Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Stångebro Cup 2023
Linköping HC
,
Jääkiekko
Linköping
Linköping
Jääkiekko
31 mar - 2 apr 2023
U13
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Folke Filbyter Cup 2024
*Stångebro Cup 2024*
* Kallerstad Cup 2024 - en ytterzonscup!! *
Folke Filbyter Cup 2023
Stångebro Cup 2023
Kallerstad Cup 2023
*Folke Filbyter Cup 2022*
Stångebro Cup 2022
Kallerstad Cup 2022
Folke Filbyter Cup 2021
Stångebro Cup
Kallerstad Cup 2021
Folke Filbyter Cup 2020
Stångebro cup 2020
Kallerstad Cup 2020 - Elektrikern AB i Linköping
Folke Filbyter Cup 2019
Estelle Cup
LHC DamJunior Ishockey Cup by Scandic
Stångebro cup 2019
MaintMaster Kallerstad Cup 2019
CCM Folke Filbyter Cup
Välkommen till Stångebro Cup 2018
CCM Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup 2017
CCM Folke Filbyter Cup 2016
Stångebro cup 2016
Kallerstads Cup
Estelle Cup Lucia 2015
CCM Folke Filbyter Cup 2015
Stångebro Cup 2015
Team Sportia Cup
Reebok Folke Filbyter Cup 2014
Stångebro cup 2014
Team Sportia Cup 2014
Reebok Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup
Team Sportia Cup 2013 U10
Folke Filbyter Cup (FFC)
Stångebro Cup
TEAM SPORTIA CUP
Folke Filbyter Cup 2011
Alltransport cup
Team Sportia Cup 2011
Folke Filbyter Cup 2010
Alltransport Cup 2010
Team Sportia Cup 2010
Folke Filbyter Cup 2009
Stångebro Cup 2009
Folke Filbyter Cup 2008
Folke Filbyter Cup 2007
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
perjantai 31 maaliskuuta (2023)
lauantai 1 huhtikuuta (2023)
sunnuntai 2 huhtikuuta (2023)
More filters
Luokka
U-13
Ryhmä
Grupp 1
Grupp 2
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
C-hallen (Stångebro B)
Saab Arena
Stångebro ishall
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2.4.2023
1
Kvartsfinal
U-13
08:00
Omgång
1
tmp
Västerås IK Ungdom
Helsingborg HC
Västerås IK Ungdom vs Helsingborg HC
3
-
2
2
Kvartsfinal
U-13
08:15
Omgång
2
tmp
IK Sätra/Gg IK
HV71
IK Sätra/Gg IK vs HV71
8
-
3
3
Kvartsfinal
U-13
08:30
Omgång
3
tmp
HC Slavia Praha
Linköping HC Vit
HC Slavia Praha vs Linköping HC Vit
10
-
0
4
Kvartsfinal
U-13
09:30
Omgång
4
tmp
Flemingsbergs IK
FOC Farsta IF
Flemingsbergs IK vs FOC Farsta IF
4
-
1
5
Semifinal
U-13
09:45
Omgång
5
tmp
IF Troja-Ljungby
Sollentuna HC
IF Troja-Ljungby vs Sollentuna HC
4
-
0
6
Semifinal
U-13
10:00
Omgång
6
tmp
Örebro Hockey UF
Linköping HC Blå
Örebro Hockey UF vs Linköping HC Blå
0
-
7
1
Semifinal
U-13
11:00
Omgång
1
tmp
Västerås IK Ungdom
IK Sätra/Gg IK
Västerås IK Ungdom vs IK Sätra/Gg IK
1
-
12
3
Semifinal
U-13
11:15
Omgång
3
tmp
Helsingborg HC Ungdom
HV 71
Helsingborg HC Ungdom vs HV 71
1
-
2
4
Semifinal
U-13
11:30
Omgång
4
tmp
Linköping HC Vit
FOC Farsta IF
Linköping HC Vit vs FOC Farsta IF
7
-
2
2
Semifinal
U-13
12:30
Omgång
0
tmp
HC Slavia Praha
Flemingsbergs IK
HC Slavia Praha vs Flemingsbergs IK
10
-
2
0
Plac 9-10
U-13
12:45
Omgång
0
tmp
IF Troja-Ljungby
Linköping HC Blå
IF Troja-Ljungby vs Linköping HC Blå
3
-
4
0
Placr 11-12
U-13
13:00
Omgång
0
tmp
Sollentuna HC
Örebro Hockey UF
Sollentuna HC vs Örebro Hockey UF
5
-
2
0
Placr 5-6
U-13
14:00
Omgång
0
tmp
HV 71
Linköping HC Vit
HV 71 vs Linköping HC Vit
4
-
2
0
Placr 7-8
U-13
14:15
Omgång
0
tmp
Helsingborg HC Ungdom
FOC Farsta IF
Helsingborg HC Ungdom vs FOC Farsta IF
1
-
4
0
Placr 3-4
U-13
14:30
Omgång
0
tmp
Västerås IK Ungdom
Flemingsbergs IK
Västerås IK Ungdom vs Flemingsbergs IK
2
-
3
0
FINAL
U-13
16:00
Omgång
0
tmp
IK Sätra/Gg IK
HC Slavia Praha
IK Sätra/Gg IK vs HC Slavia Praha
2
-
5
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad