Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Koneo Cup 2017
Timrå IK
,
Jääkiekko
Timrå
Timrå
Jääkiekko
24 - 26 feb 2017
U12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Anton Lander Cup 2024 U11
Anton Lander Cup 2024 U12
Lillstrimma Cup 2024 U13
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Otteluita
Skellefteå AIK Vit
,
U12
Ottelupäivä
perjantai 24 helmikuuta (2017)
lauantai 25 helmikuuta (2017)
sunnuntai 26 helmikuuta (2017)
More filters
Luokka
U12
Ryhmä
U12
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Lill Strimma Hallen
NHK Arena
#
Time
Arena
Home Team
Guest Team
Result
24.2.2017
2
U12
U12
13:45
Lill Strimma
Round
2
tmp
Söderhamn IK
Skellefteå AIK Vit
Söderhamn IK vs Skellefteå AIK Vit
7
-
4
5
U12
U12
17:30
NHK
Round
5
tmp
Modo
Skellefteå AIK Vit
Modo vs Skellefteå AIK Vit
10
-
6
25.2.2017
8
U12
U12
08:00
Lill Strimma
Round
8
tmp
Skellefteå AIK Vit
Timrå IK
Skellefteå AIK Vit vs Timrå IK
3
-
1
11
U12
U12
11:00
Lill Strimma
Round
11
tmp
Leangen
Skellefteå AIK Vit
Leangen vs Skellefteå AIK Vit
2
-
6
15
U12
U12
15:30
Lill Strimma
Round
15
tmp
Skellefteå AIK Vit
AIK Solna
Skellefteå AIK Vit vs AIK Solna
0
-
14
26.2.2017
19
U12
U12
08:00
NHK
Round
19
tmp
Skellefteå AIK Vit
Skellefteå AIK Svart
Skellefteå AIK Vit vs Skellefteå AIK Svart
5
-
3
Game in progress
Game not started
Game played
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad