24.09.2017
|
0
A Kvartsfinal 1
|
U13
|
09:00
|
KARLSTAD
tmp
|
Hanhals IF
|
Stenungsunds HF
|
Hanhals IF
vs
Stenungsunds HF
6
-
2
|
|
0
B Kvartsfinal 1
|
U13
|
10:00
|
HAMMARÖ
tmp
|
Lions Hockey Strömstad
|
Hammarö HC Röd
|
Lions Hockey Strömstad
vs
Hammarö HC Röd
4
-
0
|
|
0
C Kvartsfinal 1
|
U13
|
10:00
|
KIL
tmp
|
Tingsryds AIF
|
Forshaga IF
|
Tingsryds AIF
vs
Forshaga IF
1
-
2
|
|
0
D Kvartsfinal 1
|
U13
|
10:00
|
MUNKFORS
tmp
|
Färjestad BK Grön
|
Trångsunds IF Vit
|
Färjestad BK Grön
vs
Trångsunds IF Vit
2
-
8
|
|
0
E Kvartsfinal 1
|
U13
|
10:00
|
HAGFORS
tmp
|
IHK Sparta
|
Kils AIK
|
IHK Sparta
vs
Kils AIK
2
-
3
|
|
0
A Kvartsfinal 2
|
U13
|
10:05
|
KARLSTAD
tmp
|
Svedjeholmen IF
|
Djurgårdens IF
|
Svedjeholmen IF
vs
Djurgårdens IF
3
-
4
|
|
0
F Semifinal 1
|
U13
|
11:00
|
CHARLOTTENBERG
tmp
|
Säffle HC
|
Arvika HC
|
Säffle HC
vs
Arvika HC
0
-
4
|
|
0
G Semifinal 1
|
U13
|
11:00
|
VÅLBERG
tmp
|
Manglerud Star
|
Lørenskog IK
|
Manglerud Star
vs
Lørenskog IK
4
-
2
|
|
0
H Semifinal 1
|
U13
|
11:00
|
ARVIKA
tmp
|
Charlottenbergs HC
|
Mariestad BoIS
|
Charlottenbergs HC
vs
Mariestad BoIS
2
-
0
|
|
0
I Semifinal 1
|
U13
|
11:00
|
SÄFFLE
tmp
|
Ski Hockey
|
Sunne IK
|
Ski Hockey
vs
Sunne IK
3
-
2
|
|
0
E Kvartsfinal 2
|
U13
|
11:05
|
HAGFORS
tmp
|
Leksands IF
|
Hammarö HC Vit
|
Leksands IF
vs
Hammarö HC Vit
5
-
2
|
|
0
D Kvartsfinal 2
|
U13
|
11:05
|
MUNKFORS
tmp
|
Stavanger Hockey
|
Vallentuna Hockey
|
Stavanger Hockey
vs
Vallentuna Hockey
2
-
1
|
|
0
C Kvartsfinal 2
|
U13
|
11:05
|
KIL
tmp
|
Hasle Løren
|
Strömsbro HC
|
Hasle Løren
vs
Strömsbro HC
5
-
3
|
|
0
B Kvartsfinal 2
|
U13
|
11:05
|
HAMMARÖ
tmp
|
Borås HC
|
IFK Täby HC Svart
|
Borås HC
vs
IFK Täby HC Svart
2
-
6
|
|
0
A Kvartsfinal 3
|
U13
|
11:10
|
KARLSTAD
tmp
|
SDE Hockey
|
IFK Täby HC Röd
|
SDE Hockey
vs
IFK Täby HC Röd
2
-
1
|
|
0
A Kvartsfinal 4
|
U13
|
12:30
|
KARLSTAD
tmp
|
Lund Giants
|
Partille HK
|
Lund Giants
vs
Partille HK
2
-
1
|
|
0
G Semifinal 2
|
U13
|
12:30
|
VÅLBERG
tmp
|
Helsingborgs HC
|
Viking HC
|
Helsingborgs HC
vs
Viking HC
14
-
1
|
|
0
F Semifinal 2
|
U13
|
12:30
|
CHARLOTTENBERG
tmp
|
IFK Munkfors
|
Viggbyholms IK
|
IFK Munkfors
vs
Viggbyholms IK
4
-
1
|
|
0
I Semifinal 2
|
U13
|
12:30
|
SÄFFLE
tmp
|
BIK Karlskoga
|
Trångsunds IF Blå
|
BIK Karlskoga
vs
Trångsunds IF Blå
10
-
1
|
|
0
H Semifinal 2
|
U13
|
12:30
|
ARVIKA
tmp
|
Kristinehamns HT
|
Foc Farsta
|
Kristinehamns HT
vs
Foc Farsta
1
-
3
|
|
0
D Semifinal 1
|
U13
|
12:40
|
MUNKFORS
tmp
|
Göta Traneberg IK
|
Trångsunds IF Vit
|
Göta Traneberg IK
vs
Trångsunds IF Vit
2
-
0
|
|
0
E Semifinal 1
|
U13
|
12:40
|
HAGFORS
tmp
|
Grüner Hockey
|
Kils AIK
|
Grüner Hockey
vs
Kils AIK
4
-
1
|
|
0
B Semifinal 1
|
U13
|
12:40
|
HAMMARÖ
tmp
|
Nyköpings Hockey Ungdom
|
Lions Hockey Strömstad
|
Nyköpings Hockey Ungdom
vs
Lions Hockey Strömstad
1
-
0
|
|
0
C Semifinal 1
|
U13
|
12:40
|
KIL
tmp
|
Storhamar IL
|
Forshaga IF
|
Storhamar IL
vs
Forshaga IF
3
-
2
SO
|
|
0
A Semifinal 1
|
U13
|
13:35
|
KARLSTAD
tmp
|
Hanhals IF
|
Djurgårdens IF
|
Hanhals IF
vs
Djurgårdens IF
4
-
0
|
|
0
C Semifinal 2
|
U13
|
13:45
|
KIL
tmp
|
Motala AIF
|
Hasle Løren
|
Motala AIF
vs
Hasle Løren
4
-
7
|
|
0
B Semifinal 2
|
U13
|
13:45
|
HAMMARÖ
tmp
|
Vålerenga IF
|
IFK Täby HC Svart
|
Vålerenga IF
vs
IFK Täby HC Svart
0
-
3
|
|
0
E Semifinal 2
|
U13
|
13:45
|
HAGFORS
tmp
|
Haninge Anchors
|
Leksands IF
|
Haninge Anchors
vs
Leksands IF
7
-
4
|
|
0
D Semifinal 2
|
U13
|
13:45
|
MUNKFORS
tmp
|
Färjestad BK Vit
|
Stavanger Hockey
|
Färjestad BK Vit
vs
Stavanger Hockey
4
-
5
|
|
0
F Match om 3:e plats
|
U13
|
14:00
|
CHARLOTTENBERG
tmp
|
Säffle HC
|
Viggbyholms IK
|
Säffle HC
vs
Viggbyholms IK
0
-
3
|
|
0
G Match om 3:e plats
|
U13
|
14:00
|
VÅLBERG
tmp
|
Lørenskog IK
|
Viking HC
|
Lørenskog IK
vs
Viking HC
8
-
2
|
|
0
H Match om 3:e plats
|
U13
|
14:00
|
ARVIKA
tmp
|
Mariestad BoIS
|
Kristinehamns HT
|
Mariestad BoIS
vs
Kristinehamns HT
2
-
1
SO
|
|
0
I Match om 3:e plats
|
U13
|
14:00
|
SÄFFLE
tmp
|
Sunne IK
|
Trångsunds IF Blå
|
Sunne IK
vs
Trångsunds IF Blå
0
-
6
|
|
0
A Semifinal 2
|
U13
|
14:40
|
KARLSTAD
tmp
|
SDE Hockey
|
Lund Giants
|
SDE Hockey
vs
Lund Giants
4
-
2
|
|
0
G Final
|
U13
|
15:05
|
VÅLBERG
tmp
|
Manglerud Star
|
Helsingborgs HC
|
Manglerud Star
vs
Helsingborgs HC
2
-
1
|
|
0
F Final
|
U13
|
15:05
|
CHARLOTTENBERG
tmp
|
Arvika HC
|
IFK Munkfors
|
Arvika HC
vs
IFK Munkfors
3
-
0
|
|
0
I Final
|
U13
|
15:05
|
SÄFFLE
tmp
|
Ski Hockey
|
BIK Karlskoga
|
Ski Hockey
vs
BIK Karlskoga
1
-
5
|
|
0
H Final
|
U13
|
15:05
|
ARVIKA
tmp
|
Charlottenbergs HC
|
Foc Farsta
|
Charlottenbergs HC
vs
Foc Farsta
0
-
3
|
|
0
D Match om 3:e plats
|
U13
|
15:30
|
MUNKFORS
tmp
|
Trångsunds IF Vit
|
Färjestad BK Vit
|
Trångsunds IF Vit
vs
Färjestad BK Vit
1
-
2
|
|
0
E Match om 3:e plats
|
U13
|
15:30
|
HAGFORS
tmp
|
Kils AIK
|
Leksands IF
|
Kils AIK
vs
Leksands IF
0
-
1
SO
|
|
0
B Match om 3:e plats
|
U13
|
15:30
|
HAMMARÖ
tmp
|
Lions Hockey Strömstad
|
Vålerenga IF
|
Lions Hockey Strömstad
vs
Vålerenga IF
1
-
5
|
|
0
C Match om 3:e plats
|
U13
|
15:30
|
KIL
tmp
|
Forshaga IF
|
Motala AIF
|
Forshaga IF
vs
Motala AIF
1
-
2
|
|
0
C Final
|
U13
|
16:35
|
KIL
tmp
|
Storhamar IL
|
Hasle Løren
|
Storhamar IL
vs
Hasle Løren
0
-
4
|
|
0
B Final
|
U13
|
16:35
|
HAMMARÖ
tmp
|
Nyköpings Hockey Ungdom
|
IFK Täby HC Svart
|
Nyköpings Hockey Ungdom
vs
IFK Täby HC Svart
1
-
2
|
|
0
E Final
|
U13
|
16:35
|
HAGFORS
tmp
|
Grüner Hockey
|
Haninge Anchors
|
Grüner Hockey
vs
Haninge Anchors
2
-
4
|
|
0
D Final
|
U13
|
16:35
|
MUNKFORS
tmp
|
Göta Traneberg IK
|
Stavanger Hockey
|
Göta Traneberg IK
vs
Stavanger Hockey
4
-
0
|
|
0
A Bronsmatch
|
U13
|
17:15
|
KARLSTAD
tmp
|
Djurgårdens IF
|
Lund Giants
|
Djurgårdens IF
vs
Lund Giants
5
-
1
|
|
0
A Final
|
U13
|
18:20
|
KARLSTAD
tmp
|
Hanhals IF
|
SDE Hockey
|
Hanhals IF
vs
SDE Hockey
6
-
1
|
|