Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Coop Cup U11 (2009)
IF Björklöven
,
Jääkiekko
Umeå
Umeå
Jääkiekko
7-8 Dec 2019
U 11
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Umeå Energi Cup U12
Intersport Cup 2024 (Datum ej fastställt)
Coop Cupen U11
Umeå Energi Cup 2023
INTERSPORT CUP
Björklöven U15 Cup 2023
Coop Cup Umeå U11
Intersport Cup
Umeå Energi Cup U12
COOP CUPEN U11
Coop Cupen U11
Umeå Energi cup
Intersport Cup
Kustserien u14-u15
Umeå Energi Cup 2021 INSTÄLLD Förhoppningsvis ses vi till hösten!
Coop cupen
Intersport Cup
Umelacken Winterclassic 2020
Coop Cup U11 (2009)
Umeå Energi Cup U12
Intersport Cup
Björklöven Winterclassics 2019
Oktobercupen 2019 - IF Björklöven
Kustserien
Umelacken WinterClassic 2019
UMEÅ HOCKEYGAMES 2019
Umeå Energi Cup
Coop-Cupen U11
Intersport cup
A3 Training&GameCamp
Umelacken WinterClassic
Umeå Energi WinterClassic Cup
Volvo Lastvagnar Cup 2017
Intersport Cup
Opus Winter Classic
Teamson Cup
Intersport Cup 2016
Umeå Energi Cup
ICA Superteg Cup 2016
Teamson Cup
Dialect Cup
Intersport Cup 2015
ICA Superteg cup
TEAMSON hockeycup
PODIET Försäkringskonsult Sammandrag 2014
Intersport Cup 2014
Norrmejerier / PODIET FK Cup 2014
Intersport Cup 2013
Norrmejerier / Delete Cup 2013
ICA Superteg Cup 2013
Podiet Sammandrag 2012
Intersport Cup
Norrmejerier Cup 2012
ICA Superteg Cup 2012
Intersport Cup 2011
Norrmejeriercup 2011
Intersport Cup
Norrmejerier cup 2010
Ica Superteg Cup 2010
Intersport Umeå Cup 2009
Norrmejeriercup 2009
Ica Supermarket Teg Cup 2009
Intersport Umeå Cup 2008
Norrmejerier Cup 2008
Ica Supermarket Teg Cup 2008
Norrmejerier Cup 2007
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Sponsori
Coop
Otteluita
Ottelupäivä
lauantai 7 joulukuuta (2019)
sunnuntai 8 joulukuuta (2019)
More filters
Luokka
U11
Ryhmä
Grupp 1
Grupp 2
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
NOLIA HALL 1
NOLIA HALL 2
#
Time
Arena
Home Team
Guest Team
Result
8.12.2019
22
Match 1 av 2
U11
09:30
HALL 2
Round
1
tmp
IF Björklöven Vit
Luleå Hockey Team 09
IF Björklöven Vit vs Luleå Hockey Team 09
2
-
4
21
Match 1 av 2
U11
09:45
HALL 1
Round
1
tmp
Östersunds IK Grön
IF Björklöven Grön
Östersunds IK Grön vs IF Björklöven Grön
4
-
2
24
1 av 2
U11
10:45
HALL 2
Round
1
tmp
Östersund IK VIT
Sunderby SK Vit
Östersund IK VIT vs Sunderby SK Vit
1
-
2
23
BRONS 1 av 2
U11
11:00
HALL 1
Round
1
tmp
Näldens IF
Sunderby SK Blå
Näldens IF vs Sunderby SK Blå
1
-
2
25
FINAL 1 av 2
U11
11:55
HALL 1
Round
1
tmp
Järveds IF
Haparanda / Tornio UHC
Järveds IF vs Haparanda / Tornio UHC
1
-
9
26
Match 2 av 2
U11
12:45
HALL 2
Round
2
tmp
Luleå Hockey Team 09
IF Björklöven Vit
Luleå Hockey Team 09 vs IF Björklöven Vit
12
-
3
27
Match 2 av 2
U11
13:00
HALL 1
Round
2
tmp
IF Björklöven Grön
Östersunds IK Grön
IF Björklöven Grön vs Östersunds IK Grön
3
-
9
28
Match 2 av 2
U11
14:00
HALL 2
Round
2
tmp
Sunderby SK Vit
Östersund IK VIT
Sunderby SK Vit vs Östersund IK VIT
2
-
0
29
BRONS 2 av 2
U11
14:15
HALL 1
Round
2
tmp
Sunderby SK Blå
Näldens IF
Sunderby SK Blå vs Näldens IF
6
-
4
30
FINAL 2 av 2
U11
15:00
HALL 2
Round
2
tmp
Haparanda / Tornio UHC
Järveds IF
Haparanda / Tornio UHC vs Järveds IF
4
-
1
Game in progress
Game not started
Game played
Tulosta
Coop
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad