Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
Oxdog Liiga 2019-2020
Merikoski SBT
,
Florbal
Oulu
Oulu
Florbal
13 okt 2019 - 31 maj 2020
Pojat 2003-2014
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Mužstva
Utkání
Tabulky
Statistiky
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Utkání mužstva pro
MKSBT Mustajalat 08
,
E08-09
Hrací den
neděle 3 listopadu (2019)
sobota 9 listopadu (2019)
neděle 10 listopadu (2019)
neděle 17 listopadu (2019)
sobota 23 listopadu (2019)
neděle 24 listopadu (2019)
neděle 1 prosince (2019)
sobota 7 prosince (2019)
neděle 8 prosince (2019)
sobota 14 prosince (2019)
neděle 15 prosince (2019)
neděle 12 ledna (2020)
sobota 18 ledna (2020)
neděle 19 ledna (2020)
sobota 25 ledna (2020)
sobota 1 února (2020)
neděle 2 února (2020)
sobota 8 února (2020)
neděle 9 února (2020)
úterý 11 února (2020)
čtvrtek 13 února (2020)
sobota 15 února (2020)
neděle 16 února (2020)
úterý 18 února (2020)
čtvrtek 20 února (2020)
pátek 21 února (2020)
sobota 22 února (2020)
pátek 28 února (2020)
sobota 14 března (2020)
sobota 21 března (2020)
neděle 22 března (2020)
More filters
Kategorie
C04-05
D06-07
E08-09
F10-11
Skupina
Alkusarja lohko A
Alkusarja lohko B
D-jatkosarja A
D-jatkosarja B
D-jatkosarja C
D-sarja/A Lohko
D-sarja/B Lohko
D-sarja/C Lohko
Jatkosarja A
Jatkosarja B
Runkosarja C04-05
Runkosarja E
Druh utkání
Utkání ve skupinách
Utkání Play-off
Aréna
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Hiukkavaaran monitoimitalo
Jatulin liikuntakeskus
Kastellin monitoimitalo A-sali
Kempelehalli
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalon liikuntakeskus
Putaan liikuntahalli, Tornio
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
01.12.2019
12
E08-09
Runkosarja E
10:15
O-salo
Omgång
0
tmp
MKSBT Mustajalat 08
OLS Karhut 08
MKSBT Mustajalat 08 vs OLS Karhut 08
5
-
7
15
E08-09
Runkosarja E
12:45
O-salo
Omgång
0
tmp
MKSBT Mustajalat 08
SBT Suola E1
MKSBT Mustajalat 08 vs SBT Suola E1
4
-
7
17
E08-09
Runkosarja E
14:15
O-salo
Omgång
0
tmp
Wild Duckz P08
MKSBT Mustajalat 08
Wild Duckz P08 vs MKSBT Mustajalat 08
7
-
2
14.12.2019
31
E08-09
Runkosarja E
12:45
Hiukkavaara
Omgång
0
tmp
MKSBT Mustajalat 08
SBT Tornio
MKSBT Mustajalat 08 vs SBT Tornio
5
-
6
33
E08-09
Runkosarja E
14:15
Hiukkavaara
Omgång
0
tmp
MKSBT Apassit 09
MKSBT Mustajalat 08
MKSBT Apassit 09 vs MKSBT Mustajalat 08
4
-
8
19.01.2020
0
E08-09
Runkosarja E
12:45
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
0
tmp
LNM P08/09
MKSBT Mustajalat 08
LNM P08/09 vs MKSBT Mustajalat 08
1
-
4
0
E08-09
Runkosarja E
14:15
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
0
tmp
MKSBT Mustajalat 08
MKSBT Indians 09
MKSBT Mustajalat 08 vs MKSBT Indians 09
6
-
8
09.02.2020
0
E08-09
Runkosarja E
13:15
Putaan liikuntahalli, Tornio
Omgång
0
tmp
MKSBT Mustajalat 08
OLS Leopardit 08
MKSBT Mustajalat 08 vs OLS Leopardit 08
5
-
4
0
E08-09
Runkosarja E
15:00
Putaan liikuntahalli, Tornio
Omgång
0
tmp
MKSBT Apassit 08
MKSBT Mustajalat 08
MKSBT Apassit 08 vs MKSBT Mustajalat 08
11
-
3
15.02.2020
0
E08-09
Runkosarja E
18:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
TyPS E-pojat
MKSBT Mustajalat 08
TyPS E-pojat vs MKSBT Mustajalat 08
3
-
13
14.03.2020
0
Pudotuspelit
E08-09
13:30
Nallisport
Omgång
2
tmp
SBT Suola E1
MKSBT Mustajalat 08
SBT Suola E1 vs MKSBT Mustajalat 08
0
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Vytisknout
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad