Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Guldcupen 2014
Skellefteå AIK
,
Jääkiekko
Skellefteå
Skellefteå
Jääkiekko
7 - 9 mar 2014
U-12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Klimpens Cup 2024
Silvercupen 2024
Guldcupen U12
U14 Klimpens Cup
Silvercupen 2023
Guldcupen
Klimpens Cup
Guldcupen 2022
Guldcupen 2022
Silvercupen 2021
Klimpens cup
Guldcupen 2020
Silvercupen
Klimpens Cup 2019
Guldcupen
Silvercupen 2018
Klimpens Cup 2018
Guldcupen 2018
Silvercupen 2017
Klimpens Cup 2017
Guldcupen U12
Klimpens Cup 2016
Silvercupen 2016
Guldcupen 2016
Silvercupen 2015
ICA Maxi Cup
Klimpens cup
Guldcupen 2015
Silvercupen 2014
ICA MAXI Cup 2014
Klimpens cup 2014
Guldcupen 2014
Silvercupen 2013
ICA MAXI Cup 2013
Klimpens Cup
Guldcupen
Silvercupen
Klimpens Cup
Guldcupen
dfd
Silvercupen 2011
Skellefteå Kraft Cup
Klimpens Cup
Guldcupen
Klimpens Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
perjantai 7 maaliskuuta (2014)
lauantai 8 maaliskuuta (2014)
sunnuntai 9 maaliskuuta (2014)
More filters
Luokka
U12
Ryhmä
Grupp A
Grupp B
Grupp C
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Skellefteå Kraft Arena - A-hall
Skellefteå Kraft Arena - B-hall
Skellefteå Kraft Arena - C-hall
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
9.3.2014
36
U12
Grupp C
09:00
C-hall
tmp
Burträsk HC
IF Björklöven Grön
Burträsk HC vs IF Björklöven Grön
2
-
5
37
U12
Grupp A
09:00
A-hall
tmp
Oulun Kärpät Finland
Skellefteå AIK Svart
Oulun Kärpät Finland vs Skellefteå AIK Svart
2
-
1
38
U12
Grupp B
09:15
B-hall
tmp
Laser HT 1 Finland
Clemensnäs HC
Laser HT 1 Finland vs Clemensnäs HC
1
-
0
39
U12
Grupp C
10:00
C-hall
tmp
Laser HT 2 Finland
Skellefteå AIK Vit
Laser HT 2 Finland vs Skellefteå AIK Vit
2
-
2
40
U12
Grupp A
10:00
A-hall
tmp
Piteå HC Röd
MODO Hockey
Piteå HC Röd vs MODO Hockey
2
-
2
41
U12
Grupp B
10:15
B-hall
tmp
Kiekko Oulu Finland
Tegs SK
Kiekko Oulu Finland vs Tegs SK
5
-
0
42
U12
Grupp C
11:15
C-hall
tmp
Burträsk HC
Piteå HC Vit
Burträsk HC vs Piteå HC Vit
0
-
5
43
U12
Grupp A
11:30
A-hall
tmp
IF Björklöven Vit
Överkalix IF
IF Björklöven Vit vs Överkalix IF
1
-
3
44
U12
Grupp B
11:30
B-hall
tmp
Kiruna IF
KB 65
Kiruna IF vs KB 65
4
-
7
45
U12
Grupp C
12:15
C-hall
tmp
IF Björklöven Grön
Sundsvall Hockey
IF Björklöven Grön vs Sundsvall Hockey
1
-
1
46
U12
13:30
A-hall
tmp
Oulun Kärpät Finland
Skellefteå AIK Vit
Oulun Kärpät Finland vs Skellefteå AIK Vit
3
-
2
47
U12
13:30
C-hall
tmp
KB 65
Laser HT 2 Finland
KB 65 vs Laser HT 2 Finland
7
-
1
48
U12
14:45
A-hall
tmp
Skellefteå AIK Vit
Laser HT 2 Finland
Skellefteå AIK Vit vs Laser HT 2 Finland
6
-
3
49
U12
16:00
A-hall
tmp
Oulun Kärpät Finland
KB 65
Oulun Kärpät Finland vs KB 65
1
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad