Cuponline uses cookies to improve the user experience
Read more
Oxdog Liiga 2019-2020
Merikoski SBT
,
Floorball
Oulu
Oulu
Floorball
13 okt 2019 - 31 maj 2020
Pojat 2003-2014
Start
Information
News
Rules
Arenas
Classes / Groups
Teams
Games
Tables
Statistics
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Games for
OFBC D2 07 Musta
,
D06-07
Gameday
Sunday 3 November (2019)
Saturday 9 November (2019)
Sunday 10 November (2019)
Sunday 17 November (2019)
Saturday 23 November (2019)
Sunday 24 November (2019)
Sunday 1 December (2019)
Saturday 7 December (2019)
Sunday 8 December (2019)
Saturday 14 December (2019)
Sunday 15 December (2019)
Sunday 12 January (2020)
Saturday 18 January (2020)
Sunday 19 January (2020)
Saturday 25 January (2020)
Saturday 1 February (2020)
Sunday 2 February (2020)
Saturday 8 February (2020)
Sunday 9 February (2020)
Tuesday 11 February (2020)
Thursday 13 February (2020)
Saturday 15 February (2020)
Sunday 16 February (2020)
Tuesday 18 February (2020)
Thursday 20 February (2020)
Friday 21 February (2020)
Saturday 22 February (2020)
Friday 28 February (2020)
Saturday 14 March (2020)
Saturday 21 March (2020)
Sunday 22 March (2020)
More filters
Class
C04-05
D06-07
E08-09
F10-11
Group
Alkusarja lohko A
Alkusarja lohko B
D-jatkosarja A
D-jatkosarja B
D-jatkosarja C
D-sarja/A Lohko
D-sarja/B Lohko
D-sarja/C Lohko
Jatkosarja A
Jatkosarja B
Runkosarja C04-05
Runkosarja E
Type of game
Group play
Playoffs
Arena
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Hiukkavaaran monitoimitalo
Jatulin liikuntakeskus
Kastellin monitoimitalo A-sali
Kempelehalli
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalon liikuntakeskus
Putaan liikuntahalli, Tornio
#
Time
Arena
Home Team
Guest Team
Result
11/3/2019
2
D06-07
D-sarja/A Lohko
09:45
H-pudas yhtenäiskoulu
Round
0
tmp
OFBC D2 07 Musta
OLS Ketut 06
OFBC D2 07 Musta vs OLS Ketut 06
3
-
5
4
D06-07
D-sarja/A Lohko
12:45
H-pudas yhtenäiskoulu
Round
0
tmp
OFBC 06
OFBC D2 07 Musta
OFBC 06 vs OFBC D2 07 Musta
7
-
0
5
D06-07
D-sarja/A Lohko
14:15
H-pudas yhtenäiskoulu
Round
0
tmp
OFBC D2 07 Musta
SSRA 06
OFBC D2 07 Musta vs SSRA 06
1
-
6
12/1/2019
13
D06-07
D-sarja/A Lohko
12:00
H-pudas yhtenäiskoulu
Round
0
tmp
Kely 07
OFBC D2 07 Musta
Kely 07 vs OFBC D2 07 Musta
8
-
5
14
D06-07
D-sarja/A Lohko
14:15
H-pudas yhtenäiskoulu
Round
0
tmp
OFBC D2 07 Musta
OLS Leopardit D2
OFBC D2 07 Musta vs OLS Leopardit D2
1
-
6
1/25/2020
0
D06-07
D-jatkosarja C
17:15
O-salo
Round
0
tmp
OLS Ketut 06
OFBC D2 07 Musta
OLS Ketut 06 vs OFBC D2 07 Musta
4
-
1
0
D06-07
D-jatkosarja C
20:15
O-salo
Round
0
tmp
OFBC D2 07 Musta
Merikoski SBT / Mohawkit 07
OFBC D2 07 Musta vs Merikoski SBT / Mohawkit 07
5
-
3
2/8/2020
0
D06-07
D-jatkosarja C
18:45
H-pudas yhtenäiskoulu
Round
0
tmp
OFBC D2 07 Musta
OLS Karhut 07
OFBC D2 07 Musta vs OLS Karhut 07
10
-
3
2/16/2020
0
D06-07
D-jatkosarja C
15:00
Hiukkavaara
Round
0
tmp
OFBC D2 07 Musta
OFBC D2 07 Vihreä
OFBC D2 07 Musta vs OFBC D2 07 Vihreä
3
-
7
0
D06-07
D-jatkosarja C
15:45
Hiukkavaara
Round
0
tmp
Typs D-pojat 06-07
OFBC D2 07 Musta
Typs D-pojat 06-07 vs OFBC D2 07 Musta
7
-
5
Game in progress
Game not started
Game played
Print
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad