Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
KOSYL CUP U-12 2014
LKH Lodz
,
Jääkiekko
Lodz, POLAND
Lodz, POLAND
Jääkiekko
14 - 16 nov 2014
U-12 (2003 and younger)
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
MINI KOSYL CUP
KOSYL CUP 2020
KOSYL CUP U12 2019
KOSYL CUP 2018
KOSYL CUP U12 2017
POTZ CUP 2016
KOSYL CUP U-12 2015
POTZ CUP 2015
KOSYL CUP U-12 2014
POTZ CUP 2014
Turniej Wojewodztwa Lodzkiego w Hokeju na Lodzie
7th KOSYL CUP U-12 2013
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
perjantai 14 marraskuuta (2014)
lauantai 15 marraskuuta (2014)
sunnuntai 16 marraskuuta (2014)
More filters
Luokka
U-12
Ryhmä
BOMBONIERKA
RETKINIA
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
BOMBONIERKA
RETKINIA
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
16.11.2014
31
U-12
08:00
RETKINIA
Omgång
6
tmp
LKH Lodz
MKS Sokoly Torun
LKH Lodz vs MKS Sokoly Torun
1
-
8
32
U-12
08:30
BOMBON
Omgång
6
tmp
Polonia Bytom
Stoczniowiec Energa Gdañsk
Polonia Bytom vs Stoczniowiec Energa Gdañsk
6
-
3
33
U-12
09:30
RETKINIA
Omgång
6
tmp
SDUSHOR 2003 Minsk
HK Venta 2002
SDUSHOR 2003 Minsk vs HK Venta 2002
2
-
1
SO
35
U-12
10:00
BOMBON
Omgång
6
tmp
HC Bereza 2003
Metropolia Silesia
HC Bereza 2003 vs Metropolia Silesia
13
-
0
34
U-12
11:00
RETKINIA
Omgång
6
tmp
Ogre Juniors
BJSS Daugavpils
Ogre Juniors vs BJSS Daugavpils
7
-
2
36
U-12
11:30
BOMBON
Omgång
6
tmp
HK Poprad 2003
HK Brest
HK Poprad 2003 vs HK Brest
6
-
8
37
U-12
12:30
RETKINIA
Omgång
7
tmp
LKH Lodz
Stoczniowiec Energa Gdañsk
LKH Lodz vs Stoczniowiec Energa Gdañsk
1
-
7
40
U-12
13:00
BOMBON
Omgång
7
tmp
MKS Sokoly Torun
Polonia Bytom
MKS Sokoly Torun vs Polonia Bytom
3
-
2
38
U-12
14:00
RETKINIA
Omgång
7
tmp
HK Venta 2002
BJSS Daugavpils
HK Venta 2002 vs BJSS Daugavpils
5
-
0
41
U-12
14:30
BOMBON
Omgång
7
tmp
Metropolia Silesia
HK Poprad 2003
Metropolia Silesia vs HK Poprad 2003
2
-
11
39
U-12
15:30
RETKINIA
Omgång
7
tmp
SDUSHOR 2003 Minsk
Ogre Juniors
SDUSHOR 2003 Minsk vs Ogre Juniors
2
-
1
42
U-12
16:00
BOMBON
Omgång
7
tmp
HC Bereza 2003
HK Brest
HC Bereza 2003 vs HK Brest
6
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad