Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Piteå Hockey
,
Lední hokej
Piteå
Piteå
Lední hokej
3 - 4 dec 2022
U12
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Mužstva
Utkání
Tabulky
Statistiky
Fotogalerie
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Skoogs Cup 2024
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbanken Nord CUP
Tromb Cup
Skoogs Cup 2020
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbanken Nord Cup
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Utkání mužstva pro
Haparanda Torneå UHC 2
,
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Hrací den
sobota 3 prosince (2022)
neděle 4 prosince (2022)
More filters
Kategorie
Gruppspel 1 (lördag)
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Skupina
1
2
3
4
5
Fortsättningsgrupp 1
Fortsättningsgrupp 2
Fortsättningsgrupp 3
Fortsättningsgrupp 4
Druh utkání
Utkání ve skupinách
Utkání Play-off
Aréna
Nolia plan 1, närmast klockan
Nolia plan 2, närmast omklädningsrum
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
03.12.2022
9
Gruppspel 1 (lördag)
5
11:35
Nolia 1
Omgång
5
tmp
Haparanda Torneå UHC 2
Kalix HC VIT
Haparanda Torneå UHC 2 vs Kalix HC VIT
11
-
1
19
Gruppspel 1 (lördag)
5
14:30
Nolia 1
Omgång
10
tmp
Haparanda Torneå UHC 2
Skellefteå AIK 4
Haparanda Torneå UHC 2 vs Skellefteå AIK 4
6
-
1
29
Gruppspel 1 (lördag)
5
17:00
Nolia 1
Omgång
15
tmp
Haparanda Torneå UHC 2
Boden VIT
Haparanda Torneå UHC 2 vs Boden VIT
11
-
3
35
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 1
18:40
Nolia 1
Omgång
18
tmp
Antnäs Brooklyn Tigers 1
Haparanda Torneå UHC 2
Antnäs Brooklyn Tigers 1 vs Haparanda Torneå UHC 2
1
-
9
04.12.2022
47
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 1
09:00
Nolia 1
Omgång
24
tmp
Haparanda Torneå UHC 2
Luleå Hockey 3
Haparanda Torneå UHC 2 vs Luleå Hockey 3
5
-
3
59
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 1
12:20
Nolia 1
Omgång
30
tmp
Skellefteå AIK 3
Haparanda Torneå UHC 2
Skellefteå AIK 3 vs Haparanda Torneå UHC 2
4
-
7
67
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 1
14:50
Nolia 1
Omgång
34
tmp
Haparanda Torneå UHC 2
Luleå Hockey 2
Haparanda Torneå UHC 2 vs Luleå Hockey 2
4
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Vytisknout
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad