Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Cup 2015 U-10 & U-11
EITC Tournaments
,
Jääkiekko
Riga - Latvia
Riga - Latvia
Jääkiekko
24 - 26 apr 2015
U-10 & U-11
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
UITHOF Cup
Riga Cup 2017 U-10 & U-11
Riga Cup 2017 U-14 Division I & II
Riga Cup 2017 U-13 & U-15
Riga Cup 2017 U-16 & U-18
Riga Cup 2017 U-12
Eitech cup
Riga Cup 2016 U-10 & U-11
Riga Cup 2016 U-14 Division I & II
Riga Cup 2016 U-16 & U-18
Riga Cup 2016 U-12
Riga Cup 2016 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-10 & U-11
Riga Cup 2015 U-14 Division I & II
Riga Cup 2015 U-16 & U-18
Riga Cup 2015 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-12
RIGA CUP 2014 U-10 & U-11
RIGA CUP 2014 U-13 & U-15
RIGA CUP 2014 U-16
RIGA CUP 2014 U-14 & U-18
RIGA CUP 2014 U-12
RIGA CUP 2013 U-10 & U-11
RIGA CUP 2013 U-16
RIGA CUP 2013 U-14
RIGA CUP 2013 U-12 & U-18
RIGA CUP 2013 U-13 & U-15
Riga Cup 2012 U-10 (-02)
Riga Cup 2012 U-18 (-94)
Riga Cup 2012 U-11 (-01)
Riga Cup 2012 U-14 (-98)
Riga Cup 2012 U-16 (-96)
Riga Cup 2012 U-13 (-99)
Riga Cup 2012 U-15 (-97)
Riga Cup 2012 U-12 (-00)
WOLVES CUP
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Otteluita
E.H.C. Danube Islanders
,
U-10
Ottelupäivä
perjantai 24 huhtikuuta (2015)
lauantai 25 huhtikuuta (2015)
sunnuntai 26 huhtikuuta (2015)
More filters
Luokka
U-10
U-11
Ryhmä
U-10A
U-10B
U-10C
U-10D
U-10E
U-10F
U-10G
U-10H
U-10K
U-10L
U-10M
U-10N
U-10O
U-10P
U-10R
U-11A
U-11B
U-11C
U-11D
U-11E
U-11F
U-11G
U-11H
U-11K
U-11L
U-11M
U-11N
U-11O
U-11P
U-11R
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Inbox Arena
Ozo Halle
PSL Arena
School55 (H.S. Riga) Arena
Volvo Arena A
Volvo Arena B
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
24.4.2015
11
11
U-10
U-10A
08:30
A-Vol
Omgång
1
tmp
Jokerit Yellow
E.H.C. Danube Islanders
Jokerit Yellow vs E.H.C. Danube Islanders
8
-
0
35
23
U-10
U-10A
12:45
A-Vol
Omgång
1
tmp
E.H.C. Danube Islanders
Pardaugava05
E.H.C. Danube Islanders vs Pardaugava05
1
-
5
59
35
U-10
U-10A
17:00
A-Vol
Omgång
1
tmp
Gelezinis Vilkas
E.H.C. Danube Islanders
Gelezinis Vilkas vs E.H.C. Danube Islanders
3
-
1
25.4.2015
75
39
U-10
U-10N
07:00
PSL
Omgång
2
tmp
Liepajas SSS
E.H.C. Danube Islanders
Liepajas SSS vs E.H.C. Danube Islanders
3
-
1
103
54
U-10
U-10N
13:00
PSL
Omgång
2
tmp
E.H.C. Danube Islanders
Perkons05
E.H.C. Danube Islanders vs Perkons05
4
-
2
26.4.2015
149
76
U-10
09:30
PSL
Omgång
3
tmp
E.H.C. Danube Islanders
Jokerit Red
E.H.C. Danube Islanders vs Jokerit Red
0
-
4
157
80
U-10
11:15
PSL
Omgång
4
tmp
Lida 2
E.H.C. Danube Islanders
Lida 2 vs E.H.C. Danube Islanders
2
-
1
171
89
U-10
14:00
PSL
Omgång
5
tmp
Perkons05
E.H.C. Danube Islanders
Perkons05 vs E.H.C. Danube Islanders
3
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad