05-01-2016
|
0
|
F10 (-06)
F10-1
|
08:00
|
A
Omgång
0
tmp
|
Emmaboda IS Komb
|
Hossmo BK
|
Emmaboda IS Komb
vs
Hossmo BK
1
-
1
|
|
0
|
F10 (-06)
F10-1
|
08:00
|
D
Omgång
0
tmp
|
IFK Kalmar Lag 2
|
RM/SSG
|
IFK Kalmar Lag 2
vs
RM/SSG
0
-
2
|
|
0
|
F10 (-06)
F10-2
|
08:00
|
H
Omgång
0
tmp
|
Färjestadens GoIF
|
IFK Kalmar Lag 1
|
Färjestadens GoIF
vs
IFK Kalmar Lag 1
0
-
0
|
|
0
|
F10 (-06)
F10-2
|
08:15
|
A
Omgång
0
tmp
|
Lindsdals IF
|
Smedby Boik
|
Lindsdals IF
vs
Smedby Boik
3
-
0
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-1
|
08:15
|
D
Omgång
0
tmp
|
Färjestaden Lag 1
|
IFK Berga Lag 2
|
Färjestaden Lag 1
vs
IFK Berga Lag 2
0
-
1
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-1
|
08:15
|
H
Omgång
0
tmp
|
Kalmar FF Grå
|
Kalmar Södra IF Lag 1
|
Kalmar FF Grå
vs
Kalmar Södra IF Lag 1
2
-
0
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-2
|
08:30
|
A
Omgång
0
tmp
|
Färjestadens GoIF Lag 2
|
Jämjö/Noplen Lag 1
|
Färjestadens GoIF Lag 2
vs
Jämjö/Noplen Lag 1
1
-
0
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-2
|
08:30
|
D
Omgång
0
tmp
|
Kalmar Södra IF Lag 2
|
RM/SSG
|
Kalmar Södra IF Lag 2
vs
RM/SSG
1
-
4
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-3
|
08:30
|
H
Omgång
0
tmp
|
Färjestadens GoIF Lag 3
|
Jämjö/Noplen Lag 2
|
Färjestadens GoIF Lag 3
vs
Jämjö/Noplen Lag 2
0
-
0
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-3
|
08:45
|
A
Omgång
0
tmp
|
Lindsdals IF Gul
|
Rockneby IK
|
Lindsdals IF Gul
vs
Rockneby IK
1
-
0
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-4
|
08:45
|
D
Omgång
0
tmp
|
Hasslö Goif
|
Kalmar FF Röd
|
Hasslö Goif
vs
Kalmar FF Röd
0
-
1
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-4
|
08:45
|
H
Omgång
0
tmp
|
Lindsdals IF Svart
|
Tvärskog/Påryd
|
Lindsdals IF Svart
vs
Tvärskog/Påryd
2
-
1
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-5
|
09:00
|
A
Omgång
0
tmp
|
IFK Berga Lag 1
|
Kalmar FF Vit
|
IFK Berga Lag 1
vs
Kalmar FF Vit
0
-
2
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-5
|
09:00
|
D
Omgång
0
tmp
|
Möre BK
|
Västerviks FF
|
Möre BK
vs
Västerviks FF
5
-
0
|
|
0
|
F10 (-06)
F10-1
|
09:00
|
H
Omgång
0
tmp
|
Trekantens IF
|
Emmaboda IS Komb
|
Trekantens IF
vs
Emmaboda IS Komb
0
-
1
|
|
0
|
F10 (-06)
F10-1
|
09:15
|
A
Omgång
0
tmp
|
Hossmo BK
|
IFK Kalmar Lag 2
|
Hossmo BK
vs
IFK Kalmar Lag 2
1
-
1
|
|
0
|
F10 (-06)
F10-2
|
09:15
|
D
Omgång
0
tmp
|
Mönsterås GOIF
|
Färjestadens GoIF
|
Mönsterås GOIF
vs
Färjestadens GoIF
0
-
3
|
|
0
|
F10 (-06)
F10-2
|
09:15
|
H
Omgång
0
tmp
|
IFK Kalmar Lag 1
|
Lindsdals IF
|
IFK Kalmar Lag 1
vs
Lindsdals IF
0
-
5
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-1
|
09:30
|
A
Omgång
0
tmp
|
Färjestaden Lag 1
|
Kalmar FF Grå
|
Färjestaden Lag 1
vs
Kalmar FF Grå
1
-
1
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-1
|
09:30
|
D
Omgång
0
tmp
|
IFK Berga Lag 2
|
Kalmar Södra IF Lag 1
|
IFK Berga Lag 2
vs
Kalmar Södra IF Lag 1
3
-
1
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-2
|
09:30
|
H
Omgång
0
tmp
|
Färjestadens GoIF Lag 2
|
Kalmar Södra IF Lag 2
|
Färjestadens GoIF Lag 2
vs
Kalmar Södra IF Lag 2
2
-
0
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-2
|
09:45
|
A
Omgång
0
tmp
|
Jämjö/Noplen Lag 1
|
RM/SSG
|
Jämjö/Noplen Lag 1
vs
RM/SSG
3
-
0
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-3
|
09:45
|
D
Omgång
0
tmp
|
Färjestadens GoIF Lag 3
|
Lindsdals IF Gul
|
Färjestadens GoIF Lag 3
vs
Lindsdals IF Gul
3
-
1
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-3
|
09:45
|
H
Omgång
0
tmp
|
Jämjö/Noplen Lag 2
|
Rockneby IK
|
Jämjö/Noplen Lag 2
vs
Rockneby IK
0
-
2
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-4
|
10:00
|
A
Omgång
0
tmp
|
Hasslö Goif
|
Lindsdals IF Svart
|
Hasslö Goif
vs
Lindsdals IF Svart
2
-
1
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-4
|
10:00
|
D
Omgång
0
tmp
|
Kalmar FF Röd
|
Tvärskog/Påryd
|
Kalmar FF Röd
vs
Tvärskog/Påryd
6
-
0
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-5
|
10:00
|
H
Omgång
0
tmp
|
IFK Berga Lag 1
|
Möre BK
|
IFK Berga Lag 1
vs
Möre BK
0
-
0
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-5
|
10:15
|
A
Omgång
0
tmp
|
Kalmar FF Vit
|
Västerviks FF
|
Kalmar FF Vit
vs
Västerviks FF
7
-
0
|
|
0
|
F10 (-06)
F10-1
|
10:15
|
D
Omgång
0
tmp
|
RM/SSG
|
Emmaboda IS Komb
|
RM/SSG
vs
Emmaboda IS Komb
1
-
0
|
|
0
|
F10 (-06)
F10-1
|
10:15
|
H
Omgång
0
tmp
|
Hossmo BK
|
Trekantens IF
|
Hossmo BK
vs
Trekantens IF
1
-
0
|
|
0
|
F10 (-06)
F10-2
|
10:30
|
A
Omgång
0
tmp
|
Smedby Boik
|
Färjestadens GoIF
|
Smedby Boik
vs
Färjestadens GoIF
0
-
2
|
|
0
|
F10 (-06)
F10-2
|
10:30
|
D
Omgång
0
tmp
|
IFK Kalmar Lag 1
|
Mönsterås GOIF
|
IFK Kalmar Lag 1
vs
Mönsterås GOIF
1
-
0
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-1
|
10:30
|
H
Omgång
0
tmp
|
Kalmar Södra IF Lag 1
|
Färjestaden Lag 1
|
Kalmar Södra IF Lag 1
vs
Färjestaden Lag 1
1
-
4
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-1
|
10:45
|
A
Omgång
0
tmp
|
IFK Berga Lag 2
|
Kalmar FF Grå
|
IFK Berga Lag 2
vs
Kalmar FF Grå
0
-
2
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-2
|
10:45
|
D
Omgång
0
tmp
|
RM/SSG
|
Färjestadens GoIF Lag 2
|
RM/SSG
vs
Färjestadens GoIF Lag 2
0
-
1
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-2
|
10:45
|
H
Omgång
0
tmp
|
Jämjö/Noplen Lag 1
|
Kalmar Södra IF Lag 2
|
Jämjö/Noplen Lag 1
vs
Kalmar Södra IF Lag 2
0
-
0
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-3
|
11:00
|
A
Omgång
0
tmp
|
Rockneby IK
|
Färjestadens GoIF Lag 3
|
Rockneby IK
vs
Färjestadens GoIF Lag 3
1
-
0
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-3
|
11:00
|
D
Omgång
0
tmp
|
Jämjö/Noplen Lag 2
|
Lindsdals IF Gul
|
Jämjö/Noplen Lag 2
vs
Lindsdals IF Gul
0
-
3
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-4
|
11:00
|
H
Omgång
0
tmp
|
Tvärskog/Påryd
|
Hasslö Goif
|
Tvärskog/Påryd
vs
Hasslö Goif
1
-
3
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-4
|
11:15
|
A
Omgång
0
tmp
|
Kalmar FF Röd
|
Lindsdals IF Svart
|
Kalmar FF Röd
vs
Lindsdals IF Svart
4
-
0
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-5
|
11:15
|
D
Omgång
0
tmp
|
Västerviks FF
|
IFK Berga Lag 1
|
Västerviks FF
vs
IFK Berga Lag 1
2
-
2
|
|
0
|
P10 (-06)
P10-5
|
11:15
|
H
Omgång
0
tmp
|
Kalmar FF Vit
|
Möre BK
|
Kalmar FF Vit
vs
Möre BK
4
-
0
|
|
0
|
F10 (-06)
F10-1
|
11:30
|
A
Omgång
0
tmp
|
IFK Kalmar Lag 2
|
Emmaboda IS Komb
|
IFK Kalmar Lag 2
vs
Emmaboda IS Komb
1
-
0
|
|
0
|
F10 (-06)
F10-1
|
11:30
|
D
Omgång
0
tmp
|
RM/SSG
|
Trekantens IF
|
RM/SSG
vs
Trekantens IF
2
-
0
|
|
0
|
F10 (-06)
F10-2
|
11:30
|
H
Omgång
0
tmp
|
Lindsdals IF
|
Färjestadens GoIF
|
Lindsdals IF
vs
Färjestadens GoIF
1
-
0
|
|
0
|
F10 (-06)
F10-2
|
11:45
|
A
Omgång
0
tmp
|
Smedby Boik
|
Mönsterås GOIF
|
Smedby Boik
vs
Mönsterås GOIF
2
-
0
|
|
0
Åttondel 6
|
P10 (-06)
|
12:00
|
H
Omgång
0
tmp
|
IFK Berga Lag 2
|
RM/SSG
|
IFK Berga Lag 2
vs
RM/SSG
3
-
2
|
|
0
Åttondel 1
|
P10 (-06)
|
12:00
|
A
Omgång
0
tmp
|
Kalmar FF Grå
|
Kalmar Södra IF Lag 2
|
Kalmar FF Grå
vs
Kalmar Södra IF Lag 2
2
-
0
|
|
0
Åttondel 4
|
P10 (-06)
|
12:00
|
D
Omgång
0
tmp
|
Jämjö/Noplen Lag 1
|
Färjestadens GoIF Lag 3
|
Jämjö/Noplen Lag 1
vs
Färjestadens GoIF Lag 3
1
-
0
|
|
0
Åttondel 5
|
P10 (-06)
|
12:15
|
H
Omgång
0
tmp
|
Kalmar FF Röd
|
Västerviks FF
|
Kalmar FF Röd
vs
Västerviks FF
6
-
0
|
|
0
Åttondel 2
|
P10 (-06)
|
12:15
|
A
Omgång
0
tmp
|
Rockneby IK
|
Lindsdals IF Svart
|
Rockneby IK
vs
Lindsdals IF Svart
3
-
1
SO
|
|
0
Åttondel 3
|
P10 (-06)
|
12:15
|
D
Omgång
0
tmp
|
Kalmar FF Vit
|
Kalmar Södra IF Lag 1
|
Kalmar FF Vit
vs
Kalmar Södra IF Lag 1
3
-
0
|
|
0
Åttondel 7
|
P10 (-06)
|
12:30
|
A
Omgång
0
tmp
|
Lindsdals IF Gul
|
Tvärskog/Påryd
|
Lindsdals IF Gul
vs
Tvärskog/Påryd
4
-
2
|
|
0
Åttondel 8
|
P10 (-06)
|
12:30
|
D
Omgång
0
tmp
|
Möre BK
|
Färjestaden Lag 1
|
Möre BK
vs
Färjestaden Lag 1
0
-
3
|
|
0
Åttondel 9
|
P10 (-06)
|
12:30
|
H
Omgång
0
tmp
|
Färjestadens GoIF Lag 2
|
Jämjö/Noplen Lag 2
|
Färjestadens GoIF Lag 2
vs
Jämjö/Noplen Lag 2
2
-
1
|
|
0
Åttondel 10
|
P10 (-06)
|
12:45
|
A
Omgång
0
tmp
|
Hasslö Goif
|
IFK Berga Lag 1
|
Hasslö Goif
vs
IFK Berga Lag 1
2
-
1
|
|
0
|
F10 (-06)
F10-1
|
12:45
|
D
Omgång
0
tmp
|
Hossmo BK
|
RM/SSG
|
Hossmo BK
vs
RM/SSG
1
-
3
|
|
0
|
F10 (-06)
F10-1
|
12:45
|
H
Omgång
0
tmp
|
IFK Kalmar Lag 2
|
Trekantens IF
|
IFK Kalmar Lag 2
vs
Trekantens IF
4
-
0
|
|
0
|
F10 (-06)
F10-2
|
13:00
|
A
Omgång
0
tmp
|
IFK Kalmar Lag 1
|
Smedby Boik
|
IFK Kalmar Lag 1
vs
Smedby Boik
0
-
0
|
|
0
|
F10 (-06)
F10-2
|
13:00
|
D
Omgång
0
tmp
|
Lindsdals IF
|
Mönsterås GOIF
|
Lindsdals IF
vs
Mönsterås GOIF
2
-
0
|
|
0
B-kvart 1
|
P10 (-06)
|
13:00
|
H
Omgång
0
tmp
|
Kalmar Södra IF Lag 2
|
Lindsdals IF Svart
|
Kalmar Södra IF Lag 2
vs
Lindsdals IF Svart
0
-
1
|
|
0
Kvart 1
|
P10 (-06)
|
13:15
|
A
Omgång
0
tmp
|
Kalmar FF Grå
|
Rockneby IK
|
Kalmar FF Grå
vs
Rockneby IK
1
-
2
|
|
0
Kvart 2
|
P10 (-06)
|
13:15
|
D
Omgång
0
tmp
|
Kalmar FF Vit
|
Jämjö/Noplen Lag 1
|
Kalmar FF Vit
vs
Jämjö/Noplen Lag 1
5
-
0
|
|
0
B-kvart 2
|
P10 (-06)
|
13:15
|
H
Omgång
0
tmp
|
Kalmar Södra IF Lag 1
|
Färjestadens GoIF Lag 3
|
Kalmar Södra IF Lag 1
vs
Färjestadens GoIF Lag 3
1
-
2
|
|
0
Kvart 3
|
P10 (-06)
|
13:30
|
A
Omgång
0
tmp
|
Kalmar FF Röd
|
IFK Berga Lag 2
|
Kalmar FF Röd
vs
IFK Berga Lag 2
3
-
2
SO
|
|
0
Kvart 4
|
P10 (-06)
|
13:30
|
D
Omgång
0
tmp
|
Lindsdals IF Gul
|
Färjestaden Lag 1
|
Lindsdals IF Gul
vs
Färjestaden Lag 1
2
-
0
|
|
0
B-kvart 3
|
P10 (-06)
|
13:30
|
H
Omgång
0
tmp
|
Västerviks FF
|
RM/SSG
|
Västerviks FF
vs
RM/SSG
3
-
4
|
|
0
Kvart 5
|
P10 (-06)
|
13:45
|
A
Omgång
0
tmp
|
Färjestadens GoIF Lag 2
|
Hasslö Goif
|
Färjestadens GoIF Lag 2
vs
Hasslö Goif
3
-
0
|
|
0
Kval 1
|
F10 (-06)
|
13:45
|
D
Omgång
0
tmp
|
Emmaboda IS Komb
|
Mönsterås GOIF
|
Emmaboda IS Komb
vs
Mönsterås GOIF
1
-
0
|
|
0
Kval 2
|
F10 (-06)
|
13:45
|
H
Omgång
0
tmp
|
Smedby Boik
|
Trekantens IF
|
Smedby Boik
vs
Trekantens IF
4
-
0
|
|
0
B-kvart 4
|
P10 (-06)
|
14:00
|
A
Omgång
0
tmp
|
Tvärskog/Påryd
|
Möre BK
|
Tvärskog/Påryd
vs
Möre BK
1
-
2
|
|
0
B-kvart 5
|
P10 (-06)
|
14:00
|
D
Omgång
0
tmp
|
Jämjö/Noplen Lag 2
|
IFK Berga Lag 1
|
Jämjö/Noplen Lag 2
vs
IFK Berga Lag 1
0
-
3
|
|
0
Kvart 4
|
F10 (-06)
|
14:15
|
D
Omgång
0
tmp
|
IFK Kalmar Lag 2
|
IFK Kalmar Lag 1
|
IFK Kalmar Lag 2
vs
IFK Kalmar Lag 1
0
-
1
|
|
0
Kvart 2
|
F10 (-06)
|
14:15
|
A
Omgång
0
tmp
|
Färjestadens GoIF
|
Hossmo BK
|
Färjestadens GoIF
vs
Hossmo BK
6
-
0
|
|
0
Kvart 3
|
F10 (-06)
|
14:30
|
D
Omgång
0
tmp
|
Lindsdals IF
|
Emmaboda IS Komb
|
Lindsdals IF
vs
Emmaboda IS Komb
3
-
0
|
|
0
Kval semi
|
P10 (-06)
|
14:30
|
H
Omgång
0
tmp
|
Kalmar FF Vit
|
Rockneby IK
|
Kalmar FF Vit
vs
Rockneby IK
1
-
0
|
|
0
Kvart 1
|
F10 (-06)
|
14:30
|
A
Omgång
0
tmp
|
RM/SSG
|
Smedby Boik
|
RM/SSG
vs
Smedby Boik
4
-
3
SO
|
|
0
Kval B-semi
|
P10 (-06)
|
14:45
|
D
Omgång
0
tmp
|
Lindsdals IF Svart
|
Möre BK
|
Lindsdals IF Svart
vs
Möre BK
1
-
5
|
|
0
Plac 9-10
|
F10 (-06)
|
14:45
|
H
Omgång
0
tmp
|
Mönsterås GOIF
|
Trekantens IF
|
Mönsterås GOIF
vs
Trekantens IF
4
-
3
SO
|
|
0
B-Semi 1
|
P10 (-06)
|
15:00
|
D
Omgång
0
tmp
|
IFK Berga Lag 1
|
Färjestadens GoIF Lag 3
|
IFK Berga Lag 1
vs
Färjestadens GoIF Lag 3
0
-
1
|
|
0
Semi 1
|
P10 (-06)
|
15:00
|
A
Omgång
0
tmp
|
Lindsdals IF Gul
|
Färjestadens GoIF Lag 2
|
Lindsdals IF Gul
vs
Färjestadens GoIF Lag 2
3
-
1
|
|
0
Semi 2
|
P10 (-06)
|
15:15
|
A
Omgång
0
tmp
|
Kalmar FF Röd
|
Kalmar FF Vit
|
Kalmar FF Röd
vs
Kalmar FF Vit
2
-
1
SO
|
|
0
B-Semi 2
|
P10 (-06)
|
15:15
|
D
Omgång
0
tmp
|
RM/SSG
|
Möre BK
|
RM/SSG
vs
Möre BK
0
-
4
|
|
0
Semi 1
|
F10 (-06)
|
15:30
|
A
Omgång
0
tmp
|
RM/SSG
|
Färjestadens GoIF
|
RM/SSG
vs
Färjestadens GoIF
0
-
1
SO
|
|
0
Semi 2
|
F10 (-06)
|
15:30
|
D
Omgång
0
tmp
|
Lindsdals IF
|
IFK Kalmar Lag 1
|
Lindsdals IF
vs
IFK Kalmar Lag 1
1
-
0
|
|
0
B-Semi 1
|
F10 (-06)
|
15:30
|
H
Omgång
0
tmp
|
Smedby Boik
|
Hossmo BK
|
Smedby Boik
vs
Hossmo BK
1
-
0
|
|
0
B-Semi 2
|
F10 (-06)
|
15:45
|
H
Omgång
0
tmp
|
Emmaboda IS Komb
|
IFK Kalmar Lag 2
|
Emmaboda IS Komb
vs
IFK Kalmar Lag 2
0
-
1
SO
|
|
0
Plac 3-4
|
P10 (-06)
|
16:00
|
H
Omgång
0
tmp
|
Färjestadens GoIF Lag 2
|
Kalmar FF Vit
|
Färjestadens GoIF Lag 2
vs
Kalmar FF Vit
0
-
2
|
|
0
Final
|
P10 (-06)
|
16:10
|
A
Omgång
0
tmp
|
Lindsdals IF Gul
|
Kalmar FF Röd
|
Lindsdals IF Gul
vs
Kalmar FF Röd
1
-
8
|
|
0
B-Final
|
P10 (-06)
|
16:15
|
D
Omgång
0
tmp
|
Färjestadens GoIF Lag 3
|
Möre BK
|
Färjestadens GoIF Lag 3
vs
Möre BK
1
-
0
|
|
0
Plac 3-4
|
F10 (-06)
|
16:30
|
D
Omgång
0
tmp
|
RM/SSG
|
IFK Kalmar Lag 1
|
RM/SSG
vs
IFK Kalmar Lag 1
2
-
0
|
|
0
Plac 7-8
|
F10 (-06)
|
16:30
|
H
Omgång
0
tmp
|
Hossmo BK
|
Emmaboda IS Komb
|
Hossmo BK
vs
Emmaboda IS Komb
0
-
1
|
|
0
Final
|
F10 (-06)
|
16:45
|
A
Omgång
0
tmp
|
Färjestadens GoIF
|
Lindsdals IF
|
Färjestadens GoIF
vs
Lindsdals IF
0
-
1
|
|
0
B-Final
|
F10 (-06)
|
16:45
|
D
Omgång
0
tmp
|
Smedby Boik
|
IFK Kalmar Lag 2
|
Smedby Boik
vs
IFK Kalmar Lag 2
1
-
2
SO
|
|