Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Upab cup 2019
Tegs Sportklubb
,
Jääkiekko
Umeå
Umeå
Jääkiekko
16 - 17 mar 2019
U11
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Classe Cup U11
TSK U14 CUP
Handelsbanken-Cup
Upab Cup 2021
Porsche Cup
Lexus Cup
Upab Cup 2020
SportlovsCupen 2020
Gregers Memorial
Januaricupen
Classe Cup
Tegscupen 2019
International Friendship Tournament 2019
Upab cup 2019
Gregers-Cup
Februaricupen 2019
Tegscupen 2018
International Friendship Tournament Umeå 2018
Februaricupen
Umeå Energi Winter Classic 2018
Classe Cup 2018
Tegscupen
Tegscupen 2016
VPA Hockey Games 2016
Tegscupen 2015
Tegscupen
20:e dag Knut cupen
Classes Cup
Sweden Cup 2014
T3 cup (Tidigare Tegscupen)
T3-cup
Rivexperten cup
Tegscupen
Goodtech Hockeygames
Team Sportia Reebok Hockey Games
STENA Cup/Tegscupen 2008
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
lauantai 16 maaliskuuta (2019)
sunnuntai 17 maaliskuuta (2019)
More filters
Luokka
TSK U11 CUP
Ryhmä
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Slutspel A
Slutspel B
Slutspel C
Slutspel D
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Nolia Ishall
Nolia Ishall 1
Nolia Ishall 2
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
17.3.2019
19
TSK U11 CUP
Slutspel C
08:15
Nolia 2
Omgång
4
tmp
Vilhelmina IK
Clemensnäs HC U11
Vilhelmina IK vs Clemensnäs HC U11
1
-
3
20
TSK U11 CUP
Slutspel D
08:30
Nolia 1
Omgång
4
tmp
Kågedalen AIF
Luleå Hockey Team 08 Vit
Kågedalen AIF vs Luleå Hockey Team 08 Vit
0
-
5
21
TSK U11 CUP
Slutspel B
09:30
Nolia 2
Omgång
4
tmp
ÖSK Hockey
Björklöven Vit
ÖSK Hockey vs Björklöven Vit
5
-
1
22
TSK U11 CUP
Slutspel A
09:45
Nolia 1
Omgång
4
tmp
Tegs SK
Järveds IF
Tegs SK vs Järveds IF
4
-
5
23
TSK U11 CUP
Slutspel D
10:45
Nolia 2
Omgång
4
tmp
Luleå Hockey Team 08 Vit
Kovland Ishockyeförening
Luleå Hockey Team 08 Vit vs Kovland Ishockyeförening
0
-
4
24
TSK U11 CUP
Slutspel C
11:00
Nolia 1
Omgång
4
tmp
Clemensnäs HC U11
Husum HK
Clemensnäs HC U11 vs Husum HK
1
-
6
25
TSK U11 CUP
Slutspel A
12:00
Nolia 2
Omgång
4
tmp
Tegs SK
Björklöven Grön
Tegs SK vs Björklöven Grön
2
-
3
26
TSK U11 CUP
Slutspel B
12:15
Nolia 1
Omgång
4
tmp
Björklöven Vit
Burträsk HC
Björklöven Vit vs Burträsk HC
2
-
12
27
TSK U11 CUP
Slutspel C
13:15
Nolia 2
Omgång
4
tmp
Husum HK
Vilhelmina IK
Husum HK vs Vilhelmina IK
7
-
0
28
TSK U11 CUP
Slutspel D
13:35
Nolia 1
Omgång
4
tmp
Kovland Ishockyeförening
Kågedalen AIF
Kovland Ishockyeförening vs Kågedalen AIF
7
-
2
29
TSK U11 CUP
Slutspel B
14:30
Nolia 2
Omgång
4
tmp
Burträsk HC
ÖSK Hockey
Burträsk HC vs ÖSK Hockey
7
-
5
30
TSK U11 CUP
Slutspel A
14:50
Nolia 1
Omgång
4
tmp
Björklöven Grön
Järveds IF
Björklöven Grön vs Järveds IF
1
-
7
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad