Cuponline använder cookies
Läs mer
Percy Nilsson Påskcup
Malmö Redhawks
,
Ishockey
Malmö
Malmö
Ishockey
29 - 31 mar 2013
U-11
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Galleri
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Pehr Malmström U12-cup
OM21 Cup
Folke Lindström cup
Lennart Lundberg Cup
Malmö Redhawks Tjej Cup 2024
Malmö Redhawks Legendary Accounting Cup 2024
Norrvidinge CUPEN, Redhawks
OM21 U13-cup
Malmö Redhawks Int’l Folke Lindström Tournament ’23
Lennart Lundberg cup
Akea Tjej Cup 2023
Malmö Redhawks U11 Cup
Malmö Redhawks Int’l Spring Tournament ’23
Malmö Redhawks U11 cup
Pehr Malmström U12-cup
Flexrock Cup
Malmö Redhawks Tjej Cup
OM21 U13-Cup
Folke Lindström Cup
Malmö Redhawks/Sibylla Skurup cup u12
Folke Lindström Cup
OM21 U14-Cup
OM21 U13-Cup
Malmö Redhawks U14 trophy
OM21 U13 Cup
Folke Lindström Cup Inställd pga Covid-19
Malmö Redhawks
Sylvegård u9 cup
Malmö Mur o Puts U12 Cup
Malmö Redhawks U14 Cup
Pemasund cup 2020
Folke Lindström Cup
OM21 U13 Cup
Malmö Redhawks U9 Cup
Malmö Redhawks U10-CUP
Malmö Mur och Puts Cup U11-cup
Malmö Redhawks U12-cup - INSTÄLLD
Malmö Redhawks U13 cup
Pemasund cup 2019
Folke Lindström Cup
Malmö Redhawks U14-cup
Emporia Tjejcup 2018
Malmö Redhawks U12-cup
Pemasund cup 2018
Folke Lindström Cup
Ocab U14 cup
Malmö Redhawks U11 Cup
U 9 cup i Malmö
Malmö Mur och Puts cup
Malmö mur & puts cup
SEQ U10 Cup
Ocab U13 Cup by Malmö Redhawks
Malmö Redhawks U11-cup
Folke Lindström Cup 2016
CQFiber U14 cup
Emporia Tjejcup 2016
SEQ U9 Cup
Hemfosa Cup
Ocab U12 Cup 2016 by Malmö Redhawks
Redhawks U13 Cup
Helosan Cup
Folke Lindström Cup
APQ EL Cup
Percy Nilsson Påskcup
Söderberg Sports Cup
Folke Lindström / PA Group Cup
Ågab Syd cup
MIF Redhawks U14 cup
EA Installationer AB's U11 cup
Percy Nilsson Cup
Percy Nilsson Cup U9
Percy Nilsson Cup
Malmö Redhawks U13 cup
Lennart Lundberg Cup 2011
Folke Lindström Cup
PaGroup International U14 Cup 2011
APQ El Cup 2011
Nordsjö Idé & Design Cup
Percy Nilsson Cup 2011
PAGroup Cup 2011
Folke Lindström Cup 2010
Lennart Lundberg Cup
JEDE MALMÖ U11 CUP 2010
APQ El Cup
Folke Lindström Cup 2009
Folke Lindström Cup 2008
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher för
HC Slavoj Cesky Krumlov
,
U-11
Matchdag
fredag 29 mars (2013)
lördag 30 mars (2013)
söndag 31 mars (2013)
More filters
Klass
U-11
Grupp
Grundspel
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
2013-03-29
2
U-11
Grundspel
10:50
Kolo
2
tmp
HC Slavoj Cesky Krumlov
Rungsted
HC Slavoj Cesky Krumlov vs Rungsted
9
-
0
10
U-11
Grundspel
18:50
Kolo
10
tmp
HC Slavoj Cesky Krumlov
Kungälv
HC Slavoj Cesky Krumlov vs Kungälv
1
-
3
2013-03-30
11
U-11
Grundspel
09:00
Kolo
11
tmp
HC Slavoj Cesky Krumlov
Hokej Trebon
HC Slavoj Cesky Krumlov vs Hokej Trebon
2
-
0
13
U-11
Grundspel
11:00
Kolo
13
tmp
Malmö Redhawks
HC Slavoj Cesky Krumlov
Malmö Redhawks vs HC Slavoj Cesky Krumlov
0
-
2
15
U-11
Grundspel
13:00
Kolo
15
tmp
Rødovre
HC Slavoj Cesky Krumlov
Rødovre vs HC Slavoj Cesky Krumlov
3
-
3
18
U-11
Grundspel
15:50
Kolo
18
tmp
Lejonet
HC Slavoj Cesky Krumlov
Lejonet vs HC Slavoj Cesky Krumlov
2
-
1
2013-03-31
22
U-11
09:00
Kolo
22
tmp
HC Slavoj Cesky Krumlov
Rødovre
HC Slavoj Cesky Krumlov vs Rødovre
5
-
3
24
U-11
11:00
Kolo
24
tmp
Kungälv
HC Slavoj Cesky Krumlov
Kungälv vs HC Slavoj Cesky Krumlov
2
-
1
26
3:e plats
U-11
14:00
Kolo
26
tmp
HC Slavoj Cesky Krumlov
Lejonet
HC Slavoj Cesky Krumlov vs Lejonet
6
-
5
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad