Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Mälarserien 2022-2023
Parasport Stockholm
,
Salibandy
SOLNA
SOLNA
Salibandy
13 okt 2022 - 1 maj 2023
U12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Mälarserien 2023-24
Mälarserien 2022-2023
Mälarserien 2021/22
Mälarserien 2020-2021
Mälarserien 2019-20
Mälarserien 2018-2019
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Offensiv Mix 1
,
Division 2
Ottelupäivä
sunnuntai 23 lokakuuta (2022)
lauantai 12 marraskuuta (2022)
lauantai 19 marraskuuta (2022)
sunnuntai 4 joulukuuta (2022)
sunnuntai 15 tammikuuta (2023)
lauantai 25 helmikuuta (2023)
lauantai 18 maaliskuuta (2023)
sunnuntai 19 maaliskuuta (2023)
sunnuntai 23 huhtikuuta (2023)
More filters
Luokka
Division 2
Division 3
Ryhmä
Division 2
Division 3
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Brotorpshallen
Kungshallen
Riddersviks Sporthall
Stora Mossens Idrottshallar stor hall 1
Stora Mossens Idrottshallar stor hall 2
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
12.11.2022
1
Division 2
Division 2
11:00
Riddersviks Sporthall
Omgång
1
tmp
Kumla Allstarz
Offensiv Mix 1
Kumla Allstarz vs Offensiv Mix 1
2
-
11
4.12.2022
8
Division 2
Division 2
11:00
Riddersviks Sporthall
Omgång
2
tmp
Djurgården Lions
Offensiv Mix 1
Djurgården Lions vs Offensiv Mix 1
0
-
11
25.2.2023
16
Division 2
Division 2
10:50
Riddersviks Sporthall
Omgång
3
tmp
Bergfoten IBK Classic
Offensiv Mix 1
Bergfoten IBK Classic vs Offensiv Mix 1
0
-
6
19
Division 2
Division 2
13:20
Riddersviks Sporthall
Omgång
3
tmp
Offensiv Mix 1
Kungsängen Knights
Offensiv Mix 1 vs Kungsängen Knights
7
-
0
4
Division 2
Division 2
15:50
Riddersviks Sporthall
Omgång
3
tmp
Offensiv Mix 1
Visby IBK Para 1
Offensiv Mix 1 vs Visby IBK Para 1
5
-
0
18.3.2023
23
Division 2
Division 2
12:10
Kungshallen
Omgång
4
tmp
Balrog
Offensiv Mix 1
Balrog vs Offensiv Mix 1
1
-
6
27
Division 2
Division 2
15:30
Kungshallen
Omgång
4
tmp
Offensiv Mix 1
Arosstadens IS
Offensiv Mix 1 vs Arosstadens IS
7
-
1
23.4.2023
31
Semifinal
Division 2
10:00
Stora Mossen hall 1
Omgång
1
tmp
Offensiv Mix 1
Kungsängen Knights
Offensiv Mix 1 vs Kungsängen Knights
7
-
3
37
Final
Division 2
13:30
Stora Mossen hall 1
Omgång
2
tmp
Offensiv Mix 1
Arosstadens IS
Offensiv Mix 1 vs Arosstadens IS
7
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad