Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
SKINNARCUPEN 2017
Malungs IF
,
Jalkapallo
MALUNG
MALUNG
Jalkapallo
30 jun - 2 jul 2017
9-15 år
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
CCM Trophy U14
CCM Trophy U12
CCM Trophy U14
CCM Trophy U12 2023
CCM Trophy U14 2022
CCM Trophy U12 2022
CCM Trophy U14 2021
CCM Trophy U14 2021 (inställd)
CCM Trophy U12 2020
CCM Trophy U12 2019
CCM Trophy U14 2019
CCM Trophy U12
CCM Trophy U14
CCM Trophy
CCM Trophy
SKINNARCUPEN 2017
CCM Trophy U12
CCM Trophy U14
SKINNARCUPEN 2016
CCM mini Throphy
Reebok Cup 2015
Reebok Cup 2015
SKINNARCUPEN 2015
Reebok Cup U12
Reebok Cup 2014
SKINNARCUPEN 2014
Reebok Cup 2013
Reebok Cup 2013
Skinnarcupen 2013
REEBOK CUP U12
REEBOK CUP U14
Skinnarcupen 2012
Reebok Cup U12 2011
Reebok Cup U14 2011
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
perjantai 30 kesäkuuta (2017)
lauantai 1 heinäkuuta (2017)
sunnuntai 2 heinäkuuta (2017)
More filters
Luokka
F 10/11
F 12
F 13
F 14/15
P 11
P 13
P 9 Söndag
Ryhmä
F 10/11
F 12 Grupp 1
F 12 Grupp 2
F 13 Grupp 1
F 13 Grupp 2
F 14/15
P 11
P 13 Grupp 1
P 13 Grupp 2
P 13 Grupp 3
Pojkar 9 Söndag
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
A-Malungs Elnät, Normarks
B - Färgbröderna, BIOS
C - Mafo Entrprenad, Dala Affärskonsulter AB
D - Fixarnasbuss, PWC
E - Reserv Hallen
F - ICA Supermarket, BillerudKorsnäs
F 5 manna 1 Tennisbanan
F 5 manna 2 Sandbäcks
G - CCM, Malungshem
H - Malungs Bygg o Järn, Karelius
I - Reserv
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2.7.2017
117
9-12 plats
P 13
08:30
F 7/9-man
Omgång
0
tmp
Ludvika FK
Malungs IF
Ludvika FK vs Malungs IF
2
-
3
86
7-8 plats
F 13
09:30
F 7/9-man
Omgång
0
tmp
Östansbo IS
Insjöns IF
Östansbo IS vs Insjöns IF
2
-
0
87
5-6 plats
F 13
10:30
F 7/9-man
Omgång
0
tmp
Årsunda/Stensätra
Stensätra/Årsunda
Årsunda/Stensätra vs Stensätra/Årsunda
0
-
1
SO
122
13-14 plats
P 13
11:30
F 7/9-man
Omgång
0
tmp
Skoftebyns IF
Östansbo IS
Skoftebyns IF vs Östansbo IS
4
-
2
124
11-12 plats
P 13
12:30
F 7/9-man
Omgång
0
tmp
Olands IF
Ludvika FK
Olands IF vs Ludvika FK
1
-
2
SO
126
7-8 plats
P 13
13:30
F 7/9-man
Omgång
0
tmp
Siljansnäs IF
Valbo FF
Siljansnäs IF vs Valbo FF
0
-
5
12
F 10/11
F 10/11
14:30
F 7/9-man
Omgång
0
tmp
Malungs IF
Slätta SK
Malungs IF vs Slätta SK
1
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad