Cuponline använder cookies
Läs mer
Oxdog liiga 2016-2017
Merikoski SBT
,
Innebandy
Oulu
Oulu
Innebandy
13 okt 2016 - 31 maj 2017
Pojat 2010 - 1999
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher för
HaHe 02
,
C 01-02
Matchdag
lördag 15 oktober (2016)
söndag 16 oktober (2016)
lördag 5 november (2016)
lördag 12 november (2016)
söndag 13 november (2016)
lördag 26 november (2016)
söndag 27 november (2016)
söndag 4 december (2016)
lördag 10 december (2016)
söndag 11 december (2016)
lördag 17 december (2016)
söndag 18 december (2016)
lördag 7 januari (2017)
söndag 8 januari (2017)
lördag 14 januari (2017)
söndag 15 januari (2017)
söndag 22 januari (2017)
lördag 28 januari (2017)
söndag 29 januari (2017)
söndag 5 februari (2017)
lördag 11 februari (2017)
söndag 19 februari (2017)
lördag 25 februari (2017)
söndag 26 februari (2017)
lördag 18 mars (2017)
söndag 19 mars (2017)
lördag 25 mars (2017)
söndag 2 april (2017)
More filters
Klass
B 99-00
C 01-02
D 03-04
E 05-06
F 07-08
G 09-10
Grupp
D-sarja Challenge
B 99-00
C 01-02 Lohko A
C 01-02 Lohko B
C Alempi jatkosarja
C Ylempi jatkosarja
D 03-04
D-sarja Master Challenge
E 05-06 Lohko A
E 05-06 Lohko B
E Alempi jatkosarja
E Ylempi jatkosarja
F 07-08 Lohko A
F 07-08 Lohko B
F Alempi jatkosarja
F Ylempi jatkosarja
G 09-10
G alempi jatkosarja
G ylempi jatkosarja
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Kastellin monitoimitalo A-sali
Liikuntakeskus Jatuli
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalon liikuntakeskus
Putaan liikuntahalli, Tornio
Raatti
Tervahalli Kemi
Urheilutalo
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2016-10-15
0
C 01-02
C Alempi jatkosarja
10:30
Jatuli
Omgång
0
tmp
OLS Hurmos
HaHe 02
OLS Hurmos vs HaHe 02
3
-
9
1
C 01-02
C 01-02 Lohko A
10:30
Jatuli
Omgång
0
tmp
OLS Hurmos
HaHe 02
OLS Hurmos vs HaHe 02
3
-
9
3
C 01-02
C 01-02 Lohko A
12:00
Jatuli
Omgång
0
tmp
HaHe 02
MuhU 03
HaHe 02 vs MuhU 03
3
-
5
2016-12-10
30
C 01-02
C 01-02 Lohko A
09:45
Jatuli
Omgång
0
tmp
HaHe 02
Merikoski SBT Apassit 03
HaHe 02 vs Merikoski SBT Apassit 03
3
-
8
0
C 01-02
C Alempi jatkosarja
12:45
Jatuli
Omgång
0
tmp
OLS 02 kilpa
HaHe 02
OLS 02 kilpa vs HaHe 02
0
-
2
34
C 01-02
C 01-02 Lohko A
12:45
Jatuli
Omgång
0
tmp
OLS 02 kilpa
HaHe 02
OLS 02 kilpa vs HaHe 02
0
-
2
2017-01-08
39
C 01-02
C 01-02 Lohko A
09:45
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
SBT LaPa
HaHe 02
SBT LaPa vs HaHe 02
6
-
2
41
C 01-02
C 01-02 Lohko A
11:15
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
HaHe 02
Merikoski SBT 01
HaHe 02 vs Merikoski SBT 01
5
-
5
2017-01-15
0
C 01-02
C Alempi jatkosarja
10:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
HaHe 02
KeLy 02
HaHe 02 vs KeLy 02
9
-
1
44
C 01-02
C 01-02 Lohko A
10:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
HaHe 02
KeLy 02
HaHe 02 vs KeLy 02
9
-
1
2017-02-11
61
C 01-02
C Alempi jatkosarja
10:15
Jatuli
Omgång
2
tmp
NK SBT
HaHe 02
NK SBT vs HaHe 02
1
-
11
68
C 01-02
C Alempi jatkosarja
15:30
Jatuli
Omgång
2
tmp
KeLy 03 Musta
HaHe 02
KeLy 03 Musta vs HaHe 02
5
-
4
2017-03-19
83
C 01-02
C Alempi jatkosarja
10:45
Jatuli
Omgång
2
tmp
HaHe 02
OLS 01 kilpa
HaHe 02 vs OLS 01 kilpa
1
-
0
86
C 01-02
C Alempi jatkosarja
13:00
Jatuli
Omgång
2
tmp
HaHe 02
Wild Ducks (KeKi)
HaHe 02 vs Wild Ducks (KeKi)
2
-
6
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad