Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Zäta Cup 2013
Timrå IK
,
Hokejs
Timrå
Timrå
Hokejs
22 - 24 mar 2013
U10 Pojkar & flickor födda 2003 eller senare
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Anton Lander Cup 2024 U11
Anton Lander Cup 2024 U12
Lillstrimma Cup 2024 U13
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Spēles
Leksands IF
,
U10
Spēles diena
piektdiena 22 marts (2013)
sestdiena 23 marts (2013)
svētdiena 24 marts (2013)
More filters
Vecuma grupa
U10
Apakšgrupa
U10
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
E.ON Arena
Lill-Strimmahallen
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
22.03.2013
1
U10
U10
13:15
A-hall
Kolo
1
tmp
Leksands IF
MoDo Hockey
Leksands IF vs MoDo Hockey
2
-
11
5
U10
U10
16:15
A-hall
Kolo
1
tmp
Leksands IF
IFK Täby HC
Leksands IF vs IFK Täby HC
4
-
18
23.03.2013
9
U10
U10
08:30
B-hall
Kolo
1
tmp
Timrå IK
Leksands IF
Timrå IK vs Leksands IF
7
-
8
13
U10
U10
12:15
A-hall
Kolo
1
tmp
Almtuna IS
Leksands IF
Almtuna IS vs Leksands IF
12
-
3
17
U10
U10
17:00
B-hall
Kolo
1
tmp
Leksands IF
AIK
Leksands IF vs AIK
1
-
15
24.03.2013
20
U10
U10
10:30
A-hall
Kolo
1
tmp
Hudik Hockey
Leksands IF
Hudik Hockey vs Leksands IF
1
-
5
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad