Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Stångebro Cup 2023
Linköping HC
,
Hokejs
Linköping
Linköping
Hokejs
31 mar - 2 apr 2023
U13
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Folke Filbyter Cup 2024
*Stångebro Cup 2024*
* Kallerstad Cup 2024 - en ytterzonscup!! *
Folke Filbyter Cup 2023
Stångebro Cup 2023
Kallerstad Cup 2023
*Folke Filbyter Cup 2022*
Stångebro Cup 2022
Kallerstad Cup 2022
Folke Filbyter Cup 2021
Stångebro Cup
Kallerstad Cup 2021
Folke Filbyter Cup 2020
Stångebro cup 2020
Kallerstad Cup 2020 - Elektrikern AB i Linköping
Folke Filbyter Cup 2019
Estelle Cup
LHC DamJunior Ishockey Cup by Scandic
Stångebro cup 2019
MaintMaster Kallerstad Cup 2019
CCM Folke Filbyter Cup
Välkommen till Stångebro Cup 2018
CCM Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup 2017
CCM Folke Filbyter Cup 2016
Stångebro cup 2016
Kallerstads Cup
Estelle Cup Lucia 2015
CCM Folke Filbyter Cup 2015
Stångebro Cup 2015
Team Sportia Cup
Reebok Folke Filbyter Cup 2014
Stångebro cup 2014
Team Sportia Cup 2014
Reebok Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup
Team Sportia Cup 2013 U10
Folke Filbyter Cup (FFC)
Stångebro Cup
TEAM SPORTIA CUP
Folke Filbyter Cup 2011
Alltransport cup
Team Sportia Cup 2011
Folke Filbyter Cup 2010
Alltransport Cup 2010
Team Sportia Cup 2010
Folke Filbyter Cup 2009
Stångebro Cup 2009
Folke Filbyter Cup 2008
Folke Filbyter Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Örebro Hockey Ungdom
,
U-13
Spēles diena
piektdiena 31 marts (2023)
sestdiena 1 aprīlis (2023)
svētdiena 2 aprīlis (2023)
More filters
Vecuma grupa
U-13
Apakšgrupa
Grupp 1
Grupp 2
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
C-hallen (Stångebro B)
Saab Arena
Stångebro ishall
#
Time
Arena
Home Team
Guest Team
Result
31.03.2023
2
U-13
Grupp 2
14:15
Round
2
tmp
LInköping HC Vit
Örebro Hockey Ungdom
LInköping HC Vit vs Örebro Hockey Ungdom
3
-
3
11
U-13
Grupp 2
18:30
Round
11
tmp
Örebro Hockey Ungdom
Sollentuna Hockey Club
Örebro Hockey Ungdom vs Sollentuna Hockey Club
5
-
4
01.04.2023
13
U-13
Grupp 2
08:15
Round
13
tmp
Helsingborgs Hockey HC
Örebro Hockey Ungdom
Helsingborgs Hockey HC vs Örebro Hockey Ungdom
6
-
1
20
U-13
Grupp 2
11:30
Round
20
tmp
Örebro Hockey Ungdom
Ik Sätra/Ggik
Örebro Hockey Ungdom vs Ik Sätra/Ggik
1
-
9
25
U-13
Grupp 2
14:30
Round
25
tmp
Örebro Hockey Ungdom
Flemingsbergs IK
Örebro Hockey Ungdom vs Flemingsbergs IK
1
-
8
Game in progress
Game not started
Game played
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad