Cuponline uses cookies to improve the user experience
Read more
Rosvalla Gästabuds Cup U12
Nyköpings Sport Klubb
,
Icehockey
Nyköping
Nyköping
Icehockey
2 - 4 oktober 2020
U12
Start
Information
News
Rules
Arenas
Classes / Groups
Teams
Games
Tables
Statistics
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lady and Old Knights Cup 2025 (Prel Datum)
Rosvalla Gästabuds Cup U12
Rosvalla Gästabuds Cup U10
Rosvalla Gästabuds Cup F10 & F12
Kom In i Matchen Cup U11
Kom In i Matchen Cup U12
Lady and Old Knights Cup 2024
Rosvalla Gästabudscup U13
Rosvalla Gästabudscup U12
NSK Team 12 testcup
Rosvalla Gästa Buds Cup F10/F12
Rosvalla Gästabuds Cup U10
KomInIMatchen Cup U10
Kom In i Matchen Cup F12/Flickor C
KomInIMatchen Cup U11
KomInIMatchen Cup U12
Lady and Old Knights Cup
NSK U10 Trophy 2023
Kom In I Matchen Cup U10
Kom In I Matchen Cup U11
Kom In I Matchen Cup U14 (Medel)
Lady and Old Knights Cup
Rosvalla Gästabuds Cup U13
Rosvalla Gästabuds Cup U10
Rosvalla Gästabuds Cup U11
Kom In I Matchen Cup U10
Kom In I Matchen Cup U11
Kom In i Matchen Cup U13
Rosvalla Gästabuds Cup U12
Rosvalla Gästabuds Cup U11
Rosvalla Gästabuds Cup U10
Rosvalla Gästabuds Cup U12
Rosvalla Gästabuds Cup U14
Rosvalla Gästabuds Cup U10
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Games for
SDE Svart
,
U12
Gameday
Friday 2 October (2020)
Saturday 3 October (2020)
Sunday 4 October (2020)
More filters
Class
U12
Group
Grupp A
Grupp B
Grupp C
Grupp D
Type of game
Group play
Playoffs
Arena
Lilla Hallen
Stora Hallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
10/2/2020
5
U12
Grupp B
16:05
Lilla
Omgång
1
tmp
Huddinge IF Vit
SDE Svart
Huddinge IF Vit vs SDE Svart
2
-
1
12
U12
Grupp B
20:25
Stora
Omgång
2
tmp
Brinkens IF
SDE Svart
Brinkens IF vs SDE Svart
2
-
2
10/3/2020
15
U12
Grupp B
09:35
Stora
Omgång
3
tmp
SDE Svart
Rögle BK Vit
SDE Svart vs Rögle BK Vit
5
-
2
21
U12
Grupp B
13:55
Lilla
Omgång
4
tmp
Linköping HC Blå
SDE Svart
Linköping HC Blå vs SDE Svart
0
-
6
26
U12
Grupp B
16:05
Lilla
Omgång
5
tmp
Nyköpings SK Vit
SDE Svart
Nyköpings SK Vit vs SDE Svart
2
-
6
10/4/2020
36
Kvartsfinal
U12
10:40
Lilla
Omgång
6
tmp
SDE Svart
Rögle BK Grön
SDE Svart vs Rögle BK Grön
3
-
2
39
Semi 1
U12
13:55
Stora
Omgång
7
tmp
Brinkens IF
SDE Svart
Brinkens IF vs SDE Svart
5
-
2
44
3:e pris
U12
16:05
Lilla
Omgång
8
tmp
SDE Svart
Huddinge IF Röd
SDE Svart vs Huddinge IF Röd
6
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Print
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad