Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Zäta Cup 2008
Timrå IK
,
Jääkiekko
Timrå
Timrå
Jääkiekko
28 - 30 Mars 2008
U10 -98
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Anton Lander Cup 2024 U11
Anton Lander Cup 2024 U12
Lillstrimma Cup 2024 U13
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsori
Motormännens Testcenter AB
Otteluita
Timrå IK
,
U10
Ottelupäivä
perjantai 28 maaliskuuta (2008)
lauantai 29 maaliskuuta (2008)
sunnuntai 30 maaliskuuta (2008)
More filters
Luokka
U10
Ryhmä
A
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
E-ON Arena
Lill-Strimma Hallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
28.3.2008
1
U10
A
12:00
Lill-Strimma
tmp
Timrå IK
Modo Hockey
Timrå IK vs Modo Hockey
8
-
3
5
U10
A
16:30
Lill-Strimma
tmp
Östersund IK
Timrå IK
Östersund IK vs Timrå IK
4
-
8
29.3.2008
6
U10
A
08:00
E-ON
tmp
Timrå IK
Strömsbro IF
Timrå IK vs Strömsbro IF
7
-
3
10
U10
A
12:30
E-ON
tmp
Timrå IK
Hedemora SK
Timrå IK vs Hedemora SK
3
-
4
14
U10
A
17:00
E-ON
tmp
Nacka HK
Timrå IK
Nacka HK vs Timrå IK
4
-
3
18
U10
A
20:00
Lill-Strimma
tmp
Huddinge Hockey
Timrå IK
Huddinge Hockey vs Timrå IK
4
-
3
30.3.2008
22
Semifinal 1
U10
13:30
E-ON
tmp
Hedemora SK
Timrå IK
Hedemora SK vs Timrå IK
2
-
3
25
Final
U10
16:00
E-ON
tmp
Timrå IK
Huddinge Hockey
Timrå IK vs Huddinge Hockey
5
-
7
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
AB Elias Andersson
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad