Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Äppellunda cup
Alnö IF
,
Fodbold
Alnö
Alnö
Fodbold
11-12 juni 2011
P9 & F9
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Galleri
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Äppellunda Cup 2024
Äppellunda Cup 2023
Höstkampen sammandrag
Solid Cup
Äppellunda Cup
Höstladdningen - Träningsmatcher p05
Äppellunda Cup
Äppellunda Cup 2016
Äppellunda Cup 2015
Äppellunda Cup 2014
Äppellunda Cup 2013
Äppellunda Cup
Äppellunda cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kampe
Kampdag
lørdag 11 juni (2011)
søndag 12 juni (2011)
More filters
Klasse
Flickor 9
Pojkar 9
Gruppe
Flick - A
Flick - B
Pojk - C
Pojk - D
Pojk - E
Pojk - F
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
Äppellunda plan 1
Äppellunda plan 2
Äppellunda plan 3
Äppellunda plan 4
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
12-06-2011
41
B-slutspel 1/4 final
Pojkar 9
09:30
Plan 1
tmp
Moffe BK
Sundsvalls FF röd
Moffe BK vs Sundsvalls FF röd
1
-
2
SO
42
B-slutspel 1/4 final
Pojkar 9
09:30
Plan 2
tmp
Sundsvalls FF vit
Bondsjöhöjdens SK röd
Sundsvalls FF vit vs Bondsjöhöjdens SK röd
3
-
2
SO
43
B-slutspel 1/4 final
Pojkar 9
09:30
Plan 3
tmp
Alnö IF vit
Sidsjö-Böle grön
Alnö IF vit vs Sidsjö-Böle grön
8
-
1
44
B-slutspel 1/4 final
Pojkar 9
09:30
Plan 4
tmp
Sidsjö-Böle svart
Essvik
Sidsjö-Böle svart vs Essvik
0
-
2
49
A-Slutspel 1/4 final
Pojkar 9
11:00
Plan 1
tmp
Sundsvalls FF blå
Selånger P02 Blå
Sundsvalls FF blå vs Selånger P02 Blå
1
-
2
SO
50
A-Slutspel 1/4 final
Pojkar 9
11:00
Plan 2
tmp
Bondsjöhöjdens SK vit
Alnö IF svart
Bondsjöhöjdens SK vit vs Alnö IF svart
2
-
0
51
A-Slutspel 1/4 final
Pojkar 9
11:00
Plan 3
tmp
Sollefteåalliansen
Selånger P02 Röd
Sollefteåalliansen vs Selånger P02 Röd
5
-
1
52
A-Slutspel 1/4 final
Pojkar 9
11:00
Plan 4
tmp
Svartviks IF
Alnö IF röd
Svartviks IF vs Alnö IF röd
3
-
4
53
B-slutspel 1/2 final
Pojkar 9
11:45
Plan 1
tmp
Sundsvalls FF röd
Sundsvalls FF vit
Sundsvalls FF röd vs Sundsvalls FF vit
0
-
3
54
B-slutspel 1/2 final
Pojkar 9
11:45
Plan 2
tmp
Alnö IF vit
Essvik
Alnö IF vit vs Essvik
3
-
0
59
A-Slutspel 1/2 final
Pojkar 9
12:45
Plan 3
tmp
Selånger P02 Blå
Bondsjöhöjdens SK vit
Selånger P02 Blå vs Bondsjöhöjdens SK vit
1
-
2
SO
60
A-Slutspel 1/2 final
Pojkar 9
12:45
Plan 4
tmp
Sollefteåalliansen
Alnö IF röd
Sollefteåalliansen vs Alnö IF röd
4
-
1
61
B-slutspel FINAL !
Pojkar 9
13:30
Plan 1
tmp
Alnö IF vit
Sundsvalls FF vit
Alnö IF vit vs Sundsvalls FF vit
2
-
1
SO
65
A-Slutspel FINAL!
Pojkar 9
14:20
Plan 2
tmp
Sollefteåalliansen
Bondsjöhöjdens SK vit
Sollefteåalliansen vs Bondsjöhöjdens SK vit
2
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad