Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
Oxdog liiga 2016-2017
Merikoski SBT
,
Innebandy
Oulu
Oulu
Innebandy
13 okt 2016 - 31 maj 2017
Pojat 2010 - 1999
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Lag
Kamper
Tabeller
Statistikk
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kamper for
OLS05 Edustus
,
D 03-04
Kampdag
lørdag 15 oktober (2016)
søndag 16 oktober (2016)
lørdag 5 november (2016)
lørdag 12 november (2016)
søndag 13 november (2016)
lørdag 26 november (2016)
søndag 27 november (2016)
søndag 4 desember (2016)
lørdag 10 desember (2016)
søndag 11 desember (2016)
lørdag 17 desember (2016)
søndag 18 desember (2016)
lørdag 7 januar (2017)
søndag 8 januar (2017)
lørdag 14 januar (2017)
søndag 15 januar (2017)
søndag 22 januar (2017)
lørdag 28 januar (2017)
søndag 29 januar (2017)
søndag 5 februar (2017)
lørdag 11 februar (2017)
søndag 19 februar (2017)
lørdag 25 februar (2017)
søndag 26 februar (2017)
lørdag 18 mars (2017)
søndag 19 mars (2017)
lørdag 25 mars (2017)
søndag 2 april (2017)
More filters
Klasse
B 99-00
C 01-02
D 03-04
E 05-06
F 07-08
G 09-10
Gruppe
D-sarja Challenge
B 99-00
C 01-02 Lohko A
C 01-02 Lohko B
C Alempi jatkosarja
C Ylempi jatkosarja
D 03-04
D-sarja Master Challenge
E 05-06 Lohko A
E 05-06 Lohko B
E Alempi jatkosarja
E Ylempi jatkosarja
F 07-08 Lohko A
F 07-08 Lohko B
F Alempi jatkosarja
F Ylempi jatkosarja
G 09-10
G alempi jatkosarja
G ylempi jatkosarja
Kamptype
Gruppespill
Sluttspill
Hall
Kastellin monitoimitalo A-sali
Liikuntakeskus Jatuli
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalon liikuntakeskus
Putaan liikuntahalli, Tornio
Raatti
Tervahalli Kemi
Urheilutalo
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
16.10.2016
3
D 03-04
D 03-04
11:30
Jatuli
Kārta
0
tmp
KeKi D-kisa
OLS05 Edustus
KeKi D-kisa vs OLS05 Edustus
3
-
11
7
D 03-04
D 03-04
14:30
Jatuli
Kārta
0
tmp
KeLy 03-04
OLS05 Edustus
KeLy 03-04 vs OLS05 Edustus
0
-
12
04.12.2016
22
D 03-04
D 03-04
14:15
Nallisport
Kārta
0
tmp
OLS05 Edustus
MuhU04
OLS05 Edustus vs MuhU04
11
-
0
24
D 03-04
D 03-04
15:45
Nallisport
Kārta
0
tmp
OLS05 Edustus
MKSBT West 04
OLS05 Edustus vs MKSBT West 04
1
-
2
17.12.2016
27
D 03-04
D 03-04
13:00
Oulunsalo
Kārta
0
tmp
OLS05 Edustus
MKSBT Wild 04
OLS05 Edustus vs MKSBT Wild 04
1
-
3
29
D 03-04
D 03-04
14:30
Oulunsalo
Kārta
0
tmp
OLS05 Edustus
OLS04 kilpa
OLS05 Edustus vs OLS04 kilpa
12
-
2
14.01.2017
37
D 03-04
D 03-04
10:30
Linnanmaa
Kārta
0
tmp
OLS05 Edustus
SSRA
OLS05 Edustus vs SSRA
3
-
5
29.01.2017
55
D 03-04
D 03-04
12:00
Nallisport
Kārta
0
tmp
SBT Tornio 03-04
OLS05 Edustus
SBT Tornio 03-04 vs OLS05 Edustus
6
-
1
57
D 03-04
D 03-04
13:30
Nallisport
Kārta
0
tmp
OLS05 Edustus
MKSBT Indians 04
OLS05 Edustus vs MKSBT Indians 04
4
-
3
05.02.2017
63
D 03-04
D 03-04
10:30
Oulunsalo
Kārta
0
tmp
OLS05 Edustus
LNM Dynamo
OLS05 Edustus vs LNM Dynamo
6
-
4
65
D 03-04
D 03-04
12:00
Oulunsalo
Kārta
0
tmp
OLS05 Edustus
OLS04 Edustus
OLS05 Edustus vs OLS04 Edustus
1
-
12
18.03.2017
3
Puolivälierä
D 03-04
D-sarja Master Challenge
11:30
Linnanmaa
Kārta
1
tmp
MKSBT West 04
OLS05 Edustus
MKSBT West 04 vs OLS05 Edustus
5
-
4
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad