Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Mikael Renberg Cup
Piteå Hockey Ungdom
,
Jääkiekko
Piteå
Piteå
Jääkiekko
9 - 11 mar 2012
U 10
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Sparbanken Nord Cup 2024
Mikael Renberg Cup
Tromb cup
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Intersport Cup
Sparbanken Nord cup 2023
Skoogs cup
Mikael Renberg Cup
Tromb Cup
Sparbanken Nord Cup 2022
Sportringen Cup
Skoogs Cup
Mikael Renberg Cup
Tromb Cup
Öjeby Glas & Aluminium cup 2021
U14 DM
Sportringen Cup
Skoogs cup 2021
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen
Tromb Cup
Mikael Renberg cup
Sparbanken Nord
Sportringen cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2019
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2018
Skoogs Cup 2018
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2017
Sparbanken Nord Cup 2017
Sportringen Cup U15 2017
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2017
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2016
Sparbankscupen 2016
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup 2016
Skoogs Cup U13
Öjebyns Glas & Aluminium
Sparbankscupen 2015
Sportringen cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2014
Sparbanken Nord Cup 2014
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup U13
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2013
BackCity Cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs cup
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2012
BackCity Cup 2012
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2012
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2011 - Sparbanken Nord
BackCity Cup
Skoogs Cup 2011
Back City Cup
Skoogs Cupen 2010
PHC Cup 2009
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
BJÖRKLÖVEN Gul
,
U10
Ottelupäivä
perjantai 9 maaliskuuta (2012)
lauantai 10 maaliskuuta (2012)
sunnuntai 11 maaliskuuta (2012)
More filters
Luokka
U10
Ryhmä
Grupp 1
Grupp 2
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Lf Arena
Nolia Ishall
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
9.3.2012
4
U10
Grupp 2
11:15
Nolia
Omgång
0
tmp
TEG SK Vit
BJÖRKLÖVEN Gul
TEG SK Vit vs BJÖRKLÖVEN Gul
7
-
0
8
U10
Grupp 2
15:45
Nolia
Omgång
0
tmp
Kiruna IFU
BJÖRKLÖVEN Gul
Kiruna IFU vs BJÖRKLÖVEN Gul
5
-
1
11
U10
Grupp 2
19:15
Nolia
Omgång
0
tmp
RUTVIK Musquitos SK
BJÖRKLÖVEN Gul
RUTVIK Musquitos SK vs BJÖRKLÖVEN Gul
4
-
2
10.3.2012
15
U10
Grupp 2
08:00
LF
Omgång
0
tmp
STORFORS AIK
BJÖRKLÖVEN Gul
STORFORS AIK vs BJÖRKLÖVEN Gul
1
-
5
30
U10
Grupp 2
20:15
Nolia
Omgång
0
tmp
BJÖRKLÖVEN Gul
KKP Blue-team
BJÖRKLÖVEN Gul vs KKP Blue-team
4
-
12
11.3.2012
33
placering 11-12
U10
10:15
Nolia
Omgång
0
tmp
BROOKLYN TIGERS
BJÖRKLÖVEN Gul
BROOKLYN TIGERS vs BJÖRKLÖVEN Gul
0
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad