2016-03-13
|
34
A-slutspel
|
U10
|
09:00
|
A-Hallen
Omgång
0
tmp
|
Örebro Hockey Ungdom Röd
|
Täby HC
|
Örebro Hockey Ungdom Röd
vs
Täby HC
0
-
5
|
|
35
A-slutspel
|
U10
|
09:10
|
C-Hallen
Omgång
0
tmp
|
AIK
|
Almtuna IS svart
|
AIK
vs
Almtuna IS svart
13
-
3
|
|
36
A-slutspel
|
U10
|
09:20
|
B-Hallen
Omgång
0
tmp
|
Västerås IK vit
|
Fagersta AIK
|
Västerås IK vit
vs
Fagersta AIK
1
-
5
|
|
37
A-slutspel
|
U10
|
10:00
|
A-Hallen
Omgång
0
tmp
|
Sollentuna HC
|
GIMO HC
|
Sollentuna HC
vs
GIMO HC
1
-
4
|
|
38
B-slutspel
|
U10
|
10:10
|
C-Hallen
Omgång
0
tmp
|
Sundbybergs IK
|
Brinken IF
|
Sundbybergs IK
vs
Brinken IF
4
-
10
|
|
39
B-slutspel
|
U10
|
10:20
|
B-Hallen
Omgång
0
tmp
|
Södertälje SK
|
Norrtälje IK
|
Södertälje SK
vs
Norrtälje IK
3
-
7
|
|
40
A-slutspel
|
U10
|
11:00
|
A-Hallen
Omgång
0
tmp
|
Täby HC
|
Almtuna IS Röd
|
Täby HC
vs
Almtuna IS Röd
7
-
2
|
|
41
A-slutspel
|
U10
|
11:10
|
C-Hallen
Omgång
0
tmp
|
AIK
|
Almtuna IS Vit
|
AIK
vs
Almtuna IS Vit
4
-
7
|
|
42
A-slutspel
|
U10
|
11:20
|
B-Hallen
Omgång
0
tmp
|
Fagersta AIK
|
IFK Tumba
|
Fagersta AIK
vs
IFK Tumba
1
-
5
|
|
43
A-slutspel
|
U10
|
12:00
|
A-Hallen
Omgång
0
tmp
|
GIMO HC
|
Strömsbro HC Vit
|
GIMO HC
vs
Strömsbro HC Vit
1
-
6
|
|
44
|
U10
|
12:10
|
C-Hallen
Omgång
0
tmp
|
Örebro Hockey Ungdom Röd
|
Almtuna IS svart
|
Örebro Hockey Ungdom Röd
vs
Almtuna IS svart
9
-
3
|
|
45
|
U10
|
12:20
|
B-Hallen
Omgång
0
tmp
|
Västerås IK vit
|
Sollentuna HC
|
Västerås IK vit
vs
Sollentuna HC
2
-
5
|
|
46
|
U10
|
13:00
|
A-Hallen
Omgång
0
tmp
|
Sundbybergs IK
|
Södertälje SK
|
Sundbybergs IK
vs
Södertälje SK
3
-
5
|
|
47
B-slutspel
|
U10
|
13:10
|
C-Hallen
Omgång
0
tmp
|
IK Sätra/Hagaström
|
Bålsta HC
|
IK Sätra/Hagaström
vs
Bålsta HC
1
-
8
|
|
48
B-slutspel
|
U10
|
13:20
|
B-Hallen
Omgång
0
tmp
|
Leksands IF
|
Västerås IK svart
|
Leksands IF
vs
Västerås IK svart
4
-
9
|
|
49
B-slutspel
|
U10
|
14:00
|
A-Hallen
Omgång
0
tmp
|
Strömsbro HC Orange
|
Brinken IF
|
Strömsbro HC Orange
vs
Brinken IF
2
-
3
|
|
50
B-slutspel
|
U10
|
14:10
|
C-Hallen
Omgång
0
tmp
|
Örebro Hockey Ungdom svart
|
Norrtälje IK
|
Örebro Hockey Ungdom svart
vs
Norrtälje IK
5
-
3
|
|
51
A-Semi
|
U10
|
14:20
|
B-Hallen
Omgång
0
tmp
|
Täby HC
|
Almtuna IS Vit
|
Täby HC
vs
Almtuna IS Vit
5
-
2
|
|
52
A-Semi
|
U10
|
15:00
|
A-Hallen
Omgång
0
tmp
|
IFK Tumba
|
Strömsbro HC Vit
|
IFK Tumba
vs
Strömsbro HC Vit
3
-
2
OT
|
|
53
B-Semi
|
U10
|
15:10
|
C-Hallen
Omgång
0
tmp
|
Bålsta HC
|
Brinken IF
|
Bålsta HC
vs
Brinken IF
4
-
3
|
|
54
B-Semi
|
U10
|
15:20
|
B-Hallen
Omgång
0
tmp
|
Västerås IK svart
|
Örebro Hockey Ungdom svart
|
Västerås IK svart
vs
Örebro Hockey Ungdom svart
6
-
1
|
|
55
|
U10
|
16:00
|
A-Hallen
Omgång
0
tmp
|
Almtuna IS Röd
|
AIK
|
Almtuna IS Röd
vs
AIK
3
-
4
OT
|
|
56
|
U10
|
16:10
|
C-Hallen
Omgång
0
tmp
|
Fagersta AIK
|
GIMO HC
|
Fagersta AIK
vs
GIMO HC
2
-
4
|
|
57
|
U10
|
16:20
|
B-Hallen
Omgång
0
tmp
|
IK Sätra/Hagaström
|
Strömsbro HC Orange
|
IK Sätra/Hagaström
vs
Strömsbro HC Orange
2
-
5
|
|
58
A-Brons match
|
U10
|
17:00
|
A-Hallen
Omgång
0
tmp
|
Almtuna IS Vit
|
Strömsbro HC Vit
|
Almtuna IS Vit
vs
Strömsbro HC Vit
2
-
3
OT
|
|
59
B-Brons match
|
U10
|
17:10
|
C-Hallen
Omgång
0
tmp
|
Brinken IF
|
Örebro Hockey Ungdom svart
|
Brinken IF
vs
Örebro Hockey Ungdom svart
3
-
1
|
|
60
|
U10
|
17:20
|
B-Hallen
Omgång
0
tmp
|
Leksands IF
|
Norrtälje IK
|
Leksands IF
vs
Norrtälje IK
4
-
9
|
|
61
B-Final
|
U10
|
18:00
|
A-Hallen
Omgång
0
tmp
|
Bålsta HC
|
Västerås IK svart
|
Bålsta HC
vs
Västerås IK svart
1
-
2
|
|
62
A-Final
|
U10
|
19:00
|
A-Hallen
Omgång
0
tmp
|
Täby HC
|
IFK Tumba
|
Täby HC
vs
IFK Tumba
3
-
0
|
|