Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
AFTÉN BIL U11 CUP 2014
IFK Österåker Vikings Hockey
,
Jääkiekko
Åkersberga
Åkersberga
Jääkiekko
18 okt 2014
U 11
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Österåker Hockey Cup U14
Österåker Hockey Cup U13
Österåker Påskcup U11
Stora COOP Cup
Österåker Lady Trophy Cup
Vikingapucken U15 Lätt/Medel
Österåker Invitational U14 2017
Fog & Byggtjänst Hockey Cup
Autonoma Hockey Games
ÖSTERÅKER HOCKEYCUP INSTÄLLD
Bergacupen
Roslagen Hockey Games
AFTÉN BIL U11 CUP 2014
AUTONOMA HOCKEY GAMES
Vikings Team 05 Cup - INSTÄLLD
Roslagen Ica Skånsta Hockey Games
Autonoma Hockey Games
Autonoma Hockey Games
Vikingacupen
Skärgårdscupen Österåker (U12)
Maratoncupen 2011
Skärgårdscupen Österåker (U11)
Golf & Event Cup 2010 Ett hockeymaraton!
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
lauantai 18 lokakuuta (2014)
More filters
Luokka
U11
Ryhmä
A1
B1
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
A-hallen
B-hallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
18.10.2014
1
U11
A1
08:10
A-hallen
Omgång
1
tmp
VÄRMDÖ HC
Sollentuna HC
VÄRMDÖ HC vs Sollentuna HC
6
-
0
2
U11
A1
08:10
B-hallen
Omgång
1
tmp
Solna HC
IFK ÖSTERÅKER VIKINGS
Solna HC vs IFK ÖSTERÅKER VIKINGS
0
-
3
3
U11
B1
09:20
A-hallen
Omgång
2
tmp
HEDEMORA SK
SDE
HEDEMORA SK vs SDE
2
-
3
4
U11
B1
09:20
B-hallen
Omgång
2
tmp
JÄRFÄLLA HC
NACKA HK
JÄRFÄLLA HC vs NACKA HK
3
-
5
5
U11
A1
10:30
A-hallen
Omgång
3
tmp
VÄRMDÖ HC
Solna HC
VÄRMDÖ HC vs Solna HC
10
-
0
6
U11
A1
10:30
B-hallen
Omgång
3
tmp
Sollentuna HC
IFK ÖSTERÅKER VIKINGS
Sollentuna HC vs IFK ÖSTERÅKER VIKINGS
2
-
1
7
U11
B1
11:55
A-hallen
Omgång
4
tmp
HEDEMORA SK
JÄRFÄLLA HC
HEDEMORA SK vs JÄRFÄLLA HC
2
-
2
8
U11
B1
11:55
B-hallen
Omgång
4
tmp
SDE
NACKA HK
SDE vs NACKA HK
6
-
1
9
U11
A1
13:20
A-hallen
Omgång
5
tmp
Sollentuna HC
Solna HC
Sollentuna HC vs Solna HC
4
-
0
10
U11
A1
13:20
B-hallen
Omgång
5
tmp
IFK ÖSTERÅKER VIKINGS
VÄRMDÖ HC
IFK ÖSTERÅKER VIKINGS vs VÄRMDÖ HC
1
-
8
11
U11
B1
14:30
A-hallen
Omgång
6
tmp
NACKA HK
HEDEMORA SK
NACKA HK vs HEDEMORA SK
10
-
1
12
U11
B1
14:30
B-hallen
Omgång
6
tmp
SDE
JÄRFÄLLA HC
SDE vs JÄRFÄLLA HC
4
-
4
13
U11
16:05
A-hallen
Omgång
7
tmp
VÄRMDÖ HC
NACKA HK
VÄRMDÖ HC vs NACKA HK
9
-
2
14
U11
16:05
B-hallen
Omgång
7
tmp
SDE
Sollentuna HC
SDE vs Sollentuna HC
2
-
6
15
U11
17:15
A-hallen
Omgång
8
tmp
IFK ÖSTERÅKER VIKINGS
JÄRFÄLLA HC
IFK ÖSTERÅKER VIKINGS vs JÄRFÄLLA HC
2
-
1
16
U11
17:15
B-hallen
Omgång
8
tmp
Solna HC
HEDEMORA SK
Solna HC vs HEDEMORA SK
3
-
3
17
U11
18:30
A-hallen
Omgång
9
tmp
VÄRMDÖ HC
Sollentuna HC
VÄRMDÖ HC vs Sollentuna HC
11
-
4
18
U11
18:30
B-hallen
Omgång
9
tmp
NACKA HK
SDE
NACKA HK vs SDE
1
-
6
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad