Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
KOSYL CUP U-12 2014
LKH Lodz
,
Hokejs
Lodz, POLAND
Lodz, POLAND
Hokejs
14 - 16 nov 2014
U-12 (2003 and younger)
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
MINI KOSYL CUP
KOSYL CUP 2020
KOSYL CUP U12 2019
KOSYL CUP 2018
KOSYL CUP U12 2017
POTZ CUP 2016
KOSYL CUP U-12 2015
POTZ CUP 2015
KOSYL CUP U-12 2014
POTZ CUP 2014
Turniej Wojewodztwa Lodzkiego w Hokeju na Lodzie
7th KOSYL CUP U-12 2013
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
piektdiena 14 novembris (2014)
sestdiena 15 novembris (2014)
svētdiena 16 novembris (2014)
More filters
Vecuma grupa
U-12
Apakšgrupa
BOMBONIERKA
RETKINIA
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
BOMBONIERKA
RETKINIA
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
16.11.2014
31
U-12
08:00
RETKINIA
Kolo
6
tmp
LKH Lodz
MKS Sokoly Torun
LKH Lodz vs MKS Sokoly Torun
1
-
8
32
U-12
08:30
BOMBON
Kolo
6
tmp
Polonia Bytom
Stoczniowiec Energa Gdañsk
Polonia Bytom vs Stoczniowiec Energa Gdañsk
6
-
3
33
U-12
09:30
RETKINIA
Kolo
6
tmp
SDUSHOR 2003 Minsk
HK Venta 2002
SDUSHOR 2003 Minsk vs HK Venta 2002
2
-
1
SO
35
U-12
10:00
BOMBON
Kolo
6
tmp
HC Bereza 2003
Metropolia Silesia
HC Bereza 2003 vs Metropolia Silesia
13
-
0
34
U-12
11:00
RETKINIA
Kolo
6
tmp
Ogre Juniors
BJSS Daugavpils
Ogre Juniors vs BJSS Daugavpils
7
-
2
36
U-12
11:30
BOMBON
Kolo
6
tmp
HK Poprad 2003
HK Brest
HK Poprad 2003 vs HK Brest
6
-
8
37
U-12
12:30
RETKINIA
Kolo
7
tmp
LKH Lodz
Stoczniowiec Energa Gdañsk
LKH Lodz vs Stoczniowiec Energa Gdañsk
1
-
7
40
U-12
13:00
BOMBON
Kolo
7
tmp
MKS Sokoly Torun
Polonia Bytom
MKS Sokoly Torun vs Polonia Bytom
3
-
2
38
U-12
14:00
RETKINIA
Kolo
7
tmp
HK Venta 2002
BJSS Daugavpils
HK Venta 2002 vs BJSS Daugavpils
5
-
0
41
U-12
14:30
BOMBON
Kolo
7
tmp
Metropolia Silesia
HK Poprad 2003
Metropolia Silesia vs HK Poprad 2003
2
-
11
39
U-12
15:30
RETKINIA
Kolo
7
tmp
SDUSHOR 2003 Minsk
Ogre Juniors
SDUSHOR 2003 Minsk vs Ogre Juniors
2
-
1
42
U-12
16:00
BOMBON
Kolo
7
tmp
HC Bereza 2003
HK Brest
HC Bereza 2003 vs HK Brest
6
-
3
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad