Cuponline uses cookies to improve the user experience
Читать больше
Nordea Cup
Skövde IK
,
Хоккей
Skövde - Billingehov
Skövde - Billingehov
Хоккей
16 mar 2013
U11
Start
Информация
Новости
Правила
Арены
Возрастные группы / Подгруппы
Signup form
Команды
Игры
Таблицы
Статистика
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Billinge Trophy J18
Billinge Trophy Light U13
Billinge Trophy U15
Billinge Trophy U14
Billinge Trophy U12
Billinge Trophy U15
Billinge Trophy U14
Billinge Trophy U12
Billinge Trophy U13
Billinge Trophy U12
Billinge Trophy U15
Billinge Trophy U14
Övningsmatch
Billinge Trophy U13
Billinge Trophy U16 (Inställd)
Billinge Trophy U16
Billinge Trophy U15 (Inställd)
Billinge Trophy U14 (Inställt)
Billinge Trophy U12 (Inställd)
Billinge Trophy U13
Billinge Trophy J18
Billinge Trophy U13
Billinge Trophy J18
Billinge Hockey Trophy
Billinge Hockey Trophy
Assemblin cup 2017
SIK Cupen
SIK-cupen
Imtech elteknik-cup 2016 Skövde IK
SIK-cupen
Billinge Trophy
SIK-CUPEN
SIK cup
Henåkers Trophy
SIK-cupen 2014
Lindbergs Trophy
SIK Cupen 2013
Nordea Cup
Sahlbergs Trophy 2013
Coop Forum Cup
SIK-cupen
SIK Cupen 2012
SIKen
Jc -cup
Morot & McDonalds Trophy 2009 - U 14
Morot Trophy 2009 - U 13
JC-Cup 2008
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Игры
День игры
lauantai 16 maaliskuuta (2013)
More filters
Возрастная группа
U11
Подгруппа
Grupp 1
Тип игры
Игра подгруппы
Плей-офф
Арена
Billingehov
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
16.3.2013
1
U11
Grupp 1
09:00
BHV
Kierros
1
tmp
Skövde IK
Örebro HK
Skövde IK vs Örebro HK
9
-
1
2
U11
Grupp 1
09:55
BHV
Kierros
1
tmp
Färjestad BK Vit
Färjestad BK Svart
Färjestad BK Vit vs Färjestad BK Svart
8
-
3
3
U11
Grupp 1
11:00
BHV
Kierros
1
tmp
Linköping HC
Örebro HK
Linköping HC vs Örebro HK
2
-
1
4
U11
Grupp 1
11:50
BHV
Kierros
1
tmp
Färjestad BK Vit
Skövde IK
Färjestad BK Vit vs Skövde IK
5
-
1
5
U11
Grupp 1
12:55
BHV
Kierros
1
tmp
Färjestad BK Svart
Linköping HC
Färjestad BK Svart vs Linköping HC
5
-
1
6
U11
Grupp 1
13:50
BHV
Kierros
1
tmp
Örebro HK
Färjestad BK Vit
Örebro HK vs Färjestad BK Vit
0
-
7
7
U11
Grupp 1
14:55
BHV
Kierros
1
tmp
Färjestad BK Svart
Skövde IK
Färjestad BK Svart vs Skövde IK
4
-
1
8
U11
Grupp 1
15:55
BHV
Kierros
1
tmp
Linköping HC
Färjestad BK Vit
Linköping HC vs Färjestad BK Vit
1
-
5
9
U11
Grupp 1
17:00
BHV
Kierros
1
tmp
Örebro HK
Färjestad BK Svart
Örebro HK vs Färjestad BK Svart
1
-
11
10
U11
Grupp 1
17:55
BHV
Kierros
1
tmp
Skövde IK
Linköping HC
Skövde IK vs Linköping HC
2
-
8
11
Match om 3:plats
U11
19:00
BHV
Kierros
1
tmp
Skövde IK
Linköping HC
Skövde IK vs Linköping HC
1
-
0
12
Final
U11
19:40
BHV
Kierros
1
tmp
Färjestad BK Svart
Färjestad BK Vit
Färjestad BK Svart vs Färjestad BK Vit
2
-
1
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Распечатать
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad