Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Kanalcupen P01 2011
IFK Wreta Kloster
,
Jalkapallo
Linköping
Linköping
Jalkapallo
27 aug 2011
U10
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Kanalcupen 2016
Kanalcupen 2015 P05
Kanalcupen 2014
Kanalcupen 2012
Kanalcupen P01 2011
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Otteluita
Ottelupäivä
lauantai 27 elokuuta (2011)
More filters
Luokka
U10
Ryhmä
Grupp 1
Grupp 2
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
A1 plan 1 Kungsbrohov
A2 plan 2 Kungsbrohov
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
27.8.2011
0
U10
Grupp 2
09:30
A2-plan 2
Kolo
1
tmp
Malmslätt
LFF
Malmslätt vs LFF
4
-
0
0
U10
Grupp 1
09:30
A1-plan 1
Kolo
1
tmp
Wreta Kloster
Hjulsbro
Wreta Kloster vs Hjulsbro
3
-
2
0
U10
Grupp 1
10:15
A1-plan 1
Kolo
2
tmp
Boren
Tallboda
Boren vs Tallboda
0
-
11
0
U10
Grupp 2
10:15
A2-plan 2
Kolo
2
tmp
IFK Norrköping
IK Sjöge
IFK Norrköping vs IK Sjöge
0
-
1
0
U10
Grupp 2
11:00
A2-plan 2
Kolo
3
tmp
IK Sjöge
Malmslätt
IK Sjöge vs Malmslätt
1
-
4
0
U10
Grupp 1
11:00
A1-plan 1
Kolo
3
tmp
Wreta Kloster
Boren
Wreta Kloster vs Boren
7
-
0
0
U10
Grupp 1
11:45
A1-plan 1
Kolo
4
tmp
Hjulsbro
Tallboda
Hjulsbro vs Tallboda
0
-
0
0
U10
Grupp 2
11:45
A2-plan 2
Kolo
4
tmp
LFF
IFK Norrköping
LFF vs IFK Norrköping
2
-
2
0
U10
Grupp 1
12:30
A1-plan 1
Kolo
5
tmp
Boren
Hjulsbro
Boren vs Hjulsbro
0
-
16
0
U10
Grupp 2
12:30
A2-plan 2
Kolo
5
tmp
IK Sjöge
LFF
IK Sjöge vs LFF
10
-
0
0
U10
Grupp 2
13:15
A2-plan 2
Kolo
6
tmp
IFK Norrköping
Malmslätt
IFK Norrköping vs Malmslätt
2
-
3
0
U10
Grupp 1
13:15
A1-plan 1
Kolo
6
tmp
Tallboda
Wreta Kloster
Tallboda vs Wreta Kloster
0
-
2
0
U10
14:30
A1-plan 1
Kolo
7
tmp
Wreta Kloster
IK Sjöge
Wreta Kloster vs IK Sjöge
4
-
2
0
U10
14:30
A2-plan 2
Kolo
7
tmp
Malmslätt
Hjulsbro
Malmslätt vs Hjulsbro
1
-
0
0
U10
15:30
A1-plan 1
Kolo
8
tmp
IK Sjöge
Hjulsbro
IK Sjöge vs Hjulsbro
2
-
4
0
U10
16:15
A1-plan 1
Kolo
9
tmp
Wreta Kloster
Malmslätt
Wreta Kloster vs Malmslätt
3
-
1
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad