Cuponline använder cookies
Läs mer
Länsförsäkringar Cup
Rögle BK
,
Ishockey
Ängelholm
Ängelholm
Ishockey
30 mar 2014
U10
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Bjäre Entreprenad Cup
Bauer Cup U14
Bauer cup
Bjäre Entreprenad Cup
Poolspel - RBK vs HHC (Team 16)
Länsförsäkringar cup
Länsförsäkringar Cup U12
Bauer Cup
Bauer Intersport Cup 2020
Länsförsäkringar Skåne Cup
Bauer Intersport cup 2019
Länsförsäkringar Cup 2019
Bauer Intersport Cup
Länsförsäkringar Cup 2018
Bauer Intersport Cup
Länsförsäkringar Cup
Bauer Intersport Cup 2016
LF-Cup 2016
Bauer Intersport
Länsförsäkringar Cup 2015
Bauer Intersport cup
Länsförsäkringar Cup
Bauer Intersport Cup
Rögle BK U10 Cup
Intersport Bauer Cup
Lokaldelen Cup 2012
Bauer Intersport Cup
Lokaldelen cup
Intersport Bauer Cup
Lokaldelen cup 2010
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
söndag 30 mars (2014)
More filters
Klass
U10
Grupp
A
B
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Lindab Arena
Öresundshallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2014-03-30
1
U10
A
09:00
Lindab
Omgång
0
tmp
Rögle BK
Lund Giants HC
Rögle BK vs Lund Giants HC
2
-
2
3
U10
B
09:00
Öresund
Omgång
0
tmp
Halmstad
IF Lejonet
Halmstad vs IF Lejonet
3
-
3
2
U10
A
09:40
Lindab
Omgång
0
tmp
Frölunda röd
HC Dalen
Frölunda röd vs HC Dalen
1
-
3
4
U10
B
09:40
Öresund
Omgång
0
tmp
Frölunda vit
Boro VHC
Frölunda vit vs Boro VHC
4
-
1
5
U10
B
10:35
Lindab
Omgång
0
tmp
Frölunda vit
Halmstad
Frölunda vit vs Halmstad
2
-
1
7
U10
A
10:35
Öresund
Omgång
0
tmp
Lund Giants HC
HC Dalen
Lund Giants HC vs HC Dalen
4
-
4
6
U10
B
11:15
Lindab
Omgång
0
tmp
IF Lejonet
Boro VHC
IF Lejonet vs Boro VHC
4
-
1
8
U10
A
11:15
Öresund
Omgång
0
tmp
Frölunda röd
Rögle BK
Frölunda röd vs Rögle BK
1
-
4
9
U10
A
12:30
Lindab
Omgång
0
tmp
Rögle BK
HC Dalen
Rögle BK vs HC Dalen
4
-
1
11
U10
B
12:30
Öresund
Omgång
0
tmp
IF Lejonet
Frölunda vit
IF Lejonet vs Frölunda vit
3
-
6
10
U10
B
13:10
Lindab
Omgång
0
tmp
Halmstad
Boro VHC
Halmstad vs Boro VHC
5
-
1
12
U10
A
13:10
Öresund
Omgång
0
tmp
Lund Giants HC
Frölunda röd
Lund Giants HC vs Frölunda röd
4
-
0
13
U10
14:10
Lindab
Omgång
0
tmp
Rögle BK
Halmstad
Rögle BK vs Halmstad
0
-
3
14
U10
14:50
Lindab
Omgång
0
tmp
Frölunda vit
Lund Giants HC
Frölunda vit vs Lund Giants HC
2
-
4
15
U10
15:55
Lindab
Omgång
0
tmp
Frölunda röd
Boro VHC
Frölunda röd vs Boro VHC
1
-
8
16
U10
16:35
Lindab
Omgång
0
tmp
HC Dalen
IF Lejonet
HC Dalen vs IF Lejonet
1
-
9
17
U10
17:30
Lindab
Omgång
0
tmp
Halmstad
Lund Giants HC
Halmstad vs Lund Giants HC
1
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad