finland Selects
Espoo Selects
Finland Selects vs Espoo Selects
5
-
0
14
2002
08:15
Malmi 2
Rnd
2
tmp
Espoo Selects 1
SHD Sweden
Espoo Selects 1 vs SHD Sweden
8
-
1
22
2001
08:15
MK3
Rnd
2
tmp
SHD Yellow, SWE
Bauer Selects
SHD Yellow, SWE vs Bauer Selects
6
-
0
22
2003
09:24
Reebok
Rnd
2
tmp
SHD Sweden
Kiekko-Laser
SHD Sweden vs Kiekko-Laser
3
-
9
11
2000
09:45
Malmi 1
Rnd
2
tmp
Bauer Selects
Blues C2 Akatemia
Bauer Selects vs Blues C2 Akatemia
4
-
1
23
2001
09:45
MK2
Rnd
2
tmp
SHD Blue, SWE
Tampere Selects
SHD Blue, SWE vs Tampere Selects
4
-
3
23
2003
09:45
CCM
Rnd
2
tmp
Espoo Selects Challange
Espoo Selects
Espoo Selects Challange vs Espoo Selects
3
-
7
12
2000
10:00
Malmi 2
Rnd
2
tmp
Blues C2
SHD Sweden
Blues C2 vs SHD Sweden
6
-
5
OT
24
2001
10:00
MK3
Rnd
2
tmp
Dinamo Riga
ZHM Selects
Dinamo Riga vs ZHM Selects
6
-
1
24
2003
10:00
Reebok
Rnd
2
tmp
Dinamo Riga
South East Selects
Dinamo Riga vs South East Selects
0
-
8
13
2004
11:30
CCM
Rnd
2
tmp
Bauer Selects
South East Selects
Bauer Selects vs South East Selects
8
-
11
13
U16
11:30
MK2
Rnd
2
tmp
Bauer Selects
BLUES ACADEMY
Bauer Selects vs BLUES ACADEMY
1
-
3
15
2002
11:30
Malmi 1
Rnd
3
tmp
Finland Selects 1
Dinamo Riga
Finland Selects 1 vs Dinamo Riga
4
-
0
14
2004
11:45
Reebok
Rnd
2
tmp
Silver Lions 2
Espoo Selects Challange
Silver Lions 2 vs Espoo Selects Challange
5
-
1
14
U16
11:45
MK3
Rnd
2
tmp
Uragan 98
K & B Slovakia Stars
Uragan 98 vs K & B Slovakia Stars
7
-
2
15
U16
13:15
MK2
Rnd
3
tmp
Latvia
BLUES
Latvia vs BLUES
1
-
3
15
2004
13:15
CCM
Rnd
3
tmp
Silver Lions 1
Espoo Selects
Silver Lions 1 vs Espoo Selects
10
-
4
25
2003
13:30
Reebok
Rnd
3
tmp
Bauer Selects
Kiekko-Laser
Bauer Selects vs Kiekko-Laser
5
-
1
25
2001
13:30
MK3
Rnd
3
tmp
Finland Selects
SHD Yellow, SWE
Finland Selects vs SHD Yellow, SWE
7
-
4
13
2000
14:00
Malmi 1
Rnd
3
tmp
Bauer Selects
Blues C2
Bauer Selects vs Blues C2
3
-
2
Kampen igang
Kampen ikke startet
Kampen afsluttet
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad