Cuponline använder cookies
Läs mer
Oxdog liiga 2016-2017
Merikoski SBT
,
Innebandy
Oulu
Oulu
Innebandy
13 okt 2016 - 31 maj 2017
Pojat 2010 - 1999
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher för
LNM Tupos
,
F 07-08
Matchdag
lördag 15 oktober (2016)
söndag 16 oktober (2016)
lördag 5 november (2016)
lördag 12 november (2016)
söndag 13 november (2016)
lördag 26 november (2016)
söndag 27 november (2016)
söndag 4 december (2016)
lördag 10 december (2016)
söndag 11 december (2016)
lördag 17 december (2016)
söndag 18 december (2016)
lördag 7 januari (2017)
söndag 8 januari (2017)
lördag 14 januari (2017)
söndag 15 januari (2017)
söndag 22 januari (2017)
lördag 28 januari (2017)
söndag 29 januari (2017)
söndag 5 februari (2017)
lördag 11 februari (2017)
söndag 19 februari (2017)
lördag 25 februari (2017)
söndag 26 februari (2017)
lördag 18 mars (2017)
söndag 19 mars (2017)
lördag 25 mars (2017)
söndag 2 april (2017)
More filters
Klass
B 99-00
C 01-02
D 03-04
E 05-06
F 07-08
G 09-10
Grupp
D-sarja Challenge
B 99-00
C 01-02 Lohko A
C 01-02 Lohko B
C Alempi jatkosarja
C Ylempi jatkosarja
D 03-04
D-sarja Master Challenge
E 05-06 Lohko A
E 05-06 Lohko B
E Alempi jatkosarja
E Ylempi jatkosarja
F 07-08 Lohko A
F 07-08 Lohko B
F Alempi jatkosarja
F Ylempi jatkosarja
G 09-10
G alempi jatkosarja
G ylempi jatkosarja
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Kastellin monitoimitalo A-sali
Liikuntakeskus Jatuli
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalon liikuntakeskus
Putaan liikuntahalli, Tornio
Raatti
Tervahalli Kemi
Urheilutalo
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2016-11-05
0
F 07-08
F 07-08 Lohko B
19:00
Kastelli A
Omgång
0
tmp
OLS F08 Gepardit
LNM Tupos
OLS F08 Gepardit vs LNM Tupos
6
-
4
0
F 07-08
F 07-08 Lohko B
20:00
Kastelli A
Omgång
0
tmp
LNM Tupos
Merikoski SBT Irokeesit 08
LNM Tupos vs Merikoski SBT Irokeesit 08
2
-
8
2016-12-10
0
F 07-08
F 07-08 Lohko B
15:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
KeLy 07
LNM Tupos
KeLy 07 vs LNM Tupos
4
-
3
0
F 07-08
F 07-08 Lohko B
17:30
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
OLS F Leopardit keltainen 07
LNM Tupos
OLS F Leopardit keltainen 07 vs LNM Tupos
5
-
2
0
F 07-08
F 07-08 Lohko B
19:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Mustajalat 08
LNM Tupos
Merikoski SBT Mustajalat 08 vs LNM Tupos
2
-
4
0
Alkusarja
F 07-08
F Alempi jatkosarja
19:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Mustajalat 08
LNM Tupos
Merikoski SBT Mustajalat 08 vs LNM Tupos
2
-
4
2016-12-18
0
Alkusarja
F 07-08
F Alempi jatkosarja
14:30
Tervahalli
Omgång
0
tmp
LNM Tupos
Sastamolo 07-08 Sininen
LNM Tupos vs Sastamolo 07-08 Sininen
2
-
5
0
F 07-08
F 07-08 Lohko B
14:30
Tervahalli
Omgång
0
tmp
LNM Tupos
Sastamolo 07-08 Sininen
LNM Tupos vs Sastamolo 07-08 Sininen
2
-
5
0
Alkusarja
F 07-08
F Alempi jatkosarja
15:30
Tervahalli
Omgång
0
tmp
LNM Tupos
SBT Tornio 07-08 Punainen
LNM Tupos vs SBT Tornio 07-08 Punainen
4
-
0
0
F 07-08
F 07-08 Lohko B
15:30
Tervahalli
Omgång
0
tmp
LNM Tupos
SBT Tornio 07-08 Punainen
LNM Tupos vs SBT Tornio 07-08 Punainen
4
-
0
2017-01-28
0
Alempi jatkosarja
F 07-08
F Alempi jatkosarja
09:30
Jatuli
Omgång
0
tmp
LNM 07-08
LNM Tupos
LNM 07-08 vs LNM Tupos
4
-
4
0
Alempi jatkosarja
F 07-08
F Alempi jatkosarja
11:30
Jatuli
Omgång
0
tmp
Sastamolo 07-08 Valkoinen
LNM Tupos
Sastamolo 07-08 Valkoinen vs LNM Tupos
0
-
6
0
Alempi jatkosarja
F 07-08
F Alempi jatkosarja
14:00
Jatuli
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Apassit 08
LNM Tupos
Merikoski SBT Apassit 08 vs LNM Tupos
1
-
5
2017-02-11
0
F 07-08
F Alempi jatkosarja
18:30
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
OFBC F07-08 Valkoinen
LNM Tupos
OFBC F07-08 Valkoinen vs LNM Tupos
0
-
7
2017-02-26
0
F 07-08
F Alempi jatkosarja
11:30
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
KeLy F08
LNM Tupos
KeLy F08 vs LNM Tupos
2
-
6
0
Finaali
F 07-08
F Alempi jatkosarja
13:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
Sastamolo 07-08 Sininen
LNM Tupos
Sastamolo 07-08 Sininen vs LNM Tupos
4
-
5
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad