Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Paradiscupen 2017
Örnsköldsvik Innebandy
,
Salibandy
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Salibandy
4 - 8 jan 2017
Pojkar & Flickor 2001-2008
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Open Sky Floorball
Öviksserien
Öviksserien
Vårcupen
Paradiscupen
Paradiscupen 2018
Paradiscupen 2017
Paradiscupen 2016
Paradiscupen 2015
Paradiscupen 2014
Paradiscupen 2012/2013
Paradiscupen 2012
Paradiscupen 2011
Paradiscupen 2010
Paradiscupen 2009
Paradiscupen 2008
Paradiscupen 2007
Paradiscupen 2006
Paradiscupen 2005
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Otteluita
Ottelupäivä
keskiviikko 4 tammikuuta (2017)
torstai 5 tammikuuta (2017)
perjantai 6 tammikuuta (2017)
lauantai 7 tammikuuta (2017)
sunnuntai 8 tammikuuta (2017)
More filters
Luokka
F01/02
F03
F04
F05
F06
F07/08
P02
P03
P04
P05
P06
P07/08
Ryhmä
F01/02-A
F01/02-B
F03-A
F03-B
F03-C
F03-D
F04-A
F04-B
F05-A
F06-A
F07/08-A
P02-A
P02-B
P03-A
P03-B
P04-A
P04-B
P04-C
P04-D
P05-A
P06-A
P07/08-A
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Husum Sporthall
Höglandshallen
Köpmanholmen
Nolahallen
Parkskolan
Skyttis Arena
Sporthallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
8.1.2017
1616
P05
P05-A
08:00
Sport
tmp
GUIF Svart
Skellefteå IBK
GUIF Svart vs Skellefteå IBK
0
-
0
1617
P05
P05-A
08:45
Sport
tmp
Skellefteå IBK Svart
Örnsköldsvik IB
Skellefteå IBK Svart vs Örnsköldsvik IB
0
-
0
1618
P05
P05-A
09:30
Sport
tmp
Sandåkerns SK
Skellefteå IBK Vit
Sandåkerns SK vs Skellefteå IBK Vit
0
-
0
1619
P05
P05-A
10:15
Skyttis
tmp
Moälvens IBK
Sävar IK
Moälvens IBK vs Sävar IK
2
-
6
1620
P05
P05-A
10:15
Sport
tmp
Skellefteå IBK
IBF Dalen
Skellefteå IBK vs IBF Dalen
0
-
0
1621
P05
P05-A
11:00
Skyttis
tmp
Umeå City IBF Blå
Klockarbergets BK
Umeå City IBF Blå vs Klockarbergets BK
5
-
4
1622
P05
P05-A
11:00
Sport
tmp
Hissjö SK
IBK Sundsvall
Hissjö SK vs IBK Sundsvall
0
-
0
1623
P05
P05-A
12:30
Sport
tmp
GUIF Vit
Gullänget-Kroksta IBS
GUIF Vit vs Gullänget-Kroksta IBS
0
-
0
1624
P05
P05-A
12:30
Skyttis
tmp
Klockarbergets BK
GUIF Svart
Klockarbergets BK vs GUIF Svart
2
-
7
1625
P05
P05-A
14:45
Skyttis
tmp
Örnsköldsvik IB
IBF Dalen
Örnsköldsvik IB vs IBF Dalen
3
-
2
1626
P05
P05-A
15:30
Skyttis
tmp
Skellefteå IBK Vit
Hissjö SK
Skellefteå IBK Vit vs Hissjö SK
2
-
1
1627
P05
P05-A
15:30
Sport
tmp
Gullänget-Kroksta IBS
Sandåkerns SK
Gullänget-Kroksta IBS vs Sandåkerns SK
0
-
0
1628
P05
P05-A
16:15
Skyttis
tmp
Sävar IK
Skellefteå IBK Svart
Sävar IK vs Skellefteå IBK Svart
3
-
5
1629
P05
P05-A
16:15
Sport
tmp
GUIF Vit
Moälvens IBK
GUIF Vit vs Moälvens IBK
0
-
0
1630
P05
P05-A
17:00
Skyttis
tmp
IBK Sundsvall
Umeå City IBF Blå
IBK Sundsvall vs Umeå City IBF Blå
3
-
9
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad