Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Oxdog Liiga 2019-2020
Merikoski SBT
,
Salibandy
Oulu
Oulu
Salibandy
13 okt 2019 - 31 maj 2020
Pojat 2003-2014
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
MKSBT Apassit 08
,
E08-09
Ottelupäivä
sunnuntai 3 marraskuuta (2019)
lauantai 9 marraskuuta (2019)
sunnuntai 10 marraskuuta (2019)
sunnuntai 17 marraskuuta (2019)
lauantai 23 marraskuuta (2019)
sunnuntai 24 marraskuuta (2019)
sunnuntai 1 joulukuuta (2019)
lauantai 7 joulukuuta (2019)
sunnuntai 8 joulukuuta (2019)
lauantai 14 joulukuuta (2019)
sunnuntai 15 joulukuuta (2019)
sunnuntai 12 tammikuuta (2020)
lauantai 18 tammikuuta (2020)
sunnuntai 19 tammikuuta (2020)
lauantai 25 tammikuuta (2020)
lauantai 1 helmikuuta (2020)
sunnuntai 2 helmikuuta (2020)
lauantai 8 helmikuuta (2020)
sunnuntai 9 helmikuuta (2020)
tiistai 11 helmikuuta (2020)
torstai 13 helmikuuta (2020)
lauantai 15 helmikuuta (2020)
sunnuntai 16 helmikuuta (2020)
tiistai 18 helmikuuta (2020)
torstai 20 helmikuuta (2020)
perjantai 21 helmikuuta (2020)
lauantai 22 helmikuuta (2020)
perjantai 28 helmikuuta (2020)
lauantai 14 maaliskuuta (2020)
lauantai 21 maaliskuuta (2020)
sunnuntai 22 maaliskuuta (2020)
More filters
Luokka
C04-05
D06-07
E08-09
F10-11
Ryhmä
Alkusarja lohko A
Alkusarja lohko B
D-jatkosarja A
D-jatkosarja B
D-jatkosarja C
D-sarja/A Lohko
D-sarja/B Lohko
D-sarja/C Lohko
Jatkosarja A
Jatkosarja B
Runkosarja C04-05
Runkosarja E
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Hiukkavaaran monitoimitalo
Jatulin liikuntakeskus
Kastellin monitoimitalo A-sali
Kempelehalli
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalon liikuntakeskus
Putaan liikuntahalli, Tornio
#
Tid
Hal
Hjemmehold
Udehold
Resultat
23.11.2019
8
E08-09
Runkosarja E
15:00
Hiukkavaara
Rnd
0
tmp
TyPS E-pojat
MKSBT Apassit 08
TyPS E-pojat vs MKSBT Apassit 08
1
-
13
10
E08-09
Runkosarja E
16:30
Hiukkavaara
Rnd
0
tmp
MKSBT Apassit 08
SBT Tornio
MKSBT Apassit 08 vs SBT Tornio
12
-
0
1.12.2019
16
E08-09
Runkosarja E
13:30
O-salo
Rnd
0
tmp
OLS Leopardit 08
MKSBT Apassit 08
OLS Leopardit 08 vs MKSBT Apassit 08
1
-
5
18
E08-09
Runkosarja E
15:00
O-salo
Rnd
0
tmp
MKSBT Apassit 08
OLS Karhut 08
MKSBT Apassit 08 vs OLS Karhut 08
6
-
5
19.1.2020
0
E08-09
Runkosarja E
13:30
H-pudas yhtenäiskoulu
Rnd
0
tmp
MKSBT Apassit 08
Wild Duckz P08
MKSBT Apassit 08 vs Wild Duckz P08
8
-
5
0
E08-09
Runkosarja E
15:00
H-pudas yhtenäiskoulu
Rnd
0
tmp
MKSBT Apassit 09
MKSBT Apassit 08
MKSBT Apassit 09 vs MKSBT Apassit 08
3
-
4
9.2.2020
0
E08-09
Runkosarja E
15:00
Putaan liikuntahalli, Tornio
Rnd
0
tmp
MKSBT Apassit 08
MKSBT Mustajalat 08
MKSBT Apassit 08 vs MKSBT Mustajalat 08
11
-
3
15.2.2020
0
E08-09
Runkosarja E
14:45
Linnanmaa
Rnd
0
tmp
LNM P08/09
MKSBT Apassit 08
LNM P08/09 vs MKSBT Apassit 08
4
-
3
0
E08-09
Runkosarja E
16:30
Linnanmaa
Rnd
0
tmp
MKSBT Indians 09
MKSBT Apassit 08
MKSBT Indians 09 vs MKSBT Apassit 08
4
-
4
28.2.2020
0
E08-09
Runkosarja E
18:45
O-salo
Rnd
0
tmp
SBT Suola E1
MKSBT Apassit 08
SBT Suola E1 vs MKSBT Apassit 08
2
-
2
14.3.2020
0
Pudotuspelit
E08-09
11:45
Nallisport
Rnd
2
tmp
MKSBT Apassit 08
SBT Tornio
MKSBT Apassit 08 vs SBT Tornio
0
-
0
Kampen igang
Kampen ikke startet
Kampen afsluttet
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad