Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
Stockholm Training League
Skå IK & Bygdegård
,
Lední hokej
Stockholm
Stockholm
Lední hokej
5 sep - 9 okt 2011
U11 - U16 + BJ
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Mužstva
Utkání
Tabulky
Statistiky
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Birka Bollen 2022
Nattcupen 2022
Kvällscupen 2022
BirkaBollen Mini
Birkabollen 2021
Birkabollen mini 2021
STABTECH Hockey Games
Easter Cup Medelnivå
Skå IK Spring Games
STABTECH Hockey Games
Skå Hockey Games Medel/Svår
Birkabollen 2019
ICA Skå Cup
Påsk Cup Medel/Svår
Färingsö Träbollen 2019
DAISY´S FÄRINGSÖ CUP
Birka Cupen
Påsklovs Cup Medel/Svår
Våffelcupen
Färingsö Träbollen 2018
Skå Ik Team-07 Höst Cup Medel
Skå Ik Höstcup Team -05
Birkabollen Mini
Nisseby Snickeri & Engvall Security Cup
Skå Hockeygames U15 U 15 U-15
Edge Cup 2017
Skå IK Hockey Games U13, Medel
SKÅ IK Våffelcup
Skå IK Team 05 Vårcup 2017
Skå IK Team-07 Victoriacupen
Skå IK Team-07 Victoria Cup
Färingsö Träbollen 2017
Skå Hockeygames vintercup U16
Skå ik Team 05 Höst Cup-Lätt nivå
Skå IK Hockey Games - U13 Lätt/Medel nivå
Solna Korv Höstcup U16
Skå Hockeygames U15
Stockholm Training League 2016
Birkabollen 2016
Skå-Spelen
Nisseby Snickeri Cup
Skå IK Team 06 Cup
Skå IK Team 05 Cup
Skå Hockeygames U14 f 02
Skå IK Påskcup
Skå IK Hockey Games - U12 Lätt nivå
Engvall Security Cup
Solna Korv vinter cup U15
Solna Korv Höstcup U15
Skå Hockeygames för spelare födda 2002
Skå Hockey Games U12
Stockholm Training League 2015
Stockholm Training League U13
Birkabollen 2015
Birka Bollen Mini
Spannfod cup
Solna Korv Vårcup
Skå Hockeygames 02 (fd Stockmos)
Skå hockey cup
ABK Cup
Skå Hockey Games U11
Solna Korv Höstcup 2014
Allcupen
Stockholm Training League 2014
Birkabollen 2014
BIRKA BOLLEN MINI 2014
FindOut Cup 2014
Spannfod Cup
Stockmos Cup U12 (-02)
Solna korv cup 2014
Stockmos cup 2014
Stockmos Cup 2014 U10
Stockmos Cup 2014 U9
Färingsö Träbollen 2014
Oktoberpokalen 9-manna
Stockmos CUP
Stockmos cup
Stockmos cup U13
Stockholm Training League 2013
Birkabollen
Birkabollen Mini 2013, F/P-04,05,06.
EDGE cup 2013
SPANNFOD CUP
Stockmos cup för spelare födda 02 U11
Mälarö Trophy
Solna Korv Cup
Stockmos Cup 2013
Stockmos Cup
Träbollen
Stockmos Cup U11 för spelare födda 02
Stockmos cup
Mälarö Trophy
Stockholm Training League 2012
Birkabollen
Birkabollen MINI
Stockmos Cup 2012
Stockmos Cup U10 för spelare födda 2002
Mälarö Trophy
Stockmos Cup, speltid 3x15 minuter
Stockmos Cup 2012
Stockmos Cup 2011
Allcupen
Stockmos Cup
Stockholm Training League
Skå Spelen Fotboll
Skå Spelen Handboll
Birkabollen 2011
Birkabollen mini
Mälaröpokalen
Stockmos Cup
Stockmos Cup
Mälarö Trophy
Stockmos Cup 2011
Stockmos Cup
Allcupen
Stockmos Cup 2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Utkání mužstva pro
GötaTraneberg
,
U16
Hrací den
pondělí 5 září (2011)
úterý 6 září (2011)
středa 7 září (2011)
čtvrtek 8 září (2011)
pátek 9 září (2011)
sobota 10 září (2011)
neděle 11 září (2011)
pondělí 12 září (2011)
úterý 13 září (2011)
středa 14 září (2011)
čtvrtek 15 září (2011)
pátek 16 září (2011)
sobota 17 září (2011)
neděle 18 září (2011)
pondělí 19 září (2011)
úterý 20 září (2011)
středa 21 září (2011)
čtvrtek 22 září (2011)
pátek 23 září (2011)
sobota 24 září (2011)
neděle 25 září (2011)
pondělí 26 září (2011)
úterý 27 září (2011)
středa 28 září (2011)
čtvrtek 29 září (2011)
pátek 30 září (2011)
sobota 1 října (2011)
neděle 2 října (2011)
pondělí 3 října (2011)
sobota 8 října (2011)
neděle 9 října (2011)
More filters
Kategorie
BJ
U11
U12
U13
U14
U15
U16
Skupina
00:1
00:2
00:3
01:1
01:2
01:3
01:4
96:2 (Medel)
98:1 (Svår)
98:2 (Medel)
99:1 (Svår)
99:2 (Medel)
99:3 (Lätt)
BJ
Druh utkání
Utkání ve skupinách
Utkání Play-off
Aréna
A
Allhallen
Arkadienhallen
Björknäs IP
Björkängshallen
Brantbrinks IP
Brostadens Arena Grimsta
Bålsta ishall
Danicahallen
Danske Bank
Ekhallen
Enebybergshallen
Fastighetsbyråns ishall
Folkets Hall
Fontanahallen
Gränby ishall B
Gränbyhallen
Hägernäshallen
JM-hallen Stora Mossen
Järfälla Ishall
Kallhälls Ishall
Ljungbackens Ishall
Mälarhöjdens ishall
Nacka ishall
Pinbackshallen
Ritorp
SABIS-hallen
Saltsjöbadens ishall
Segeltorpshallen
Stockhagens Ishall
Stora Mossen
Stortorpshallen
Telgerinken
Tibblehallen
Torvalla ishall
Tyresö ishall
Ulriksdals IP (Ritorp)
Vikingahallen
Vilundaparkens ishall
Visättrahallen
Zinkensdamm
Ältahallen
ÖEB-hallen, Stockhagens Idrottsplats
Österåker Sportcentrum
Österåker Sportcentrum, Ungdomshallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
09.09.2011
37
U16
96:2 (Medel)
19:30
JM-hallen
Omgång
6
tmp
GötaTraneberg
Skå IK
GötaTraneberg vs Skå IK
5
-
2
13.09.2011
42
U16
96:2 (Medel)
18:00
A
Omgång
7
tmp
FOC Farsta
GötaTraneberg
FOC Farsta vs GötaTraneberg
2
-
2
28.09.2011
27
U16
96:2 (Medel)
19:00
SABIS-hallen
Omgång
2
tmp
Tullinge TP
GötaTraneberg
Tullinge TP vs GötaTraneberg
3
-
17
30.09.2011
33
U16
96:2 (Medel)
19:45
Ekhallen
Omgång
4
tmp
Värmdö Hockey
GötaTraneberg
Värmdö Hockey vs GötaTraneberg
2
-
1
01.10.2011
30
U16
96:2 (Medel)
13:00
JM-hallen
Omgång
3
tmp
GötaTraneberg
Almtuna IS
GötaTraneberg vs Almtuna IS
4
-
2
08.10.2011
301
U16
96:2 (Medel)
19:00
Allhallen
Omgång
0
tmp
FOC Farsta
GötaTraneberg
FOC Farsta vs GötaTraneberg
4
-
7
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Vytisknout
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad