Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Hernoesand Classic
CA-90 CK
,
Curling
Härnösand
Härnösand
Curling
20 - 22 dec 2012
10-21
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Tulos
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Livechannel Cup 2015
Livechannel Cup
Livechannel Cup
Hernoesand Classic
Hernoesand Classic
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
torsdag 20 december (2012)
fredag 21 december (2012)
lørdag 22 december (2012)
More filters
Luokka
Flickor
Pojkar
Yngre Juniorer
Ryhmä
Blå
Flickor
Grön
Pojkar
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Härnösands Curling Klubb
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
22-12-2012
0
semi
Pojkar
09:00
Härnösands Curling Klubb
Omgång
0
tmp
Härnösand / Rite Ice
Skellefteå / Eskilsson
Härnösand / Rite Ice vs Skellefteå / Eskilsson
5
-
1
51
semi
Yngre Juniorer
09:00
Härnösands Curling Klubb
Omgång
0
tmp
Umeå / Nygren
Oppdal / Foss-Hovdal
Umeå / Nygren vs Oppdal / Foss-Hovdal
2
-
5
52
semi
Yngre Juniorer
09:00
Härnösands Curling Klubb
Omgång
0
tmp
Oppdal / Myran
Djursholm / Westman
Oppdal / Myran vs Djursholm / Westman
6
-
1
53
semi
Flickor
09:00
Härnösands Curling Klubb
Omgång
0
tmp
IK Fyris / Donald Davies
Granit / EGA
IK Fyris / Donald Davies vs Granit / EGA
7
-
4
54
semi
Flickor
09:00
Härnösands Curling Klubb
Omgång
0
tmp
Sundbyberg / Panthera
Sundsvall
Sundbyberg / Panthera vs Sundsvall
8
-
3
55
semi
Pojkar
09:00
Härnösands Curling Klubb
Omgång
0
tmp
Sundbyberg / Zip-Up
Härnösand / Castrix
Sundbyberg / Zip-Up vs Härnösand / Castrix
8
-
2
0
Final
Pojkar
12:00
Härnösands Curling Klubb
Omgång
0
tmp
Härnösand / Rite Ice
Sundbyberg / Zip-Up
Härnösand / Rite Ice vs Sundbyberg / Zip-Up
8
-
4
0
Final
Flickor
12:00
Härnösands Curling Klubb
Omgång
0
tmp
IK Fyris / Donald Davies
Sundbyberg / Panthera
IK Fyris / Donald Davies vs Sundbyberg / Panthera
3
-
4
0
Final
Yngre Juniorer
12:00
Härnösands Curling Klubb
Omgång
0
tmp
Oppdal / Foss-Hovdal
Oppdal / Myran
Oppdal / Foss-Hovdal vs Oppdal / Myran
5
-
3
0
3:e
Yngre Juniorer
12:00
Härnösands Curling Klubb
Omgång
0
tmp
Umeå / Nygren
Djursholm / Westman
Umeå / Nygren vs Djursholm / Westman
3
-
5
56
3:e
Pojkar
12:00
Härnösands Curling Klubb
Omgång
0
tmp
Skellefteå / Eskilsson
Härnösand / Castrix
Skellefteå / Eskilsson vs Härnösand / Castrix
5
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad