Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
III Kylmänen D1 syysturnaus
Kiimingin Kiekko-Pojat
,
Jääkiekko
Oulu
Oulu
Jääkiekko
10 - 11 sep 2016
U13,U14
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
KKP2006 turnaus
III. Tuulilasi1.com -kevätturnaus
Harj.ottelu 25.4.2017
KKP07 harj.ottelu
KKP07 Harjoitusottelu
KKP Harjoitusottelu
III Kylmänen D1 syysturnaus
II. F1 - 06 Tuulilasi1 Turnaus
Foucon Cup 2016
Vuokatin kutsuturnaus
KKP/Ahmat D1 Syysturnaus
F1-05 Kevätturnaus
Foucon cup 2015
Kuhmon Harjoitusturnaus
Oulun Kosteustutkimus Oy D1 -syysturnaus
KKP F1-04 turnaus
Harjoituspeli
Suomen Laatukatsastus Turnaus
KKP LEIJONA G 2011
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
lördag 10 september (2016)
More filters
Luokka
D1
D2
Ryhmä
D1 AA Lohko A
D1 AA Lohko B
D1_A Lohko C
D1_A Lohko D
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Linnanmaa 1
Linnanmaa 2
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2016-09-10
101
Alkusarja
D1
D1 AA Lohko A
09:00
L1
Omgång
1
tmp
Ahmat Valkoinen
KKP Musta
Ahmat Valkoinen vs KKP Musta
2
-
2
201
Alkusarja
D1
D1_A Lohko C
09:15
L2
Omgång
0
tmp
TeKi
KKP Punainen
TeKi vs KKP Punainen
2
-
0
102
Alkusarja
D1
D1 AA Lohko B
10:00
L1
Omgång
0
tmp
JHT Valkoinen
Kiekko-Laser
JHT Valkoinen vs Kiekko-Laser
2
-
1
202
Alkusarja
D1
D1_A Lohko D
10:15
L2
Omgång
2
tmp
TIHC
RJK Red
TIHC vs RJK Red
6
-
4
103
Alkusarja
D1
D1 AA Lohko A
11:15
L1
Omgång
0
tmp
Hokki White
Ahmat Valkoinen
Hokki White vs Ahmat Valkoinen
1
-
1
203
Alkusarja
D1
D1_A Lohko C
11:30
L2
Omgång
0
tmp
JHT Sininen
TeKi
JHT Sininen vs TeKi
2
-
4
104
Alkusarja
D1
D1 AA Lohko B
12:15
L1
Omgång
0
tmp
SuPS 03
JHT Valkoinen
SuPS 03 vs JHT Valkoinen
4
-
2
204
Alkusarja
D1
D1_A Lohko D
12:30
L2
Omgång
0
tmp
Ahmat Oranssi
TIHC
Ahmat Oranssi vs TIHC
2
-
2
105
Alkusarja
D1
D1 AA Lohko A
13:30
L1
Omgång
0
tmp
KKP Musta
Hokki White
KKP Musta vs Hokki White
2
-
4
205
Alkusarja
D1
D1_A Lohko C
13:45
L2
Omgång
1
tmp
KKP Punainen
JHT Sininen
KKP Punainen vs JHT Sininen
1
-
2
106
Alkusarja
D1
D1 AA Lohko B
14:30
L1
Omgång
0
tmp
Kiekko-Laser
SuPS 03
Kiekko-Laser vs SuPS 03
3
-
2
206
Alkusarja
D1
D1_A Lohko D
14:45
L2
Omgång
1
tmp
RJK Red
Ahmat Oranssi
RJK Red vs Ahmat Oranssi
2
-
1
107
Sijat 5 - 6
D1
15:45
L1
Omgång
0
tmp
KKP Musta
JHT Valkoinen
KKP Musta vs JHT Valkoinen
3
-
0
207
Sijat 5 - 6
D1
16:00
L2
Omgång
0
tmp
KKP Punainen
Ahmat Oranssi
KKP Punainen vs Ahmat Oranssi
0
-
3
108
Sijat 3 - 4
D1
17:00
L1
Omgång
0
tmp
Ahmat Valkoinen
Kiekko-Laser
Ahmat Valkoinen vs Kiekko-Laser
4
-
2
208
Sijat 3 - 4
D1
17:15
L2
Omgång
0
tmp
JHT Sininen
RJK Red
JHT Sininen vs RJK Red
2
-
3
109
Sijat 1 -2
D1
18:15
L1
Omgång
0
tmp
Hokki White
SuPS 03
Hokki White vs SuPS 03
3
-
2
209
Sijat 1 -2
D1
18:30
L2
Omgång
0
tmp
TeKi
TIHC
TeKi vs TIHC
0
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad