Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
Klimpens Cup 2017
Skellefteå AIK
,
Lední hokej
Skellefteå Kraft Arena
Skellefteå Kraft Arena
Lední hokej
22 - 24 sep 2017
U14
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Signup form
Mužstva
Utkání
Tabulky
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Silvercupen 2024
Guldcupen U12
U14 Klimpens Cup
Silvercupen 2023
Guldcupen
Klimpens Cup
Guldcupen 2022
Guldcupen 2022
Silvercupen 2021
Klimpens cup
Guldcupen 2020
Silvercupen
Klimpens Cup 2019
Guldcupen
Silvercupen 2018
Klimpens Cup 2018
Guldcupen 2018
Silvercupen 2017
Klimpens Cup 2017
Guldcupen U12
Klimpens Cup 2016
Silvercupen 2016
Guldcupen 2016
Silvercupen 2015
ICA Maxi Cup
Klimpens cup
Guldcupen 2015
Silvercupen 2014
ICA MAXI Cup 2014
Klimpens cup 2014
Guldcupen 2014
Silvercupen 2013
ICA MAXI Cup 2013
Klimpens Cup
Guldcupen
Silvercupen
Klimpens Cup
Guldcupen
dfd
Silvercupen 2011
Skellefteå Kraft Cup
Klimpens Cup
Guldcupen
Klimpens Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Utkání
Hrací den
pátek 22 září (2017)
sobota 23 září (2017)
neděle 24 září (2017)
More filters
Kategorie
U14
Skupina
Grupp A
Grupp B
Druh utkání
Utkání ve skupinách
Utkání Play-off
Aréna
Skellefteå Kraft Arena A-hallen
Skellefteå Kraft Arena B-hallen
Skellefteå Kraft Arena C-hallen
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
24.09.2017
31
Placering 11-12
U14
09:00
B-hallen SKA
Kierros
31
tmp
Clemensnäs HC
Piteå HC Röd
Clemensnäs HC vs Piteå HC Röd
5
-
4
32
Semifinal 1
U14
09:15
C-hallen SKA
Kierros
32
tmp
AIK Gul
Skellefteå AIK Vit
AIK Gul vs Skellefteå AIK Vit
7
-
4
33
Semifinal 2
U14
10:30
B-hallen SKA
Kierros
33
tmp
AIK Svart
Kalix HC
AIK Svart vs Kalix HC
8
-
0
34
Placering 9 - 10
U14
10:45
C-hallen SKA
Kierros
34
tmp
Piteå HC Vit
Östersund IK
Piteå HC Vit vs Östersund IK
2
-
5
35
Placering 7- 8
U14
12:00
B-hallen SKA
Kierros
35
tmp
Sunderby SK
MG Arvidsjaur
Sunderby SK vs MG Arvidsjaur
6
-
3
36
Placering 5 - 6
U14
12:15
C-hallen SKA
Kierros
36
tmp
Skellefteå AIK Svart
Luleå HF
Skellefteå AIK Svart vs Luleå HF
6
-
5
37
3:e och 4:e pris
U14
13:30
B-hallen SKA
Kierros
37
tmp
Skellefteå AIK Vit
Kalix HC
Skellefteå AIK Vit vs Kalix HC
6
-
1
38
FINAL
U14
13:45
C-hallen SKA
Kierros
38
tmp
AIK Gul
AIK Svart
AIK Gul vs AIK Svart
3
-
4
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Vytisknout
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad