Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Sportlovscupen 2012
Gävle GIK
,
Jalkapallo
Gävle
Gävle
Jalkapallo
24 - 25 feb 2012
U 12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Ankarcupen U14
Calle Järnkrok cup
Elias Lindholm Cup 2020
Elias Lindholm Cup 2020
Vårcupen Elit 2019
Sportlovscupen 2019
Sportlovscupen 2019
Vårcupen Svår
Vårcupen Elit
Godiscupen U10 2017
Sportlovscupen 2012
AnkarCupen
Sportlovscupen 2011
Sportlovscupen
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Otteluita
Ottelupäivä
lauantai 25 helmikuuta (2012)
sunnuntai 26 helmikuuta (2012)
More filters
Luokka
F-12
P-12
Ryhmä
F1
F2
P1
P2
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Andersbergs fotbollshall
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
26.2.2012
1
P-12
P1
09:00
A-hall
Omgång
1
tmp
Gävle GIK
IK Huge-Blå
Gävle GIK vs IK Huge-Blå
1
-
1
2
P-12
P1
09:30
A-hall
Omgång
1
tmp
Lohärads IF
Hofors AIF
Lohärads IF vs Hofors AIF
2
-
0
3
P-12
P2
10:00
A-hall
Omgång
1
tmp
IK Huge-Röd
Sandvikens IF
IK Huge-Röd vs Sandvikens IF
0
-
5
4
P-12
P2
10:30
A-hall
Omgång
1
tmp
IFK Bergvik
Gävle GIK-Vit
IFK Bergvik vs Gävle GIK-Vit
5
-
1
5
P-12
P1
11:00
A-hall
Omgång
2
tmp
IK Huge-Blå
Lohärads IF
IK Huge-Blå vs Lohärads IF
6
-
1
6
P-12
P1
11:30
A-hall
Omgång
2
tmp
Hofors AIF
Gävle GIK
Hofors AIF vs Gävle GIK
0
-
4
7
P-12
P2
12:00
A-hall
Omgång
2
tmp
Sandvikens IF
IFK Bergvik
Sandvikens IF vs IFK Bergvik
2
-
0
8
P-12
P2
12:30
A-hall
Omgång
2
tmp
Gävle GIK-Vit
IK Huge-Röd
Gävle GIK-Vit vs IK Huge-Röd
1
-
4
9
P-12
P1
13:00
A-hall
Omgång
3
tmp
Gävle GIK
Lohärads IF
Gävle GIK vs Lohärads IF
0
-
0
10
P-12
P1
13:30
A-hall
Omgång
3
tmp
IK Huge-Blå
Hofors AIF
IK Huge-Blå vs Hofors AIF
2
-
0
11
P-12
P2
14:00
A-hall
Omgång
3
tmp
IK Huge-Röd
IFK Bergvik
IK Huge-Röd vs IFK Bergvik
1
-
2
12
P-12
P2
14:30
A-hall
Omgång
3
tmp
Sandvikens IF
Gävle GIK-Vit
Sandvikens IF vs Gävle GIK-Vit
6
-
0
13
P-12
15:30
A-hall
Omgång
0
tmp
Hofors AIF
Gävle GIK-Vit
Hofors AIF vs Gävle GIK-Vit
2
-
0
14
P-12
16:00
A-hall
Omgång
0
tmp
IK Huge-Röd
Lohärads IF
IK Huge-Röd vs Lohärads IF
1
-
2
15
Semi 1
P-12
16:30
A-hall
Omgång
0
tmp
IK Huge-Blå
IFK Bergvik
IK Huge-Blå vs IFK Bergvik
2
-
3
16
Semi 2
P-12
17:00
A-hall
Omgång
0
tmp
Sandvikens IF
Gävle GIK
Sandvikens IF vs Gävle GIK
4
-
2
17
FINAL
P-12
18:00
A-hall
Omgång
0
tmp
IFK Bergvik
Sandvikens IF
IFK Bergvik vs Sandvikens IF
1
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad